Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: FORMÁTOVÁNÍ

  1. #1

    Standardní FORMÁTOVÁNÍ

    Mám starší NB Compaq Armada 1130 s 1GB HDD.Mám ale problém pří formátování:NB se nějak zbláznil a hlásí jenom 2MB(!) HDD a nic na něj nelze nahrát.Chtěl jsem ho tedy naformátovat,ale hlásá:,,Příkaz Format nepracuje s jednotkou C: ,Formátování bylo přerušeno "Jak ho mam tedy naformátovat?BIOS tam vůbec neni,CD-rom nemá,a tak všechno tam dávám přes PARALEL,nebo diskety.Původně tam byl Win98 a mam tak i Norton Commandera,ale to je tak vše.
    Duron 1000mhz,GEforce 2 64mb,256 mb sdram,20GB HDD,52x cd-rom,17\"monťas,5.1 speaker system creative,Sound Blaster 5.1,Genius Traveller black mouse,black keyboard,DFI MB,amatérské znalosti a jeden zaprášený 386SX notebook

  2. #2

    Standardní

    Niekedy dávno tiež po mne chcel kamarát -> že mu najde disk ale len 2MB. Ale v skutočnosti to bol nejaký GB disk (už si to nepamätám) . Chcel aj prepáliť bios ale nakoniec mu niekto poradil aby tam vložil nejakú zavádzaciu disketu a potom že to najde správnu veklosť. Možno to bude aj tvoj prípad

  3. #3

    Standardní ...

    Tak to asi bude můj případ,jenom sehnat tu (di)sketu
    Duron 1000mhz,GEforce 2 64mb,256 mb sdram,20GB HDD,52x cd-rom,17\"monťas,5.1 speaker system creative,Sound Blaster 5.1,Genius Traveller black mouse,black keyboard,DFI MB,amatérské znalosti a jeden zaprášený 386SX notebook

  4. #4

    Standardní

    Vsak pouzi obycajnu W98 startup disketu. A pred formatom pouzi pre istotu FDISK a zmaz vsetky odiely na disku, potom resetni a znova FDISKom vytvor novy odiel, reset a potom uz FORMAT.
    DIYS gripmeen >> CPU Wolfdale E8200 MOBO Gigabyte GA-P35-DS3R rev 2.1 RAM A-DATA DDRII 800+ EE VGA Gigabyte 3850 512MB HDD SAMSUNG 500GB HD501LJ
    Fujistu Siemens Scenic >> CPU Pentium III 1000MHz MOBO unknown RAM 256 + 128MB VGA int. i810 HDD 20GB neznameho typu

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •