Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: s939 doska s LPT, dobrym oc, NCQ a vodor. socketom

  1. #1
    Senior Member
    Založen
    23.06.2003
    Bydliště
    Amstelveen
    Příspěvky
    1 061
    Vliv
    267

    Standardní s939 doska s LPT, dobrym oc, NCQ a vodor. socketom

    Vedel by mi niekto poradit dosku pre socket 939 ktora by splnovala tieto poziadavky:

    1. ma paralel port
    2. jej radic diskov ma NCQ
    3. ma pci-e
    4. dobry overclock (300+ mhz fsb)
    5. pcie-16x slot je dost daleko od pci slotov (na grafike bude velky chladic)
    este by sa mi zislo:
    + firewire
    + dobra zvukovka (ako napr. DFI karajan)
    +++++++++ vodorovne orientovany socket (ako maju DFI dosky)

    Uplne by mi vyhovovala DFI s nf4 ultra, ale ta nema paralel a non ultra zase nema NCQ a 16x slot pcie ma hned vedla pci

    A jak tak pozeram, tak taku dosku ktora by mala NCQ, LPT, pcie a vodorovne orientovany soket a k tomu este dobry overclock a posunuty 16x slot co najvyssie (prec od pci) asi nenajdem.

    Uplnym idealom skoro bola asus A8N-E, ale ta ma blbo otoceny socket (no... tiez nema firewire a ma horsiu zvukovku) - ide mi o to, aby vzduch cez chladic prudil vodorovne k zadnemu out fanu.

    Existuje vobec taka doska ktora by splnovala moje poziadavky? Ak ano, kde ju zohnat?
    3570K, 16G, x25-m, itx
    xj40

  2. #2

    Standardní

    Pokud ti jde o proud vzduchu kup nebo udelej si takovy chladic

    I7-4770T @ 3,1 ghz /ASRock B85M-GL/2x 8gb / RX570 Sapphire / wd blue 500 & 1TB, Crucial BX200 - 240GB/Evga 750w semimod/ samsung dvd-rw/Spartan 3 LT fan 90@120 /BenQ VW2245Z/ Asus xonar ds sound/Win 10 Pro x64 / Net UPC a par větrniku Zalman z3 x201

  3. #3
    Senior Member
    Založen
    23.06.2003
    Bydliště
    Amstelveen
    Příspěvky
    1 061
    Vliv
    267

    Standardní

    Ide o to, ze chladic uz mam (cooler master hyper6), takze preto potrebujem ten vodorovne orientovany socket. Ale pozeram ze ho nakoniec asi budem musiet aj tak upravit
    3570K, 16G, x25-m, itx
    xj40

  4. #4

    Standardní

    co to je vodorovne ? z jakyho pohledu ?

    jinak Abit AN8U splnuje az na parport ... a ten poresis USB2LPT redukci
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  5. #5
    Senior Member
    Založen
    23.06.2003
    Bydliště
    Amstelveen
    Příspěvky
    1 061
    Vliv
    267

    Standardní

    vodorovne z pohladu namontovanej dosky, t.j. tak ako maju DFI - nejde o orientaciu socketu, ale o orientaciu tej umelohmotnej ohradky na prichytenie chladica, ta rozdohuje o tom ako bude chladic orientovany - ci pojde cez neho vzduch zdola nahor k zdroju, alebo vodorovne spredu dozadu k zadnemu out fanu v case - a takto by som to chcel.

    Kolko stoji ta redukce na USB? ja myslim ze celkom dost, navyse nebudu s tym problemy ohladom drivera tlaciarne atd.? Pridavna pci karta s LPT stoji tiez celkom dost.

    EDIT: AN8U ne - pcie16x je hned vedla pci, chladic grafiky by mi zaberal sloty, na A8N-E je pcie16x uplne najdalej od pci, takze velky chladic na grafike mi nebude blokovat ziadne pci a este aj okolo neho bude dost miesta pre lepsie prudenie vzduchu, to radsej dfi NF4-D, ta ma dokonca dobre orientovany socket, akurat nema ten paralel
    EDIT: tak v alze maju DFI infinity SLI
    3570K, 16G, x25-m, itx
    xj40

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •