Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Ktora karta ma lepsi TV-out GF4 MX440 vs. ATi8500 (9000)

  1. #1

    Standardní Ktora karta ma lepsi TV-out GF4 MX440 vs. ATi8500 (9000)

    Prosim, napiste co si o tom myslite.
    Nedavno som tu cital ze mx440 je dobry shit ale ati8500 je za podobnu cenu a neviem ci je na tom o moc lepsie.
    Este tak mozno ati9000 by mohla byt lepsia., ale zase neviem co stoji.
    Napiste mi prosim aspon pribliznu cenu v SR.

    Piste, diky.

  2. #2
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    billiardový stôl
    Příspěvky
    2 339
    Vliv
    292

    Standardní

    8500 je na tom uplne omnoho absolutne lepsie. Ako vykonovo,featurkami tak aj kvalitou obrazu, aj ked vsetky 3ks MX440 co som mal za posledne dva mesiace doma (Abit, MSI) mali obraz pekny.

  3. #3

    Standardní

    Citace Původně odeslal Wuuduu
    8500 je na tom uplne omnoho absolutne lepsie. Ako vykonovo,featurkami tak aj kvalitou obrazu, aj ked vsetky 3ks MX440 co som mal za posledne dva mesiace doma (Abit, MSI) mali obraz pekny.
    OK, ale ako vies ze je ati8500 omnoho lepsia? iba z rozpravania alebo si ju aj videl v "akcii" (nejaky film).
    Nepozeral som specifikacie 8500-ky ale niekedy iba cisla nestacia.
    Ak by aj mala napisane v tech.param. ze ma vyssie hodnoty ako mx440 ale chcem vediet vase skusenosti, pripadne porovnania (napr. asi ako trabant vs. mercedes alebo aspon podobne)

  4. #4
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    billiardový stôl
    Příspěvky
    2 339
    Vliv
    292

    Standardní

    Skus si precitat, aku mam grafiku v Black Dragon zostave...

    Inak na pouzivanie iba na TV, to mas uplne jedno, obe karty na pozeranie filmou postacuju. Tie MX440 som skusal iba na monitore, ale 8500 ma farby na TV super, zjadne zasednute vyblite. TV mam ale len cez cinch a okrem toho je to iba stare Daewoo.
    Rozdiel som mylslel v vlastnostiach 3D grafiky, obraz na TV je totiz vzdy rozmazany oproti monitoru, cize ak pozera sfilm, je to lepsie, lebo sa vyhladzuju stvorcekovane plochy, pravdaze titulky su uplne ok. S textom pod ikonami to jecez CINCH horsie... je necitatelny.

  5. #5

    Standardní

    Noooo jasneeee,
    sorry ten popis black dragon som nejako "prehliadol" .

    Este mi prosim ta povedz ci existuju aj nejake "osekane" verzie 8500-ky (napr. neviem co znamena v tej tvojej to QL). Nerad by som kupil 8500-ku co by bola nejaka LE (limited edition). Napis aky by mala mat oznacenie aby bola v "plnej vybave"(predpokladam ze ta tvoja je poriadna ) + napis cenu co si ty dal za nu (a kedy to bolo).

    Zatial diky.

  6. #6
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    billiardový stôl
    Příspěvky
    2 339
    Vliv
    292

    Standardní

    Ta moje je praveze LE verzia. Ale hlasi saako QL... heh... ine 8500 uz totiz vtedy nemali. Teraz maju v Libre v BA plne 8500 a stoja okolo 3500,- bez DPH 20%. Osekana jeale len o takt pamete a chipu, funkcie su vsetky okrem VideoIn.TVOut, aj DVI je samozrejmostou.

  7. #7
    Senior Member VIP Avatar uživatele DeeKay
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    PHA
    Příspěvky
    3 344
    Vliv
    306

    Standardní

    U radeonu 8500 obstarava TVout Rage theatre cip, novejsi uz maji vsechno integrovany v jadru. Kvalita vystupu je fakt velmi dobra, nastaveni uplne postacuje. U nvidii se pouziva vic Tvout cipu, nektery sou lepsi nektery horsi, takze se chce podivat co presne kterej model ma.

  8. #8
    Senior Member mince
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Prievidza / Slovakia
    Věk
    39
    Příspěvky
    1 055
    Vliv
    0

    Standardní

    ATi 8500LE alebo čisto 8500 je lepšia ako nejaka MX440 ktora nema ani PixelShader !


    Jedine 8500.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Karta v PC GF4 MX440 8T ale drivery pisu GF4MX440SE!!!! help
    Založil milosh v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 10.05.2003, 12:59

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •