Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Témata 51 až 100 z 138

Fórum: Windows 7

  1. Windows 7 nebootuje

    Založil bleak, 11.09.2010 15:36
    • Odpovědí: 3
    • Zhlédnuto: 14 902
    13.09.2010, 12:23 Přejdi na poslední příspěvek
  2. Win 7 Krabicova verze

    Založil BRUCEF, 02.08.2010 10:39
    • Odpovědí: 9
    • Zhlédnuto: 15 855
    22.08.2010, 09:24 Přejdi na poslední příspěvek
  3. Chybná instalace W7 (podrobný popis)

    Založil Brogg, 01.08.2010 15:36
    • Odpovědí: 5
    • Zhlédnuto: 13 545
    05.08.2010, 19:38 Přejdi na poslední příspěvek
  4. nejde automatický úsporný režim

    Založil Polosaty, 11.06.2010 19:00
    • Odpovědí: 2
    • Zhlédnuto: 14 908
    11.06.2010, 21:18 Přejdi na poslední příspěvek
  5. Extrémně zpomalený Boot

    Založil DAWluxe, 03.06.2010 19:26
    • Odpovědí: 6
    • Zhlédnuto: 17 869
    04.06.2010, 03:01 Přejdi na poslední příspěvek
  6. Win7 - Mizí hlavní panel

    Založil DAWluxe, 07.03.2010 17:12
    • Odpovědí: 3
    • Zhlédnuto: 10 291
    28.05.2010, 02:05 Přejdi na poslední příspěvek
  7. Smile Nastal cas na 64bit?

    Založil Mir, 28.03.2010 14:18
    • Odpovědí: 50
    • Zhlédnuto: 59 786
    09.05.2010, 04:08 Přejdi na poslední příspěvek
  8. Angry čeština Windows 7

    Založil Deril, 14.04.2010 00:22
    čeština, čeština do windows 7, čeština windows 7, deril, windows 7 home premium
    • Odpovědí: 9
    • Zhlédnuto: 31 702
    30.04.2010, 21:32 Přejdi na poslední příspěvek
  9. Klávesnice, vstup znaků

    Založil Marty, 26.08.2009 16:19
    • Odpovědí: 6
    • Zhlédnuto: 13 435
    14.04.2010, 13:59 Přejdi na poslední příspěvek
  10. Win 7 po vypnutí svítí numlock

    Založil Peter5110, 30.03.2010 15:27
    • Odpovědí: 10
    • Zhlédnuto: 19 998
    11.04.2010, 23:30 Přejdi na poslední příspěvek
    • Odpovědí: 11
    • Zhlédnuto: 15 026
    24.03.2010, 21:32 Přejdi na poslední příspěvek
  11. W7 - nedostatek paměti!

    Založil Gestler, 22.03.2010 13:18
    • Odpovědí: 10
    • Zhlédnuto: 15 595
    23.03.2010, 21:39 Přejdi na poslední příspěvek
  12. Win7<->Win7 - přístup k sys. sharu

    Založil Hanz, 23.03.2010 10:14
    • Odpovědí: 0
    • Zhlédnuto: 25 669
    23.03.2010, 10:14 Přejdi na poslední příspěvek
  13. Program brani W7 v prechodu do rezimu spanku

    Založil Beleg, 18.03.2010 21:32
    • Odpovědí: 0
    • Zhlédnuto: 5 932
    18.03.2010, 21:32 Přejdi na poslední příspěvek
  14. W7 kúpa na iné meno, resp. na firmu

    Založil LtK, 07.03.2010 16:57
    • Odpovědí: 4
    • Zhlédnuto: 10 953
    11.03.2010, 13:12 Přejdi na poslední příspěvek
  15. Win7 32bit.nebo 64bit.?

    Založil Premo, 07.03.2010 21:10
    • Odpovědí: 10
    • Zhlédnuto: 25 159
    09.03.2010, 23:41 Přejdi na poslední příspěvek
  16. rychlost Windows7 pri zapnuti

    Založil Majo1, 30.01.2010 09:51
    • Odpovědí: 5
    • Zhlédnuto: 13 833
    24.02.2010, 17:23 Přejdi na poslední příspěvek
    • Odpovědí: 0
    • Zhlédnuto: 7 302
    23.02.2010, 20:12 Přejdi na poslední příspěvek
    • Odpovědí: 3
    • Zhlédnuto: 11 818
    16.02.2010, 10:47 Přejdi na poslední příspěvek
  17. Po zapnutí černá obrazovka s myší

    Založil Rache, 04.02.2010 07:56
    • Odpovědí: 1
    • Zhlédnuto: 9 001
    06.02.2010, 17:00 Přejdi na poslední příspěvek
  18. Win7 Home Premium vs Ultimate

    Založil LtK, 28.01.2010 11:20
    • Odpovědí: 3
    • Zhlédnuto: 12 856
    28.01.2010, 15:37 Přejdi na poslední příspěvek
    • Odpovědí: 0
    • Zhlédnuto: 7 780
    24.01.2010, 20:19 Přejdi na poslední příspěvek
    • Odpovědí: 5
    • Zhlédnuto: 6 982
    17.01.2010, 16:42 Přejdi na poslední příspěvek
  19. Question Klonování neregistrované instalace

    Založil Aigor, 16.01.2010 12:54
    • Odpovědí: 6
    • Zhlédnuto: 9 448
    17.01.2010, 10:17 Přejdi na poslední příspěvek
  20. Speedup W7 + Service Config

    Založil Baron, 14.01.2010 21:20
    • Odpovědí: 1
    • Zhlédnuto: 5 673
    16.01.2010, 01:19 Přejdi na poslední příspěvek
  21. Problémy se zvukem na NB

    Založil kecinzer, 01.11.2009 10:37
    • Odpovědí: 7
    • Zhlédnuto: 10 158
    11.01.2010, 21:48 Přejdi na poslední příspěvek
  22. Win7 - 2 partition při instalaci

    Založil Hanz, 20.12.2009 01:19
    boor partition
    • Odpovědí: 13
    • Zhlédnuto: 23 247
    10.01.2010, 16:14 Přejdi na poslední příspěvek
  23. Question Premium vs Professional, OEM, multilicence

    Založil Aigor, 16.12.2009 09:56
    • Odpovědí: 9
    • Zhlédnuto: 14 093
    05.01.2010, 20:30 Přejdi na poslední příspěvek
  24. win 7 a mizejci ikony

    Založil Stanleyman, 02.01.2010 16:45
    • Odpovědí: 1
    • Zhlédnuto: 8 271
    02.01.2010, 17:51 Přejdi na poslední příspěvek
  25. Adobe Flash player - cpu 100%

    Založil Moralles, 02.01.2010 00:18
    • Odpovědí: 0
    • Zhlédnuto: 7 596
    02.01.2010, 00:18 Přejdi na poslední příspěvek
  26. Jak v liště neseskupovat určité app

    Založil Kooca, 23.12.2009 13:02
    • Odpovědí: 1
    • Zhlédnuto: 6 539
    01.01.2010, 23:36 Přejdi na poslední příspěvek
  27. vypnuti pc

    Založil Jack68, 17.12.2009 20:51
    • Odpovědí: 14
    • Zhlédnuto: 16 720
    29.12.2009, 19:27 Přejdi na poslední příspěvek
    • Odpovědí: 72
    • Zhlédnuto: 67 365
    26.12.2009, 10:41 Přejdi na poslední příspěvek
  28. Smile Wide rozlišení (hry)

    Založil Kooca, 02.08.2009 13:24
    • Odpovědí: 8
    • Zhlédnuto: 12 096
    26.12.2009, 08:22 Přejdi na poslední příspěvek
  29. BS player problem

    Založil Stanleyman, 25.12.2009 13:18
    • Odpovědí: 0
    • Zhlédnuto: 6 016
    25.12.2009, 13:18 Přejdi na poslední příspěvek
  30. Arrow Nespravne cteni/naformatovani 2GB SD karty

    Založil _Tomas, 17.12.2009 09:14
    • Odpovědí: 6
    • Zhlédnuto: 9 488
    21.12.2009, 10:59 Přejdi na poslední příspěvek
  31. Smile Kde výhodně koupit?

    Založil Octopuss, 20.10.2009 01:01
    • Odpovědí: 40
    • Zhlédnuto: 46 852
    14.12.2009, 12:17 Přejdi na poslední příspěvek
  32. Přeinstalace Win7-problémy

    Založil milkub, 05.12.2009 00:34
    • Odpovědí: 4
    • Zhlédnuto: 15 607
    05.12.2009, 17:23 Přejdi na poslední příspěvek
  33. Rýchle spustenie W7

    Založil Kubo, 29.11.2009 17:45
    • Odpovědí: 9
    • Zhlédnuto: 10 503
    04.12.2009, 12:06 Přejdi na poslední příspěvek

Nastavení a informace o sekci

Moderátoři této sekce
Uživatelé prohlížející tuto sekci

Sekci fóra si právě prohlíží 37 uživatelů. (0 registrovaných a 37 anonymních)

Konfigurace zobrazení témat

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Řadit témata jak…

Poznámka: pokud řadíte dle data, „sestupné pořadí“ zobrazí nejnovější výsledek jako první.

Vysvětlivky ikon

Obsahuje nové příspěvky
Obsahuje nové příspěvky
Neobsahuje žádné nové příspěvky
Neobsahuje žádné nové příspěvky
Více než 25 odpovědí nebo 500 zobrazení
Žhavé téma s novými příspěvky
Více než 25 odpovědí nebo 500 zobrazení
Žhavé téma bez nových příspěvků
Téma zamknuto
Téma je uzamčeno
Téma obsahuje příspěvek psaný vámi
Přispíval jste k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •