Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: DVD recorder

  1. #1
    Senior Member mince Avatar uživatele Pavlis
    Založen
    20.10.2002
    Bydliště
    Jihlava/Trebicsko
    Příspěvky
    1 145
    Vliv
    282

    Standardní DVD recorder

    nasi chteji poridit dalsi video, podarilo jsem mi je premluvit na blbuvzdorne vecicky jmenem DVD recorder ale moc se v tom nevyznam tak pokud mate nekdo s necim zkusenosti budu rad kdyz se o ne podelite

    moje pozadavky by byli podpora ceskych tit. hlavne srt a sub
    radsi by asi neco kolem 6000 ale pokud bude neco extra tak si myslim ze je dokazu premluvit

    co jsem zatim nasel tak muj favorit je :
    http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Typ...tcut=TOA-DR255
    (ale o tyhle toshibe zatim nic moc informaci takze bych byl moc rad za nejake zkusenosti)

    pak zajimavej je jeste:
    http://www.sigmatek.cz/sigmatek/cz/pvr1210/index.asp
    asi bych ho bral radsi ale prozatimni nepodpora sub titulku me hodne vadi, ale zase DD,DTS s analog vystupem 5.1 a divx pro jsou moc pekne

    tak diky za kazdou radu
    X2-4850e(2,5Ghz@1,0Ghz:1,15V@0,85V),GB 780G (HD 3200 IGP), 4GB DDR2 880, 500GB SATAII(AAKS), SH-S203D DVD-RW, Antec 3480....
    ------------------------------------------------------------------------------
    IBM T40

  2. #2

    Standardní

    Ten Sigmatek vypadá celkem schopně - nepodporu sub titulků a českých znaků by snad měli opravit v dalším FW.

    Taky bych chtěl kupovat v nejbližší době nějakej dvd recorder ale vůbec netuším jakej - na netu není zrovna moc recenzí
    AMD Athlon II X3 435 ;Asus M2N-E nForce 570 Ultra;Primecooler PC-HP4 SuperSilent Heatpipe + Fan Arctic 9225 PWM;A-Data 2x2GB DDR2 800MHz CL5;Gigabyte GV-R785WF2-2GB,Western Digital 640 AAKS,Optiarc 7203S;NEC 3540A;Creative Audigy 2;Thermaltake Soprano;Coler Master Aerogate III;Enermax MODU82+ 525W;Benq 2420 HDB;Genius SW 5.1 Home Theatre.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •