Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Win XP - ovladac graficke karty se sam odinstalovava

  1. #1

    Standardní Win XP - ovladac graficke karty se sam odinstalovava

    ono je to trochu slozitejsi:
    mam instalaci XP SP1 a protoze jsem upradoval wokna pritelkyni, chtel jsem to udelat i na svem stroji. Protoze mam image instalacniho cdsa na DVD, tak jsem to DVD hodil do mechaniky a image pripojil pres Deamon Tools. Normalne jsem zacal Inovaci. Myslel jsem, ze si instalator zkopiruje pred restartem vsechny soubory na disk, jenze to se nestalo a tak jsem byl po restartu zadan o to cd, ktere fyzicky neexistuje. Tak jsem nabootoval zpet do woken a pretahl adresar i386 na disk a zacal Inovaci z nej. Jenze prestoze to zacne v pohode, po restartu se to zasekne a nic nepomahalo. Zkousel jsem to jeste rozjet pres konzoli, ale system me odmital pustit do adresaru.

    Nicmene tak jsem tedy skoncil pokusy s inovaci a nabootoval zpet do Windows (chvalabohu). Zjistil jsem, ze ne vse je v puvodnim stavu, ale ok, to se dalo cekat. Problem je s ovladacem ke grafice. Pokud pustim instalaci driveru, tak se nestane vubec nic. Respektive hlasi to nainstalovano, ale po restartu je vse jako predtim. Zjistil jsem, ze pokud grafiku jakoby odinstaluju, ale pak dam vyhledat novy hardware, tak je vsechno ok. Driver se najde, vse funguje. Ale jakmile vypnu komp a znova nabootuju, driver uz je zase fuc a grafika jede pres ten standardni driver, coz znamena, ze se vsechno trha i pri pohybu oken...

    Nevite nekdo, co s tim? Je to spis zrale na reinstalaci, ze...
    Athlon 64 3200+, Zalman 7000B, ASUS AN8 Ultra, 1GB RAM, Saphire Radeon X800L, SG 120GB, NEC ND-3500A, M-Audio Audiophile 2496, Hyundai L90+

    Dell Latitude, Pentium 3 700MHz, 128MB RAM, ATI Rage, HDD 10GB

  2. #2

    Standardní Re: Win XP - ovladac graficke karty se sam odinstalovava

    Zkus drivery odinstalovat pomocí oficiálního Catalyst uninstaleru:

    http://support.ati.com/ics/support/D...737&deptID=894

    Pak si při připojeném image v Daemon Tools zkopíruj ten driver na HDD a spusť instalaci z disku.
    Gigabyte GA-MA78G-DS3H, Athlon 64 X2 5050+, 6GB RAM, 2X WD6400AAKS 640GB, integrovaný zvuk i grafika, zdroj SEASONIC S12-550 Energy+, AverTV DVB-T Volar X, Samsung SH-203B, Logitech MX-518

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ + nekolik citaci z ruznych webu
    Založil Jezevec v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 11.08.2007, 17:13
  2. Win XP + Síť a číslo síťové karty
    Založil celebris v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 10.04.2005, 13:56
  3. Winfast TV2000 (bez XP) ovladac Win XP
    Založil dox v sekci fóra Mutimédia
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 20.08.2004, 08:11

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •