Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: ICQ - nejde klávesnice

  1. #1

    Standardní ICQ - nejde klávesnice

    Ahoj mám takový problém, už jsem zkoušel i přeinstalovat ntb, ale porád nic, Zkoušel jsem SIM 0.9.3, icq2003b, icq v5lite... Problém je, že když po chvíli psaní v icq a odeslání, cca 2x tak mě potom přestane jít klávesnice... když píšu tak to nic nedělá, v Exploreru to hází třeba hledání atd, když chci napsat adresu do url, prostě nevím co s tím mám už dělat, a vůbec mě nebaví každý 2 minuty resetovat notebook.

    EDIT: Nejde to ani v nouzovým režimu...
    EDIT2: Takže nejde ani když se připojím přes go.icq.com
    EDIT3: Miranda taky nejde

    Nevíte v čem by to mohlo být? S čím se to může prát? Ale ten NTB je uplně čistej, na starým NTB ani na sestřiným či otcovím to nedělá... prosím zkuste mi trochu poradit, alespoň kde hledat. Děkuju

  2. #2

    Standardní

    Teďka jsem přišel na to, že je to tím, že to activuje ctrl a nejde to vypnout, nevíte někdo co s tím? přišel jsem na to že když jsem pustil internet, tak když jsem zmáčknu h tak se mi ukázala historie... nevíte kde by to mohlo bejt, co mě to zapíná ten ctrl co v těch icq je špatně

  3. #3

    Standardní

    OS?

    Popisovany jev je typicka "vlastnost" (vlastnost, nikoliv bug, bohuzel) windows 98. Pomuze pouze zurive mackani vsech klaves. A s icq to nesouvisi.
    Klavesnice ti neblbne, myslim fyzicky, vid?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  4. #4

    Standardní

    XP Home SP2,
    když mám puštěný icq a s nikým si nepíšu tak to nedělá, ale jak si s někým začnu psát, tak to začne dělat.... Klávesnice je v pohodě....

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •