Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: Postoj firmy HP

  1. #1

    Standardní Postoj firmy HP

    Před nedávnem jsem nainstaloval nové Windows Vista a měl problémy s ovladačem k tiskárně. Mám HP Photosmart 1115..na stránkách HP jsem se setkal s informací že ovladače budou dostupné do konce ledna. Tak jsem pilně kontroloval stránky, a dnes narazil na poměrně nepříjemnou informaci :

    We are sorry to inform you that there will be no Windows Vista printer driver available for your HP product. Therefore your product will not work with Windows Vista.
    If you are using the Windows Vista operating system on your computer, please consider upgrading to a newer HP product that is supported on Windows Vista.
    HP has numerous products on the market that support Windows Vista:


    Po prvním dojmu, že zajedu do centra a hodím jim tu tiskárnu na recepci na zem, přemýšlím co dále. Je šance že se podaří tiskárnu rozjet? Virtuální stroj nechci. Nemá někdo podobné zkušenosti?

    Ještě připojím poznámku, že mail na podporu HP jsem nezjistil. CHtěl jsem jim napsat mail ale jejich inteligentní systém podpory zákazníků mě nutil hledat sériové číslo tiskárny,apod...tak jsem to vztekle zavřel. Nemáte někdo kontakt na HP? jsem smířen s tím že oni ty ovladače už nevydají, ale jestli je nějaká možnost řešení. Tiskárna je ve stavu kdy se nahodí k prodeji a zároveń nejsem tak bohatý abych ji mohl vyhodit.

    Neexistuje nějaký způsob výměny "starý-za-nový" s doplatkem? Nebo máte jiný nápad?
    Naposledy upravil Zdenek Dubnicky; 29.01.2007 v 20:26.
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  2. #2

    Standardní Re: Postoj firmy HP

    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  3. #3

    Standardní Re: Postoj firmy HP

    Citace Původně odeslal Zdenek Dubnicky Zobrazit příspěvek
    Před nedávnem jsem nainstaloval nové Windows Vista a měl problémy s ovladačem k tiskárně. Mám HP Photosmart 1115..na stránkách HP jsem se setkal s informací že ovladače budou dostupné do konce ledna. Tak jsem pilně kontroloval stránky, a dnes narazil na poměrně nepříjemnou informaci :

    We are sorry to inform you that there will be no Windows Vista printer driver available for your HP product. Therefore your product will not work with Windows Vista.
    If you are using the Windows Vista operating system on your computer, please consider upgrading to a newer HP product that is supported on Windows Vista.
    HP has numerous products on the market that support Windows Vista:


    Po prvním dojmu, že zajedu do centra a hodím jim tu tiskárnu na recepci na zem, přemýšlím co dále. Je šance že se podaří tiskárnu rozjet? Virtuální stroj nechci. Nemá někdo podobné zkušenosti?

    Ještě připojím poznámku, že mail na podporu HP jsem nezjistil. CHtěl jsem jim napsat mail ale jejich inteligentní systém podpory zákazníků mě nutil hledat sériové číslo tiskárny,apod...tak jsem to vztekle zavřel. Nemáte někdo kontakt na HP? jsem smířen s tím že oni ty ovladače už nevydají, ale jestli je nějaká možnost řešení. Tiskárna je ve stavu kdy se nahodí k prodeji a zároveń nejsem tak bohatý abych ji mohl vyhodit.

    Neexistuje nějaký způsob výměny "starý-za-nový" s doplatkem? Nebo máte jiný nápad?
    To je bohuzel obecny problem vsech moznych zarizeni pri prechodu na Vista, je tu napr. dred, kde se resi driver k Intel GMA900, coz je Intelacka grafika z pomerne novych prvnich Centrino/Celeron-M notebooku, ktere taky rozhodne nepatri do stareho zeleza (pro praci).
    Jinak Photosmart P1115 jsem mel donedavna na stole tez a kdybych nesehnal multifunkci s "vnitrkem" tehle rady HP 9xx/Photosmart 1xxx, tak bych se ji rozhodne nevzdal.
    Problem je i druhotnej, sami vyrobci potrebuji distribuovat svuj hardware "Vista ready", idkyz ten tvuj "starej" bez problemu funguje, ci je podstatne lepsi nez nova rada (dle meho typicky prave HP tiskarny vyssi rady, starsi modely jsou daleko bytelnejsi, maj podstatne vetsi kartridze a celkove mne tedy nove tiskarny by HP vubec neoslovuji.
    A implementace jednoduchyho "uni" driveru pro tuhle radu hodne rozsirenejch inkoustovek do Vista by urcite nebyl ze strany MS problem, kdyby HP moc nalehalo...
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

  4. #4

    Standardní Re: Postoj firmy HP

    v mém popsaném řešení je vidět že problém není žádný, jde jen o lobby....
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  5. #5

    Standardní Re: Postoj firmy HP

    Citace Původně odeslal Zdenek Dubnicky Zobrazit příspěvek
    v mém popsaném řešení je vidět že problém není žádný, jde jen o lobby....
    Asi tak, jelikoz HP 990c je modelove novejsi stroj, ikdyz s prakticky totoznym hardwarem...
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

  6. #6

    Standardní Re: Postoj firmy HP

    Citace Původně odeslal Zdenek Dubnicky Zobrazit příspěvek
    Před nedávnem jsem nainstaloval nové Windows Vista a měl problémy s ovladačem k tiskárně. Mám HP Photosmart 1115..na stránkách HP jsem se setkal s informací že ovladače budou dostupné do konce ledna. Tak jsem pilně kontroloval stránky, a dnes narazil na poměrně nepříjemnou informaci :

    We are sorry to inform you that there will be no Windows Vista printer driver available for your HP product. Therefore your product will not work with Windows Vista.
    If you are using the Windows Vista operating system on your computer, please consider upgrading to a newer HP product that is supported on Windows Vista.
    HP has numerous products on the market that support Windows Vista:


    Po prvním dojmu, že zajedu do centra a hodím jim tu tiskárnu na recepci na zem, přemýšlím co dále. Je šance že se podaří tiskárnu rozjet? Virtuální stroj nechci. Nemá někdo podobné zkušenosti?

    Ještě připojím poznámku, že mail na podporu HP jsem nezjistil. CHtěl jsem jim napsat mail ale jejich inteligentní systém podpory zákazníků mě nutil hledat sériové číslo tiskárny,apod...tak jsem to vztekle zavřel. Nemáte někdo kontakt na HP? jsem smířen s tím že oni ty ovladače už nevydají, ale jestli je nějaká možnost řešení. Tiskárna je ve stavu kdy se nahodí k prodeji a zároveń nejsem tak bohatý abych ji mohl vyhodit.

    Neexistuje nějaký způsob výměny "starý-za-nový" s doplatkem? Nebo máte jiný nápad?

    Já zas mám trošku jiný problém. Mám tiskárnu HP Photosmart 7450. Pod Vistama šlape, ale nemohu nainstalovat program pro údržbu tiskárny (čištění a zarovnání tiskových hlav, hláška o stavu inkoustu atd.). ten program je pouze pro WinXP a Visty mi jej tvrdošíjně odmítají nainstalovat (i když by asi fungoval). Co s tím?

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele daggy
    Založen
    27.02.2003
    Bydliště
    Belá nad Cirochou/SR
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 271
    Vliv
    275

    Standardní Re: Postoj firmy HP

    Citace Původně odeslal jihra Zobrazit příspěvek
    Já zas mám trošku jiný problém. Mám tiskárnu HP Photosmart 7450. Pod Vistama šlape, ale nemohu nainstalovat program pro údržbu tiskárny (čištění a zarovnání tiskových hlav, hláška o stavu inkoustu atd.). ten program je pouze pro WinXP a Visty mi jej tvrdošíjně odmítají nainstalovat (i když by asi fungoval). Co s tím?
    No moznoze strelim, ale skusal si pouzit rezim kompaktibility? Ja som takto pouzil u RC2 Visty ovladace pre USB modem Vigor 318 urcene pre WinXP a modem prekvapujuco bezproblemov slapal, len stacilo nastavit kompaktibilitu a fungovala potom aj utilita na konfiguraciu.
    Intel C2D E7500 2,93 GHz, Gigabyte EP-45-UD3, A-Data Vitesta 2x2GB 1066 MHz, Hitachi Deskstar 250 GB + Samsung HD321KJ 320 GB SATA II + WD 2500KS 250 GB SATA II + WD 7500AACS 750 GB SATA II, Sapphire ATI Radeon X1950XT+AC Accelero S1+AC AF 12025PWM, Creative SoundBlaster Audigy 4, LCD LG L194WT-SF 19" Widescreen + telka Hyunday, Technisat Sky Star HD2 + 85cm parabola + motor Optibox DM2800, DVD-RW SONY DRU190A, DSL2+ Router Zyxel Prestige P-660HW-T3, Razer Diamondback Chameleon, Fortron 500W PFC, Scythe Ninja rev.B + Evercool SCB-CD, Case CoolerMaster Mystique 631s

  8. #8

    Standardní Re: Postoj firmy HP

    Co se tyce ovladacu HP tak uz od casu XP jsou na tom opravdu velmi tragicky. Nejen ze velikost instalacnich balicku neustale narusta, ale hlavne jsou neskutecne preplacane barvicka, coz ale nezlepsi kvalitu ktera je opravdu mizerna. Pokud nekdo zkousel instalovat ovladace na All in One tak vi o cem mluvim. spousta balastu, ktere pomernehodne zerou pamet a zasiraji system.
    MB:GIGABYTE UD3R, CPU:C2D E8400, RAM 2x 2048 MB A-DATA EE, GK: ASUS Matrix 4850, ZK: SB Audigy + CR Inspire 5300, HDD: Hitachi 250Gb + 500Gb + 640Gb, DVD Pioneer 106, CD-RW Teac 552E, Liteon 1693s, Monitor: Samsung 970p
    NTB: HP nc 6320

  9. #9

    Standardní Re: Postoj firmy HP

    Citace Původně odeslal daggy Zobrazit příspěvek
    No moznoze strelim, ale skusal si pouzit rezim kompaktibility? Ja som takto pouzil u RC2 Visty ovladace pre USB modem Vigor 318 urcene pre WinXP a modem prekvapujuco bezproblemov slapal, len stacilo nastavit kompaktibilitu a fungovala potom aj utilita na konfiguraciu.
    Můžeš mi trochu vysvětlit, co to je ten "režim kompatibility"? To mi nic neříká.

  10. #10

    Standardní Re: Postoj firmy HP

    Citace Původně odeslal jihra Zobrazit příspěvek
    Můžeš mi trochu vysvětlit, co to je ten "režim kompatibility"? To mi nic neříká.
    Jak máš zástupce nějakého programu, tak si dáš na něm pravým tlačítkem vlastnosti - kompatibilita a tam si zatrhneš XP SP2 třeba.
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Jak zprovoznit Roller na NTB (HP XE3L)?
    Založil CODE v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 26.06.2006, 18:48
  2. Tlaciaren HP/ Lexmark?
    Založil mungo v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 02.05.2006, 15:42
  3. Notebook HP 6110 nebo Asus A3L
    Založil behero v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 06.12.2005, 14:13
  4. Reklamacni rad - softcom
    Založil Jezevec v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 24.05.2005, 14:50

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •