Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Instalace SP2 na partition ovlivni druhou partition ?

  1. #1

    Standardní Instalace SP2 na partition ovlivni druhou partition ?

    win XP Pro, dve partition na disku, PC ma jeste druhy disk,

    instaloval jsem SP2 na jednu partition pomoci toho asi 200MB souboru stahnuteho z Microsoft stranek (oznacena jako verze pro net), tam je vse bez problemu na te partition, ale po startu druhe partition se chce najednou instalovat WMP 10 (byl instalovany na prvni p.) a pri spusteni Wordu a jin. hlasi:

    The procedure entry point SHRegGetValueW could not be located in dynamic link library SHLWAPI.dll

    Nejak jsem vysledoval z netu, ze tato hlaska je jevem nedokoncene instalace SP2, ale ja jsem ji na te partition ani nezacal, nevite co s tim ?

  2. #2

    Standardní

    ten jeden image, ktery jsem dal na obe partition, byl puvodne na F: partition, takze vsechny programy na tom c: partition, mely samozrejme cestu nastavenou na F:, takze se to pekne mlelo ,zacatky jsou tezke

  3. #3

    Standardní

    Takze na kazde partition mas nainstalovany jedny windowsi? Jestlize z tech druhych windows vidis na prvni a mas ty prvni jako C:,, tak bych se vubec nedivil, kdyby si plno programu nahazelo knihovny na C: do tech spatnych windowsu. Takze potom, kdyz v prvnich win nainstalujes SP2, ktery sam o sobe je naprosto sileny vytvor a kapitola sama pro sebe, tak ti programy z druhych windows muzou rvat.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •