Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: problém s dvd rom samsung sd 616 t f503

  1. #1

    Standardní problém s dvd rom samsung sd 616 t f503

    Mám malý problém,zhruba před rokem/ještě je rok v záruce/jsem zakoupil již výše zmiňovanou dvd mechaniku a problém je v tom,že originální dvd,samozřejmě i všechny cd orig. i zálohované čte normálně,ale jakmile tam dám zálohované dvd tak mi začne chroupat a dvd nenačte.Musím jí nastartovat originálem a pak mi čte třeba dva tři dny a poté zase nenačte,byl jsem jí reklamovat a bylo mi řečeno,že výrobce garantuje čtení orig. dvd a zálohovaná doporučuje buď verbatim nebo memorex,tak jsem to vyzkoušel a není to pravda,protože i u nich to dělá taky.Tak jsem to vzdal a zatím to nahazuji vždy orig.dvd ale jsem z toho pekelně otrávenej.Snažil jsem se někde na netu sehnat nový firmware ale nějak se mi to nedaří.Může mi s tím někdo poradit?Případně,když si někde seženu firmware poradit i s jeho přeinstalací?Tuším,že to jsou nějaké bin soubory.Předem díky za každou odpověď.
    Vašek
    Cpu Intel Pentium Dual Core G6950 2.8Ghz 3MBL2 LGA 1156-Box,Asus - P7H55-M Pro, Intel H55, 4xDDR3 mATX,Kingmax 1x2Gb DDR3 1333MHz, ADATA 2x2Gb DDR3 1333MHz,Coolermaster case Elite 330,ATX black s OCZ zdrojem 650W Z-Series s aktivním PFC a 88%/ventilátor 12cm/ 20+4pin+SATA+PCIE/6/6+2pin/ , 12fan PFC, Seagate Barracuda 7200,12,500Gb Sata II,7200RPM 16MB cache,Asus Vga Ati EAH5770 CU Core/2DI/1GDR5,Windows 7 Home Prem 64-bit OEM CZ, 2x LG DVD RAM GH22NS50 Sata SecureDiscDl, monitor Benq 24"LCD" G2420HDBE,5ms,DCR 40000:1 Dsub/DVI-D, černý, Creative repro,

  2. #2
    Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Wigstadtl /kousek od Opavy/
    Příspěvky
    242
    Vliv
    267

    Standardní

    mam ji taky a obcas zacne blbnout / pouze palene DVD / a zniceho nic / teda vetsinou / precte vsechno..., takze maji asi nejakou chybku

    jiny, oficialni FW, jsem take jiny nesehnal...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •