No je to skutečně asi jenom kvůli pozorovacímu úhlu. Pokud mám normálně nastavený monitor, tedy horní hranu ve výšce očí, projevuje se výše popsaný efekt. Stačí snížít hlavu tak, abych měl spodní hranu monitoru ve výšce očí, a barvy jsou najednou normální. U té fialové na Lagomu stačí skutečně jen trochu pohnout hlavou, a hned je z ní růžová. Každopádně, ten můj "problém" není zas takový hrozný, zřejmě si monitor nechám natrvalo.
Jinak světlý rámeček skutečně se nešpiní tak, jak by se mohlo zdát. Otisky ani prach na něm vidět nejsou. Bzučení při snižování jasu je slyšet, přes den to není moc postřehnutelné, ale v noci v tiché místnosti je lepší nasadit pořádné uzavřené sluchátka, tichá hudba to úplně nepřehluší. Objektivní dojmy napíšu až za nějakou dobu.




Odpověď s citací