Vyměnil jsem svoji stařičkou P4+MB s agp4x za Bartona 2500+MB s AGP8x, vše je v záruce. Přišel jsem domů, vše jsem nainstaloval a pak mě to začalo dělat problémy, no nakonec mě to nefungovalo vůbec. Když jsem to přines k tomu člověku, se kterým jsem udělal tu výměnu, tak on zjistil, že jsem dal obráceně větrák (já vím jsem vůl), ale kontakt větráku s CPU byl a bios ukazoval teplotu CPU max. 25st. nikdy víc, a žebra větráku měla taky max těch 25-30st. ! U něj jsme zjistili, že odešel procesor. Je možný, aby obrácený větrák způsobil zničení CPU, i když deska má tepelnou ochranu?
Ale teď hlavní, na procesoru není žádná viditelná vada, nic není ulomenýho, ale tomu člověku, který ty věci kupuje v jednom obchodě, kterej to zase kupuje v nějakým velkoobchodě, řekli, že bude problém s reklamací, že jim to velkoobchod nemusí uznat, protože tyhle procesory lidi dost často přetaktovávaj a tak se reklamace u AMD procesorů moc často neuznává. Volal jsem bráchovi do firmy a ten mě řek, že pokud je cpu nefunkční, ale nemá žádnou viditelnou vadu, tak nikdy neměli problém s reklamací. Ještě poznámka ten obchod dělá dost často problémy s reklamace, je tím proslulej a tak potřebuju nějaký argumenty, kdyby mu to nechtěli vyreklamovat. Díky za vaše rady.