Výsledky 1 až 22 z 22

Téma: WinXP SP2 and drivers

  1. #1

    Standardní WinXP SP2 and drivers

    Mám problém pod SP2 s grafikou jednou je to chyba nd4_ (další název nevím).dll a¨pak chyba v kmixer.dll

    Grafika GeForce2 Ti Pro-VT od MSI staženy nejnovější drivers pod WinXP

    Problém nastavá někdy při paření MoH bo NFSU. MoH AAS vůbec pro jistotu už nenajede

    Ten kmixer hodí chybu (modrou smrt s bleskovým restartem stejne jako u druhé chyby) když se u medala zapne teamspeak 2. Jinak ta první chyba se projevovala u NFSU tak jsem stáhnul takt pamětí a GPU o 60MHz dolů na default a zase to dělalo tak už nevím co mám dělat. Pařit medala a doufat že to nepůjde? Bo se vrátit k SP1? Známej mi zase radil flash bios... tak a teď babo raď
    Asus A7N8X-E Deluxe/Wifi AMD Athlon XP 2500+@3200+ (200*11=2199MHz) Arctic Cooling Copper Silent 2 TC Revision 2 Transcend 2*512 DDR CL2.5 400Mhz Seagate Barracuda 200GB SATA Seagate Barracuda 200GB SATA MSI GeForce2 Ti Pro VT (nejsou many) LG Multi DVD±R/RW,RAM GSA- 4120B Duall Layer Bluetooth Connection 100Mbit/100Mbit PCMark2002 Pro CPU 6626 Memory 5638 HDD 1236 case: AOpen H700B Mouse MX510 KBD ECS Multimedia slim klavesy

  2. #2

    Standardní

    verzia ovladacov?
    dufam ze nepuzivas tie v sp2.
    kazdopadne pouzi najnovsie ovladace alebo aspon verziu 4x.xx ale priamo od nvidie.
    Intel Core i7 920@4.1GHz,Asus P6T,POV480GTX ,3x2GB KingstonKHX3 1730CL7,H2O+Cosmos S,Seasonic X-750W,Corsair X64, 2xWD15EADS 1,5TB,Xonar Essence ST + DT770 pro/IE6,LG GH22NS50, SyncMasterP2370, ACER Aspire ONE Ferrari, HTC TouchHD
    motto1: Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
    motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
    motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, J. O'Neill

  3. #3

    Standardní

    ta verze je neco kolem 41.11 nebo tak nějak...ale stejně to nepomůže... ty sp2 přebijou uplně všechno
    Asus A7N8X-E Deluxe/Wifi AMD Athlon XP 2500+@3200+ (200*11=2199MHz) Arctic Cooling Copper Silent 2 TC Revision 2 Transcend 2*512 DDR CL2.5 400Mhz Seagate Barracuda 200GB SATA Seagate Barracuda 200GB SATA MSI GeForce2 Ti Pro VT (nejsou many) LG Multi DVD±R/RW,RAM GSA- 4120B Duall Layer Bluetooth Connection 100Mbit/100Mbit PCMark2002 Pro CPU 6626 Memory 5638 HDD 1236 case: AOpen H700B Mouse MX510 KBD ECS Multimedia slim klavesy

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal Zdeno2K4
    ta verze je neco kolem 41.11 nebo tak nějak...ale stejně to nepomůže... ty sp2 přebijou uplně všechno
    No neviem, ale pri normalnej instalacia sa snad starsie ovladace prepisu novymi. Alebo to nainstaluj cez polozku instalovat ze seznamu, namiesto automaticky vyhladat ovladace. Ak to nejde klasicky cez setup.
    Intel Core i7 920@4.1GHz,Asus P6T,POV480GTX ,3x2GB KingstonKHX3 1730CL7,H2O+Cosmos S,Seasonic X-750W,Corsair X64, 2xWD15EADS 1,5TB,Xonar Essence ST + DT770 pro/IE6,LG GH22NS50, SyncMasterP2370, ACER Aspire ONE Ferrari, HTC TouchHD
    motto1: Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
    motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
    motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, J. O'Neill

  5. #5

    Standardní

    Načo si si inštaloval SP2, narobíto to viac bordelu ako úžitku!
    Každý na to pi....!
    Dobrý antivír a firewall a nepoužívanie IE, ťa udrží vo väčšom bezpečí ako SP2!

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele globalkiller
    Založen
    14.10.2003
    Bydliště
    Rakovník (60km Praha,30km Kladno, 35km Louny)
    Věk
    40
    Příspěvky
    1 097
    Vliv
    263

    Standardní

    Citace Původně odeslal ovca
    Načo si si inštaloval SP2, narobíto to viac bordelu ako úžitku!
    Každý na to pi....!
    Dobrý antivír a firewall a nepoužívanie IE, ťa udrží vo väčšom bezpečí ako SP2!
    Ale ne každý chce ze dne na den skončit s IE a hrabat se ve firewallu takže tvoje rada je dost z obliga :\
    Main PC: AMD Athlon 2500+@2300MHz,Abit NF7-S,Corsair 2x512MB PC3200 CL2,Barracuda 7200.10 320GB, Barracuda 7200.7+ 160GB,ATI Radeon 9600XT,Yamaha CRW-F1,Lite-On SOHW-812S,Zalman CNPS-7000Cu A,Zalman ZM80C-HP,Zalman ZM47-NB,Sun Microsystems 21\",IntelliMouse Explorer 2.0

  7. #7

    Standardní

    Ani by som nepovedal.
    Z hodiny na hodinu som skončil s IE a dal som si Mozillu! Síce som musel posťahovať niake plugi ale teraz som spokojný! Momentálne Firewall nepoužívam len antivír a ide to rýchlejšie, nezalcuje to systém ani nezaplňuje HDD, veľa nastavení (Pop-up okná), ...
    A ked sa nechceš hrabať v nastavenia tak si stiahni Keiro Personál Firewall
    je super. Postupne sa učí(tak týžden)! Potom o ňom ani nevieš! Nemusíš ani prstom pohnúť!
    Takže asi si moc firewallov nevyskúšal, takže nehovor, ked nevieš!

  8. #8

    Standardní

    Tak jinak jako antivirak mam AVG 7.0 a přemejším ještě o NOD32 jinak jako firewall mám kerio takže taky pohoda... jen sp1 byly děravý tak sem tam hodil sp2páč na jiný mašině šli bez bav.. známej mi poradil flash bios co vy na to?
    Asus A7N8X-E Deluxe/Wifi AMD Athlon XP 2500+@3200+ (200*11=2199MHz) Arctic Cooling Copper Silent 2 TC Revision 2 Transcend 2*512 DDR CL2.5 400Mhz Seagate Barracuda 200GB SATA Seagate Barracuda 200GB SATA MSI GeForce2 Ti Pro VT (nejsou many) LG Multi DVD±R/RW,RAM GSA- 4120B Duall Layer Bluetooth Connection 100Mbit/100Mbit PCMark2002 Pro CPU 6626 Memory 5638 HDD 1236 case: AOpen H700B Mouse MX510 KBD ECS Multimedia slim klavesy

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal dexterav
    Citace Původně odeslal Zdeno2K4
    ta verze je neco kolem 41.11 nebo tak nějak...ale stejně to nepomůže... ty sp2 přebijou uplně všechno
    No neviem, ale pri normalnej instalacia sa snad starsie ovladace prepisu novymi. Alebo to nainstaluj cez polozku instalovat ze seznamu, namiesto automaticky vyhladat ovladace. Ak to nejde klasicky cez setup.
    Nepomůže... zkusím možná ten flash biosu a pak počkám na novou grafiku.. ale dělá mi to i s blutoothem a tam mi to napíše že zadané místo neobsahuje informace o hardwaru..
    Asus A7N8X-E Deluxe/Wifi AMD Athlon XP 2500+@3200+ (200*11=2199MHz) Arctic Cooling Copper Silent 2 TC Revision 2 Transcend 2*512 DDR CL2.5 400Mhz Seagate Barracuda 200GB SATA Seagate Barracuda 200GB SATA MSI GeForce2 Ti Pro VT (nejsou many) LG Multi DVD±R/RW,RAM GSA- 4120B Duall Layer Bluetooth Connection 100Mbit/100Mbit PCMark2002 Pro CPU 6626 Memory 5638 HDD 1236 case: AOpen H700B Mouse MX510 KBD ECS Multimedia slim klavesy

  10. #10

    Standardní

    No na hackerských stránkach o SP2 píšu, že ho prekonajú jednoduchšie ako SP1 a to z toho dôvodu, že síce zapláta 75% dier, ale narobí asi 30% nový jednoduchšie prekonateľných!

  11. #11

    Standardní

    si mě potěšil..le to mě jen utvrzuje v tom že du zpátky na SP1
    Asus A7N8X-E Deluxe/Wifi AMD Athlon XP 2500+@3200+ (200*11=2199MHz) Arctic Cooling Copper Silent 2 TC Revision 2 Transcend 2*512 DDR CL2.5 400Mhz Seagate Barracuda 200GB SATA Seagate Barracuda 200GB SATA MSI GeForce2 Ti Pro VT (nejsou many) LG Multi DVD±R/RW,RAM GSA- 4120B Duall Layer Bluetooth Connection 100Mbit/100Mbit PCMark2002 Pro CPU 6626 Memory 5638 HDD 1236 case: AOpen H700B Mouse MX510 KBD ECS Multimedia slim klavesy

  12. #12
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Ovca
    No na hackerských stránkach o SP2 píšu, že ho prekonajú jednoduchšie ako SP1 a to z toho dôvodu, že síce zapláta 75% dier, ale narobí asi 30% nový jednoduchšie prekonateľných!
    Ver tomu, ze hackeri budou urcite neco psat na stranky, ktere si muze kdokoli precist Verit temhle "hackerum" mi prijde taky jako pekna blbost, nenapadlo te, ze to treba rikaji proto, ze u SP1 uz na to maji vytvorene "nastroje" a u SP2 ne?
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  13. #13
    Senior Member Avatar uživatele globalkiller
    Založen
    14.10.2003
    Bydliště
    Rakovník (60km Praha,30km Kladno, 35km Louny)
    Věk
    40
    Příspěvky
    1 097
    Vliv
    263

    Standardní

    Zřejmě se bude jednat asi o podobné HEKRY jako je tento :\ http://www.afross.szm.sk/Patrik_Heker.txt

    Jinak konec OT.

    SP2 je prokazatelně lepší a kdo nevěří at ho neinstaluje sám to časem pozná.
    Main PC: AMD Athlon 2500+@2300MHz,Abit NF7-S,Corsair 2x512MB PC3200 CL2,Barracuda 7200.10 320GB, Barracuda 7200.7+ 160GB,ATI Radeon 9600XT,Yamaha CRW-F1,Lite-On SOHW-812S,Zalman CNPS-7000Cu A,Zalman ZM80C-HP,Zalman ZM47-NB,Sun Microsystems 21\",IntelliMouse Explorer 2.0

  14. #14

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Citace Původně odeslal Ovca
    No na hackerských stránkach o SP2 píšu, že ho prekonajú jednoduchšie ako SP1 a to z toho dôvodu, že síce zapláta 75% dier, ale narobí asi 30% nový jednoduchšie prekonateľných!
    Ver tomu, ze hackeri budou urcite neco psat na stranky, ktere si muze kdokoli precist Verit temhle "hackerum" mi prijde taky jako pekna blbost, nenapadlo te, ze to treba rikaji proto, ze u SP1 uz na to maji vytvorene "nastroje" a u SP2 ne?
    A teraz si sa sekol veľa programov, ktoré používajú na SP1 jednoduchou úpravou prerobia na SP2(tam nieje rozdiel či je to SP1 či SP2, či SP258, ale aké má diery)! A za druhé SP2 prekonajú rýchlejšia ako SP1! Neboj správny hacker si nájde teba a nie ty jeho!!!!!! To si zapamätaj!!!!!
    Za tretie: Znikli nové diery! Teda ešte viac možností ako predtým! Čiže než príde oprava tak budú nové víry atď, atď...

  15. #15

    Standardní

    Citace Původně odeslal Ovca
    Citace Původně odeslal Masster
    Citace Původně odeslal Ovca
    No na hackerských stránkach o SP2 píšu, že ho prekonajú jednoduchšie ako SP1 a to z toho dôvodu, že síce zapláta 75% dier, ale narobí asi 30% nový jednoduchšie prekonateľných!
    Ver tomu, ze hackeri budou urcite neco psat na stranky, ktere si muze kdokoli precist Verit temhle "hackerum" mi prijde taky jako pekna blbost, nenapadlo te, ze to treba rikaji proto, ze u SP1 uz na to maji vytvorene "nastroje" a u SP2 ne?
    A teraz si sa sekol veľa programov, ktoré používajú na SP1 jednoduchou úpravou prerobia na SP2(tam nieje rozdiel či je to SP1 či SP2, či SP258, ale aké má diery)! A za druhé SP2 prekonajú rýchlejšia ako SP1! Neboj správny hacker si nájde teba a nie ty jeho!!!!!! To si zapamätaj!!!!!
    Za tretie: Znikli nové diery! Teda ešte viac možností ako predtým! Čiže než príde oprava tak budú nové víry atď, atď...
    ach jo tys mu teda pomoh

    ad problem:: stahni si posledni drivery do nvidie (ve vykonu ve hrach myslim rozdil nepoznas), odinstaluj stavajici drivery, ktery mas, hod tam ty stazeny a melo by to byt o.k.

    Elnath : HP Compaq 2510p | Intel Core2 Duo U7600 (@1.2GHz) | Micron 4GB DDR2 667MHz CL5 (@533MHz CL4) | Intel GMA X3100 | RunCore Pro IV 128GB PATA Zif SSD | Matshita UJ-842S | Analog Devices AD1981HD | Intel 82566MM 1Gb | Intel Wireless WiFi Link 4965AGN | Broadcom BT 2.0 | Microsoft Wireless Notebook Presenter Mouse 8000 : Windows 8

  16. #16

    Standardní

    Nainstalil jsem SP1 na druhoupartition a grafickej v7kon narostl v 3D Marku 2003 z 240 na 292 bodů takže to asi něco s ovladačema dělá.. zároveň se mi podařilo rozpoznat veškerý Hardware (např bluetooth) takže pohoda... možná ještě zkusím fash toho biosu inak neviem..
    Asus A7N8X-E Deluxe/Wifi AMD Athlon XP 2500+@3200+ (200*11=2199MHz) Arctic Cooling Copper Silent 2 TC Revision 2 Transcend 2*512 DDR CL2.5 400Mhz Seagate Barracuda 200GB SATA Seagate Barracuda 200GB SATA MSI GeForce2 Ti Pro VT (nejsou many) LG Multi DVD±R/RW,RAM GSA- 4120B Duall Layer Bluetooth Connection 100Mbit/100Mbit PCMark2002 Pro CPU 6626 Memory 5638 HDD 1236 case: AOpen H700B Mouse MX510 KBD ECS Multimedia slim klavesy

  17. #17

    Standardní

    pipp:
    To čo si napísal ty si myslím že napadlo aj jeho!
    A ja som sa celkovo vyjadril ku SP2 je to zatiaľ riadna p....!

  18. #18

    Standardní

    Citace Původně odeslal Ovca
    pipp:
    To čo si napísal ty si myslím že napadlo aj jeho!
    A ja som sa celkovo vyjadril ku SP2 je to zatiaľ riadna p....!
    ty sa radsej k nicomu nevyjadruj, len sa strapnujes, alebo si 12 rocne decko a potom su tvoje nazory na primeranej urovni
    • Gentoo is the best -> !MDK <- sux
      Intel & Enermax & Tsunami rulez, ATI 9500 NP 128MB [thanx ATI Corp.
      ;-) ], 400 GB fast storage
      19316 3DMarks`01 <> 6047 3DMarks`03

  19. #19

    Standardní

    Citace Původně odeslal TimeLord
    Citace Původně odeslal Ovca
    pipp:
    To čo si napísal ty si myslím že napadlo aj jeho!
    A ja som sa celkovo vyjadril ku SP2 je to zatiaľ riadna p....!
    ty sa radsej k nicomu nevyjadruj, len sa strapnujes, alebo si 12 rocne decko a potom su tvoje nazory na primeranej urovni
    Moderátory nepozrajte toto bude OffTopic

    TimeLord:A ty sa tu čo ozývaš! Zbožnujem kreténov(všeobecne) čo tu len do každého rýpu ale neporadia! Takže buď napíš ako by to vyriešil alebo vypadni! Aspoň sa mu snažím pomôc!
    Kámo si síce z BA, ale sú väčšie mozgy z iných miest ako Blaváci, vy ste len machri s ničím !
    Takže OffTopic -ky si píš doma na toaleťák pentelkou!

    Možno ma vyzrazia , ale konečne som to tu povedal tým čo tu len trepú a kritizujú, ale neporadia!

  20. #20
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    Citace Původně odeslal Ovca
    Moderátory nepozrajte toto bude OffTopic

    TimeLord:A ty sa tu čo ozývaš! Zbožnujem ***(všeobecne) čo tu len do každého rýpu ale neporadia! Takže buď napíš ako by to vyriešil alebo vypadni! Aspoň sa mu snažím pomôc!
    Kámo si síce z BA, ale sú väčšie mozgy z iných miest ako Blaváci, vy ste len machri s ničím !
    Takže OffTopic -ky si píš doma na toaleťák pentelkou!

    Možno ma vyzrazia , ale konečne som to tu povedal tým čo tu len trepú a kritizujú, ale neporadia!
    tak podivej, chces-li offtopikovat tak bez do misy. jinak si zakladas na brzkou zmenu ranku. a jinak tyhle prupovidky co je lepsi a co ne a co krekry nebo jine susenky rychleji prekonaji nikoho nezajimaji. dokud nebudes mit oficialne podlozene veci prosim neprispivej v tomto duchu.

    btw pokud si to nepochopil, tak je to upozorneni/varovani.

    preji pekny den
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  21. #21

    Standardní

    Ešte prepáč, ale vidím, že na svete spravodlivosť neexistuje! To čo som povedal ja, je pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A to, že tu "TimeLord" píše OffTopic to nikoho nezaujíma a to len preto, že má okolo 1900 príspevkov , ale taký krpáň ako ja s 53 príspekami musí pokľaknúť ! Rank mám v ..... mne ide len, aby mi dobre poradili ako napr. "Wolferine", o nič iné!
    Nesúť ked nevieš!
    To vše!

  22. #22
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    jasny pravda pravdouci. akorat, ze to nemuzes nijak dokazat vid. proste slyseli jsme slovo bozi, tak vsichni drzte huby...

    btw nauc se aspon slovensky. nejak ti litaj pismenka. nebo ma slovo nesut nejaky jiny vyznam nez soudit?

    a jakykoliv dalsi offtopic ( pokud teda nemas link na nejakou verohodnou stranku s dukazama ohledne sp2 ) si nech bud na sz anebo na nadrazi.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •