Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Problem s X-fi Xtreme Music

  1. #1

    Question Problem s X-fi Xtreme Music

    Mam takovej problem s touhle kartou. Proste pustim pocitac vse funguje normalne, ale pak restartuji a zniceho nic mi proste x-fi zmizne, proste se ztrati ovladace od ni a system ji vidi jako neznamy multimedialni adapter, no tak restartuji zas a ajhle ja tam zpatky. A tohle mi to dela docela casto tak nevim co s tim. Pocitac viz podpis, system zkousel jsem to na XP sp2 delalo tak jsem hodil cistou instalaci XP-64bit a dela to taky.
    PS.ovladace mam aktualizovane
    PC: Intel Core2 Duo E4300[333x9-1,39V]; Gigabyte DS4[1.0,C2-F8]; G.Skill 2048MB DDR II 800MHz Cl5; Inno3D 7600GST[620/1650]; Seagate Barracuda 7200.10 320GB SATA II; Creative Labs X-Fi Xtreme Gamer-Fal1ty Pro; Enermax Liberty 400W PDA: Qtek 2020[WM5-AKU3.2@471Mhz]

  2. #2

    Standardní Re: Problem s X-fi Xtreme Music

    Omlouvam se, ze vytahuju toto starsi tema, ale posledni dobou se mi zacala jebat moje X-Fi XM podobne. Obcas po zapnuti PC nebo resetu vytuhne start windows (XP SP2) tesne pred tim, nez se objevi startovaci obrazovka, jindy to nabehne do windows, ale zvukovka je mrtva. Zatim vzdycky pomohl restart - nejlepe tvrdy reset -> Windows potom pri startu hlasi cosi jako ze "nebyl rozpoznan novy Hardware" a "vyberte typ startu" blabla a pak to normalne nabehne. Setkal se nekdo z majitelu puvodnich X-Fi s podobym problemem? Co jsem zjistil, tak toto nema nic spolecneho s ovladaci karty ani s BIOSem zakladni desky nebo nejakym nastavenim v nem (zkouseno na vice PC, momentalne na Intel P35, Asus P5KC). Vypada to, jako by ta karta obcas vratila po resetu PC vadny identifikator PCI zarizeni a PC ji tak nerozpoznalo jako zvukovku.

    Toto me docela stve, protoze jinak jsem byl s kartou a kvalitou zvuku celkem spokojeny. Kartu vyuzivam naplno, paralelne digital i analog - digital pres foobar ASIO do externiho DACu na stereo, analog 5.1 z ffdshow do receiveru na multikanal a nechce se mi to zase menit. Existuje nejake reseni uvedeneho problemu? A nebo ze by tam melo Creative vestavene nejake sofistikovane kurvitko, ktere po dvou letech pomalu zacina fungovat a hlasit se o vymenu karty za novy a drazsi model?
    Počítače šetří práci, čas a peníze... Vážně tomu někdo věří?
    Intel C2D @3.6GHz, GTX280, RAM: 2GB, HDD: 2TB

  3. #3

    Standardní Re: Problem s X-fi Xtreme Music

    Po nalezeni a prelouskani tohoto threadu:
    http://forums.creative.com/creativel...ending&page=23
    myslim, ze muzu byt rad, ze to nedela jeste neco horsiho. Reseni zrejme existuje pouze jedine a to vymena za novejsi zvukovku, coz me po uplynute zaruce velmi tesi (karta ma pres dva roky a stala tehdy 3.5k). Creative problem vyresilo jako obvykle metodou mrtveho brouka a ke starsim modelum se nehlasi. Shit.
    Počítače šetří práci, čas a peníze... Vážně tomu někdo věří?
    Intel C2D @3.6GHz, GTX280, RAM: 2GB, HDD: 2TB

  4. #4

    Standardní Re: Problem s X-fi Xtreme Music

    Ja je mam tak..rad.))) Oni uz maji vsichni mrte zakazniku a neslapou...jem hamtaj konzum. Proto mam rad zacinajici firmy co se snazi a o podil na trhu se musi snazit.
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problem s PC - Samovolne vypinanie
    Založil B7u3A v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 04.11.2005, 21:00
  2. Problém s odesíláním dokumentů u e-mailů
    Založil P.D. v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 30.10.2005, 07:24
  3. Dalsi problem s Audigy a Genius HT
    Založil astra4 v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 13.06.2003, 07:56
  4. EPOX 8K3A/+ a velky problem so zobr. teploty nových XP2400+
    Založil GABO v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 17
    Poslední příspěvek: 14.11.2002, 22:35

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •