Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Problém se vzdálenou pomocí -VYŘEŠENO, LOCK PLS

  1. #1

    Standardní Problém se vzdálenou pomocí -VYŘEŠENO, LOCK PLS

    Nazdar lidi, potřeboval bych radu.
    Naši měli na PC nějakej problém a protože bydlej 70 km ode mě, chtěl jsem to vyřešit na dálku. Chtěl jsem použít vzdálenou pomoc, ale hlásí mi to :

    Vzdálenou pomoc nebylo možno připojit, protože nelze přeložit název vzdáleného hostitele. Opakujte akci

    Jsem síťovej negramot, takže nevím co je špatně.

    Já jsem připojenej přes GPRS, naši přes CDMA.

    Poradíte

    Předem díky.
    Naposledy upravil pety; 14.03.2006 v 10:12.

  2. #2

    Standardní Re: Problém se vzdálenou pomocí

    Neni to nahodou proto, ze ty, ani oni, nemate verejnou IP adresu?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #3

    Standardní Re: Problém se vzdálenou pomocí

    No já fakt nevím , psal jsem , že jsem v tomto směru dutej.

    Není žádná možnost, jak to udělat ?

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele daggy
    Založen
    27.02.2003
    Bydliště
    Belá nad Cirochou/SR
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 271
    Vliv
    275

    Standardní Re: Problém se vzdálenou pomocí

    Skus pouzit VNC, je dostupna aj free edicia na www.realvnc.com, na pocitac na ktory sa chces pripajat nainstalujes server(musi mat verejnu IP) a sebe klienta. Potom uz len zadas IP pocitaca a ide to (nezabudni povolit vo firewalle). Ak ten pocitac nema vonkajsiu IP, da sa v pohode pouzit Logmein (sam ho pouzivam) ktory stiahnes na stranke http://logmein.com, nainstalujes na PC na ktore sa chces pripajat a potom uz len mozes tento pocitac spravovat z hociktoreho PC cez internetovy prehliadac, staci uz len pre dany prehliadac nainstalovat plugin (napr. Firefox) alebo povolit ActiveX pre IE. A hlavne musis mat nainstalovanu Javu. Snad Ti to pomoze, ak nie, daj vediet.
    Intel C2D E7500 2,93 GHz, Gigabyte EP-45-UD3, A-Data Vitesta 2x2GB 1066 MHz, Hitachi Deskstar 250 GB + Samsung HD321KJ 320 GB SATA II + WD 2500KS 250 GB SATA II + WD 7500AACS 750 GB SATA II, Sapphire ATI Radeon X1950XT+AC Accelero S1+AC AF 12025PWM, Creative SoundBlaster Audigy 4, LCD LG L194WT-SF 19" Widescreen + telka Hyunday, Technisat Sky Star HD2 + 85cm parabola + motor Optibox DM2800, DVD-RW SONY DRU190A, DSL2+ Router Zyxel Prestige P-660HW-T3, Razer Diamondback Chameleon, Fortron 500W PFC, Scythe Ninja rev.B + Evercool SCB-CD, Case CoolerMaster Mystique 631s

  5. #5

    Standardní Re: Problém se vzdálenou pomocí

    To daggy : Zatím díky moc, co jsem četl na netu, mělo by to fungovat.
    Rád využiju i nabídku další pomoci. Pokud bych si nevěděl rady, napíšu přes PM, O.K. ?
    Nebo ICQ, když nebude vadit.
    Naposledy upravil pety; 13.03.2006 v 10:00.

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele daggy
    Založen
    27.02.2003
    Bydliště
    Belá nad Cirochou/SR
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 271
    Vliv
    275

    Standardní Re: Problém se vzdálenou pomocí

    OK, ak budes mat otazky tak ma kontaktuj, mam uz s tym nejake male skusenosti )
    Intel C2D E7500 2,93 GHz, Gigabyte EP-45-UD3, A-Data Vitesta 2x2GB 1066 MHz, Hitachi Deskstar 250 GB + Samsung HD321KJ 320 GB SATA II + WD 2500KS 250 GB SATA II + WD 7500AACS 750 GB SATA II, Sapphire ATI Radeon X1950XT+AC Accelero S1+AC AF 12025PWM, Creative SoundBlaster Audigy 4, LCD LG L194WT-SF 19" Widescreen + telka Hyunday, Technisat Sky Star HD2 + 85cm parabola + motor Optibox DM2800, DVD-RW SONY DRU190A, DSL2+ Router Zyxel Prestige P-660HW-T3, Razer Diamondback Chameleon, Fortron 500W PFC, Scythe Ninja rev.B + Evercool SCB-CD, Case CoolerMaster Mystique 631s

  7. #7

    Standardní Re: Problém se vzdálenou pomocí

    to daggy :

    Díky moc, funguje to výborně, problém vyřešen.

  8. #8

    Standardní Re: Problém se vzdálenou pomocí -VYŘEŠENO, LOCK PLS

    Moment moment s tim lockem
    Jak jste to teda poresili, kdyz oba PC byly za NATem? To VNC to nejak zvladlo?

    EDIT: Tady nekdo neumi cist tak to klidne locknete
    Love 'murican gas-guzzlers...
    Chevrolet Camaro '79, 5L V8
    Chevrolet Tahoe '01, 5.3L V8
    Chevrolet Camaro '01, 3.8L V6
    chevroletcamaro.cz - Unleashed Fuel Only

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. základní použití filtrů pro DF
    Založil Jakubisko v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 215
    Poslední příspěvek: 28.02.2012, 19:12
  2. Reklamacia neuspesna! = UZ UKONCENA -ZAZRAK !
    Založil AjsTi v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 65
    Poslední příspěvek: 02.04.2006, 15:20

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •