Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Instalace SATA řadiče na ASUS K8V-X SE

  1. #1

    Standardní Instalace SATA řadiče na ASUS K8V-X SE

    Snažili jsme se na novej komp nainstalovat W XP SP2 a zasekli jsme se u instalace SATA řadiče... Když při instalaci znáčknu F6, tak mě to sice do instalace řadiče hodí, ale chce to po mě disketu, jenže tu nemám, mám jen CD... Tak jsem přeházel ovladače z CD na disketu a už tam byla i nabídka na výběr ovladače, jenže se to pak zaseklo na s nějakou chybou že nějakej soubor udělal chybu na asi 2238 řádku nějakýho jinýho souboru... Tak jsem chtěl stáhnout ovladače z netu a dát je na disketu, jenže ty ovladače maj 3MB!! Tak jsem tam vymazal pár věcí a nakonec tam skočila uplně stejná chyba...
    Proč tam ten zajebanej mrkvosoft nemohl dát na výběr z který jednotky ovladače načíst??
    Jak z toho teď mám vybruslit? Tady na fóru jsem se dočet že jdou nainstalova W98/Me bez ovladačů a
    ty jdou pak doinstalovat ve woknech... Tak bych pak teoreticky dal inovovat systém a jelo by to ne? Nebude tomu vadit, že tam budou ovladače pro W98? Pujde to inovovat? Nebo šla by spustit nová instalce z W98 aby jsem pak nenarazil na problém s řadičem?
    NTB MSI EX600, CPU Intel Core 2 Duo T5550@1,83Ghz, 2GB RAM, GF8400M-G 256MB, HDD 320GB...

  2. #2
    Senior Member mince Avatar uživatele herma
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Brno / Jesenicko
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 365
    Vliv
    277

    Standardní Re: Instalace SATA řadiče na ASUS K8V-X SE

    a nejde v Biosu té desky vypnout RAID? Pak by se měly WXP SP2 nainstalovat bez problému.
    Basic PC: AMD Athlon64 X2 3600+ @ 4600+ | GIGABYTE GA-M55PLUS-S3G | 2*1GB DDR2 667 Adata | Leadtek 7600GT 256MB | 2* Seagate 7200.7+ 120GB SATA | 20" Samsung 205BW | DVDRW NEC ND-4551A | Chello 5000/512

  3. #3

    Unhappy Re: Instalace SATA řadiče na ASUS K8V-X SE

    Ahoj, stejnej problém u asus p4s800d-x, raid vypnout nejde, u ostatních asusů co jsem dělal to vypnout šlo, ale tady ne. Teď tam peru 98SE a až potom xp sp2.

  4. #4

    Angry Re: Instalace SATA řadiče na ASUS K8V-X SE

    hmm tak hovno slavný soude, modrá obrazovka, v obou režimech, inovace i new instalace. Xpcka nevidi disk a hází modrou obrazovku, uz nevim´.

  5. #5

    Smile Re: Instalace SATA řadiče na ASUS K8V-X SE

    Tak už jsem na to přišel. Na cd je adresář SisRaid\driverdisk a v něm pár souborů včetně makedisk.exe, ten spustit , vše se vyextrahuje na disketu a z té už jdou pak načíst drivery na SATA, když se to tam jen nakopíruje tak to hází uvedenou chybu. Uff pětiminutová záležitost zabere pět hodin tápání.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. základní použití filtrů pro DF
    Založil Jakubisko v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 215
    Poslední příspěvek: 28.02.2012, 19:12
  2. Epox 8kra2+ shrnuti
    Založil mISHA v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 29
    Poslední příspěvek: 22.11.2008, 18:43

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •