Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: Rasista Masster

  1. #1

    Thumbs down Rasista Masster

    Dobrý Ďen

    Už dlhšiu dobu sledujem toto fórum a včera som sa rozhodol, že sa tu zaregistrujem. Odoslal som par príspevkov k zaujimavým témam, pričom jeden zmizol, tak som dnes odoslal príspevok do danej témy (GTA4) :

    (zhruba takto)
    Dobrý Deň
    Chcel by som sa spýtať či na tomto fore panuje cenzúra, kedže som vcera v tejto téme odoslal nestranný príspevok a dnes tu nieje. Urazil som niekoho, alebo čím som sa previnil.
    Za odpoveď Dakujem
    Teraz po opätovnom pripojení som zistil, že Moderátor Masster nie, že neodpovedal, ale príspevok zmazal a poslal divnú vec ako K-, citujem

    "Uz tahni nekam Semiku..." Téma hned potom uzamkol.

    Prosím teda o osvetlenie čo sa deje? To preto, že som Slovák? Dakujem
    Naposledy upravil Dobyvateľ; 03.08.2008 v 16:02. Důvod: Gramatika :(

  2. #2
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    343

    Standardní Re: Rasista Masster

    Ty mas zrejme nejaky vazny problem...

    Nestaci, ze si dostal na jeden account perm. ban, ty si hned vytvoris dalsi, udelas bordel v tagach a kdyz ti stahnem karmu do minusu, tak si udelas zase novy account...jeste ke vsemu mas tu drzost si pak na neco stezovat
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  3. #3

    Standardní Re: Rasista Masster

    Za
    a.) Kedy sme si potykali Pan Moderator?
    b.) Ide o omyl, ja som ja a nie nejaký Semík.
    c.) Aj keby som bol Pepík od susedov, nijako som sa neprevinil, tak čo ma tu šikanujete? Nejaké Komplexy menejcennosti či čo?

  4. #4

    Standardní Re: Rasista Masster

    Citace Původně odeslal Dobyvateľ Zobrazit příspěvek
    Za
    a.) Kedy sme si potykali Pan Moderator?
    b.) Ide o omyl, ja som ja a nie nejaký Semík.
    c.) Aj keby som bol Pepík od susedov, nijako som sa neprevinil, tak čo ma tu šikanujete? Nejaké Komplexy menejcennosti či čo?
    Uff, ak nie si Semik, verim, ze sa ta iste skutocnosti mohli dotknut, ale podme poporiadku...V prvom rade by si mal trosku zmiernit svoju retoriku a nebyt zbytocne prudky...Ak ti Masster cosi zmazol, asi bol na to dovod...Nechcem sa ta dotknut, pretoze ja vacsinou z nepozornosti, ale aj z nevedomosti robim tiez celkom dost gram. chyb, ale pozeral som si tvojich par ostatnych prispevkov a neuraz sa, ale miestami mi tvoje narabanie s pismenom ypsilon prislo ako vysmech...Sice neviem komu a comu, ale predsa len to moze cosi napovedat...Ad2: po poslednych skusenostiach z fora mi je jasne, ze na iste prejavy sa bude reagovat tvrdsie ako doposial, pretoze par (mozno aj spomenutych) jedincov si to vyziadalo...Je to smutne, ale je to tak a mozno je to tak lepsie a spomenuti nedostanu zbytocne dalsiu sancu...Spomenul si, ze na forum uz dlhsiu dobu chodis, takze si si to mohol vsimnut... Ad3: Forum poskytuje viacero ciest ako si s ostatnymi clenmi podebatit o veciach, ktore povazujeme za dolezite, takze sa necuduj ak sa tvoj thread stretne s vlnou nevole...Pretoze mam taky pocit, ze si sa s Masstrom o tom bavit inou cestou nepokusal...(Oprav ma ak sa mylim...) Obecne plati, ze moznosti je vzdy dost, len ich treba chciet vyuzit ak niekoho nieco pali... Nechcem aby si toto zle pochopil, nemam proti tebe ani nikomu inemu nic, ani niesom zvyknuty sa tu k takymto veciam vyjadrovat, ale akosi mi to nedalo...
    P.S. Vo vztahu slovaci - cesi si pouzil nespravny termin... Rasa sme jedna...
    ** MB: Gigabyte P35 DS3R ** CPU: E4500 @ 3300 11x300 ** RAM: Corsair DDR3 2x2GB 1200MHz ** GK: Gigabyte GTX 260 OC ** HDD: Samsung 1TB + Samsung 250GB ** AC Freezer ** Leadtek WinFast TV2000XP Global ** Benq MP512st **
    ** MB: MSI P35 Neo ** CPU: E2160 @ 3150 ** RAM: Apacer 2x2GB 800MHz ** GK: Gigabyte 9600GT ** HDD: Samsung 160GB ** AC Freezer **

  5. #5

    Unhappy Re: Rasista Masster

    Citace Původně odeslal mortician Zobrazit příspěvek
    robim tiez celkom dost gram. chyb, ale pozeral som si tvojich par ostatnych prispevkov a neuraz sa, ale miestami mi tvoje narabanie s pismenom ypsilon prislo ako vysmech...
    Hold som dislektik, prepáč

  6. #6

    Standardní Re: Rasista Masster

    Citace Původně odeslal Dobyvateľ Zobrazit příspěvek
    Hold som dislektik, prepáč
    To je viac menej jedno...Ako som spomenul, nechcel som sa ta nijak dotknut, ale vybral si si to na co bolo najmenej treba zareagovat... O tie ypsilony az tak neslo...
    aaaa, mne sa ospravedlnovat preboha netreba..O mna sa tu nejednalo...
    ** MB: Gigabyte P35 DS3R ** CPU: E4500 @ 3300 11x300 ** RAM: Corsair DDR3 2x2GB 1200MHz ** GK: Gigabyte GTX 260 OC ** HDD: Samsung 1TB + Samsung 250GB ** AC Freezer ** Leadtek WinFast TV2000XP Global ** Benq MP512st **
    ** MB: MSI P35 Neo ** CPU: E2160 @ 3150 ** RAM: Apacer 2x2GB 800MHz ** GK: Gigabyte 9600GT ** HDD: Samsung 160GB ** AC Freezer **

  7. #7

    Standardní Re: Rasista Masster

    ked Ti Masster zmazal prispevok, tak mal asi fakt dovod...mne este prispevok nezmazal ..a ta reakcia na ypsilony a dislektika...fakt neviem co tym sledujes ako sorry...ale tak stazujes sa tu na veci, ktore si mal najprv riesit minimalne cez PM..

    + na toto forum chodim ja hlavne preto, ze sa tu ziadna narodna neznasanlivost neprejavuje...vsetci tu drzia pokope a nikto tu nikoho nebuzeruje...a ak, tak je na to dovod..
    PC: GA-Z68X-UD3P + i7-2600K + 4x4GB G.Skill 1333CL7 + 8800GT + Audigy2 ZS + Intel 520 120GB R.0 / Seagate 750GB R.1 + Seasonic X660 + Fractal R3 + Phobya 480 + 4xNoctua P12, EK Supreme HF+, ACool VPP655 + XSPC Tank
    NB: DELL XPS M1330 [T7500,4GB RAM,Intel 320 160GB,8400M-GS] + Double Copper Mod, Seven x86+PAE patch

  8. #8
    Vstal z mrtvých mince Avatar uživatele MikeD
    Založen
    18.12.2002
    Bydliště
    Praha 4-Braník
    Věk
    44
    Příspěvky
    974
    Vliv
    288

    Standardní Re: Rasista Masster

    Citace Původně odeslal Dobyvateľ Zobrazit příspěvek
    To preto, že som Slovák?
    lol... tak to by se dalo označit za vtip měsíce (a to jsme teprve na začátku)... člověče, probuď se - vždyť tady je polovina lidí ze slovenska (a kolik moderátorů ze země na východ od Břeclavi tady je...)
    na zábavu: Intel Celern G1620 (Gelid Solutions Tranquillo) | GB GA-B75-D3V | 8GB Kingston HyperX Fury Blue 1600 | GIGABYTE GTX750 Ti Ultra Durable 2 2GB | Samsung SSD 850 EVO 120GB + WD7500AAKS 750GB + Samsung SpinPoint F1 1TB + Samsung HD204UI 2TB | Seasonic S-12 600W | Dell 2209WA | Windows 10 Home 64bit
    na cesty: AGang Gangsta 7.0 2013 + Lenovo ThinkPad 0328 + Motorola Moto G 2014

    dříve, než se na něco zeptáte, zkuste zabrousit na: Google | Wikipedia

  9. #9

    Standardní Re: Rasista Masster

    také si myslím je to hlavně o přístupu lidí a o tom jak se člověk sám ukáže já sám jsem v poslední době taky udělal pár chyb byl jsem upozorněn fajn snažím se je nedělat, bylo to většinou prohlížením starých témat která mne zaujala a jak jsem byl v tom přispěl jsem do nich do hodně hodně starých témat

    I7-4770T @ 3,1 ghz /ASRock B85M-GL/2x 8gb / RX570 Sapphire / wd blue 500 & 1TB, Crucial BX200 - 240GB/Evga 750w semimod/ samsung dvd-rw/Spartan 3 LT fan 90@120 /BenQ VW2245Z/ Asus xonar ds sound/Win 10 Pro x64 / Net UPC a par větrniku Zalman z3 x201

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •