Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: WXP - nelze změnit pozadí plochy - vyřešeno

  1. #1

    Standardní WXP - nelze změnit pozadí plochy - vyřešeno

    Ahoj, mám tady jeden notes a nejde u něj změnit pozadí plochy, pouze čistá barva, ale obrázek tam vložit nejde. Komp byl lehce zavirovanej, ale už by měl být odčervenej Určo to bude hryznutý někde v registrech, bohužel ale nevím kde hledat Něvíte to někdo, prosím? Díky za všechny rady

    edit: zkusil jsem založit ještě jeden uživ. účet a v něm to chodí no problemo
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky
    Naposledy upravil Patrez; 21.04.2008 v 22:06.

  2. #2

    Standardní Re: WXP - nelze změnit pozadí plochy

    Podle me to vypada na problem s Active Desktop...spyware a podobna havet s tim rada dela psi kusy.

    Mrkni na jeji nastaveni, je mozne, ze tam visi jeste nejaky bordel.
    Barton 2600+ (2,3GHz - Vcore 1,75V), Soltek SL75FRN2-RL, MSI NX6600GT, WD 20GB + WD 1600JB SATA, 2*512MB 400 CL3 A-Data + 256MB 400 CL3 Hynix

  3. #3

    Standardní Re: WXP - nelze změnit pozadí plochy

    mohl by jsi mě prosím nějak popostrčit? Kde to mám hledat?

  4. #4

    Standardní Re: WXP - nelze změnit pozadí plochy

    Pravy mysidlo na plose, vlastnosti, plocha, vlastni nastaveni plochy...web a zkontroluj pripadne zaskrtnuti stranek.

    Strilim trochu od boku, nemam momentalne po ruce pocitac s XP.

    Pak bych urcite zkusil Active Desktop vypnout a sledovat, co to udela. Da se to naklikat, ale urcite by to melo jit i pomoci politiky (gpedit.msc) nebo upravou v registrech :

    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\ CurrentVersion\Policies\Explorer - nova hodnota DWORD "NoActiveDesktop" a nastavit ji na 1.
    Barton 2600+ (2,3GHz - Vcore 1,75V), Soltek SL75FRN2-RL, MSI NX6600GT, WD 20GB + WD 1600JB SATA, 2*512MB 400 CL3 A-Data + 256MB 400 CL3 Hynix

  5. #5

    Standardní Re: WXP - nelze změnit pozadí plochy

    Takže je to vyřešený Použil jsem tu cestu z registru a porovnal jsem jí se svým funkčním registrem Měl toho tam oproti mě mraky, tak jsem to trošku promáznul a už to fungluje Díky moc, dávám K+

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Nelze změnit homepage v IE6
    Založil mimann v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 03.02.2005, 08:50
  2. Pozadí plochy Windows (XP,2K)
    Založil Jaro Benes v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 18.11.2003, 15:23

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •