Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Výsledky 51 až 68 z 68

Téma: HP "luxusni" case ...

  1. #51

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    usb co vedou spolu s barevnym "usbl se shora se zapojuji standardne tzn. VC/-/+/GND a do konektoru na MB zpusobem popsanym v jejim manualu

    a znovu, problematika zapojeni ledek a powerswitche je zde dostatecne popsana, ANO pokud chces mit zapojene z leveho krajniho kabelu co vede s maleho plosnaku na spodku case, NE (a v tom pripade de "duhovy" kabel primo do MB) v pripade primeho propojeni...
    MB:Gigabyte EP45-DS4 CPU:Intel Core 2 Duo E8500 rev E0@3,8GHz(9,5x400)@1,248v(load Prime)COOLER: CoolerMaster Hyper 212 RAM:Kinston HyperX 2x2048 DDR2 800 4 4 4 12 GK:Asus Radeon 5870HDD:SATA II WD500GB + WD320GB + Samsung F1 1TB BOX: Chieftec CH-05SL-B-OP PSU: Enermax MODU 525W CRT:21" LCD Samsung 215TW

  2. #52
    Member Avatar uživatele mic-hal
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Červené Pečky
    Věk
    37
    Příspěvky
    139
    Vliv
    265

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Jeste tohle tema ozivym s problemkem...
    Mam takovy problem ze jakmile ten tistak na dne casu jakkoliv uzemnim tak se zkratuje power switch a je porad seply..
    uzemenim myslim: zapojeni molexu nebo prisroubovani nebo zastrceni do tech pacek na strane. v tuhle chvili to mam omotany izolackou a hozeny na dne bedny.. nefunguji mi vsak LED
    Od prodejce co jsem kupoval case sem si nechal poslat novy tistak ale dela to same.. asi mam nekde slusnuty kabel od Switche.. nevite nekdo jake to jsou barvu v tom duhevem hadovi?

    dik
    Vsechno bude i podpis bude

  3. #53

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Ten slot vpředu na Pocket Media Drive je dobrej, ale k čemu je ten šuplík nad tím?
    Možná tam pásne i nějaký jiný externí disk, pro HP to možná vyrábí nějaký známý výrobce (ICY a spol.).
    Od jakého konkrétního modelu ta bedna je? To bude něco staršího, co?
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  4. #54

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Tak ta bedna je z loňského modelu HP HDX 900 Desktop PC... jen tak pro zajímavost..

    A ty šuplíky jsou podle všeho na Pocket Media Drive (ten menší) a Personal Media Drive (ten větší)...
    Naposledy upravil Connor; 05.05.2009 v 10:26.
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  5. #55

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    nevíte někdo kde se dá sehnat jen ten box na prenosny disk HP?nebo jestli do te zabudovane hp pocket media drive lze zapojit i jiny disk?

  6. #56

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Citace Původně odeslal titameh Zobrazit příspěvek
    nevíte někdo kde se dá sehnat jen ten box na prenosny disk HP?nebo jestli do te zabudovane hp pocket media drive lze zapojit i jiny disk?
    To bohužel zatím nevím, ani Pocket ani Personal, je sice možné že se jedná o OEM nějakého jiného výrobce boxů, ale stejně tak to může být special design na zakázku...
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  7. #57

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    díky za odpověd. ještě mě vrta hlavou že někteří na aukru maji obrázek a popisují ze dviřka co schovavají mechaniky maji svetelny obrazek nebo co to je? ale ja to tam nemam, tak nevim jestli je to více druhu HP luxusnich casů.

  8. #58

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    titameh: Těch obrázků/ornamentů na čelních dvířkách jistě bude víc, ale i fotky klamou, na nich to vypadá jako bůhví co, ale ve skutečnosti to je průhledný kouřový plast s namalovaným (nebo gravírovaným, nevím) ornamentem...
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  9. #59

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Tak jsem si tento case také pořídil a mám pár postřehů:
    1) je to velmi precizně propracovaná bedna se spoustou maličkostí, které zpříjemní instalaci MB, zdroje atd. o tom bylo řečeno dosti
    2) kabely od horních usb a čtečky jsou na můj vkus krátké - dostal jsem je sice do desky, ale doslova na milimetry
    3) zapojení ledek a pwr mi sice chvilku trvalo, ale dá se to celkem v pohodě zbastlit: ušmiknul jsem ten levý černo žlutý kablik, který vede z tištáku na dne a napájel si 6 rozdělených kablíku ze starého casu, a to:
    (při pohledu na černý konec)
    1 1 2 2
    3 3

    1 - HDD led
    2 - power switch
    3 - power LED
    tedy oproti usr tnema, který se tento "návod" dával jsem musel přehodit hdd led a power led, když jsem to zapojil dle něho tak mi tlačítko blikalo jak blázen a hdd led svítilo...

    A dotaz na závěr: dá se někde v ČR sehnat interní usb prodloužení jako zde: http://www.frontx.com/store/order_a.html a kalbiky od zmíněných led atd jako zde: http://www.frontx.com/store/order_ad.html

    Pokud někdo má zdroj budu rád za info

  10. #60
    Member Avatar uživatele mic-hal
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Červené Pečky
    Věk
    37
    Příspěvky
    139
    Vliv
    265

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    co se tyce prodluzky na USB vyresil jsem to celkem elegantne viz. post:
    http://4um.overclocking.cz/showthrea...003#post862003
    Cena: vybrakovany stary case + par cm medeneho dratu

    Jinak me to zapojeni popsane drive absolutne sedelo..
    Vsechno bude i podpis bude

  11. #61

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Jasný, tak nějak takhle jsem to vyřešil taky , jen mne zajímalo, zda se tu v čr dá sehnat již hotový...

  12. #62

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Nemáte někdo tip, kde by se do té bedny dal sehnat šuplík na Personal Media Drive? Na Pocket (!) Media Drive to má, ale na ten větší ne, na ten je jenom záslepka...
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  13. #63
    Senior Member Avatar uživatele bukva
    Založen
    23.02.2003
    Bydliště
    Brno / Mladá Boleslav
    Věk
    38
    Příspěvky
    792
    Vliv
    281

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Tak sem si taky pořídil tenhle case.

    "Barevnej had" přesně padl do Gigabytu P35-DS4 (a měl by skoro do všech), až na to, že mám Wi-Fi diodu připojenou na Reset switch, ale čert to vem
    Case je trošku nekompatibilní s mým zdrojem (Akasa 430W), protože ten má power switch přesně v tom místě, kde je na casu ten vyztužující pásek. Zatím nemám zdroj přišroubovanej "na fest", protože pak nejde zapnout, ale čase buď koupím antivibrační podložku pod ten zdroj (1-2mm podložení bude stačit), nebo ten pásek uřežu. USB dosáhlo s cca 1cm rezervou
    Dodávaný větráky Foxconn mají zvukový projev Jumbo Jetu při startu a moje deska je nějak odmítá regulovat, ještě se na to podívám.

    Jinak je to case moc hezkej, bytelnej a docela velkej, za cenu za kterou se dá sehnat (přiznejme si, že to ale není úplně košér) nemá žádnou konkurenci.
    Naposledy upravil bukva; 21.08.2009 v 09:24.
    Myšlení zkresluje realitu.

  14. #64

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Citace Původně odeslal bukva Zobrazit příspěvek
    Tak sem si taky pořídil tenhle case.
    Máš to i s rámečkem, včetně konektorů, na Personal Media Drive (to je ten větší)? Nebo jen prázdnou díru a záslepku?
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  15. #65

    Arrow Re: HP "luxusni" case ...

    Citace Původně odeslal Connor Zobrazit příspěvek
    Máš to i s rámečkem, včetně konektorů, na Personal Media Drive (to je ten větší)? Nebo jen prázdnou díru a záslepku?
    To je vlastně otázka na všechny majitele. Jak jste na tom s funkčností rámečku pro Personal Media Drive (to je ten větší)? Máte tam konektory, nebo jen prázdnou díru?
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  16. #66
    Senior Member Avatar uživatele bukva
    Založen
    23.02.2003
    Bydliště
    Brno / Mladá Boleslav
    Věk
    38
    Příspěvky
    792
    Vliv
    281

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Ani já nemám konektory.

    Ale měl bych zájem o 2 plný záslepky, jestli někdo máte
    Naposledy upravil bukva; 30.08.2009 v 19:07.
    Myšlení zkresluje realitu.

  17. #67

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Taky jsem si tuhle vymakanou (HDX) bednu pořídil. Už se těším, až do ní nainstaluju "nový" HW a jak si povede s chlazením a hlučností vůči mému stávajícímu Chieftecu!
    Jinak co se zapojení tišťáku týče:
    Aby bylo jasné, co jsem proměřoval, tak je to ten krátký kablík, který má na jednom konci žlutý a na druhém černý konektor.
    Zapojení mi souhlasilo s Tnemovým, čili pokud se díváte na černý konektor ve směru vstupu kabelů do něj, je to takto:
    1122 (1 - PWR LED, 2 - PWR SW)
    34 (3 - HDD LED+, 4 - HDD LED-)

    Jinak mám ještě menší postřeh k zapojení power LED - všimněte si, že neuvádím póly - funguje to oboustranně, dioda svítí buď oranžově nebo bíle! No, sice jsem neobjevil Ameriku, ale o tomto se tu ještě nikdo nezmínil...
    EDIT - Tak mi kámoš řekl, že oranžově to svítí při režimu spánku - no co, stejně se to dá otočit a pak to bude oranžově svítit při on-line.Každý ať si vybere...
    Naposledy upravil Tomas; 04.10.2009 v 20:59.
    PC: Intel C2D E8400 | Thermalright Ultra 120 eXtreme + 12 cm Noctua | ASUS Formula Maximus | 4 GB Patriot Viper 800 MHz PC6400 CL4-4-4-12 | Sapphire Radeon HD 4770 512 MB | Velociaptor 300 GB + Samsung HD501LJ (500 GB) + Samsung F4 EcoGreen 2 TB + HP Media pocket drive 160 GB | Creative Audigy 2 Platinum eX | NEC ND-3540A |case HP + PSU 700W | 21" Samsung 214T | Logitech MX 3100
    NTB: ASUS Eee 1000H black

  18. #68

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Ahoj, po letech oživuji toto téma. Case sem koupil se zdrojem novou za parádních 800 Kč. Teď mám jen starosti se zapojením předních usb. Jednak mi drátek shora nedosáhne na desku, to vyřeším prodlužkou. Ale chtěl jsem prozatím aspoň zapojit ten osamocený třetí usb vstup na front panelu vedle konektorů na audio. Prosím vás jaký drátek k němu patří...?

    1) Jaký (barevně a počet drátů) drát k přednímu USB, které je vedle 1394 patří...?
    2) Co je to za drát, ten který je až k skoro ke konci zeleno-bílý, pak je na něm guma s nějakým čipem či co a pak se větví na další kabílky který dou do čtyř pinového plastíku (s barvami drátů černá-zelená-bílá-červená)
    3) Pak nevím ještě ten co má konektor (pin) jako na usb v červené barvě... Ať ho zapojím kamkoliv na desce (usb/1394) tak mi USB nefunguje

    Moc díky fandům této case za postřehy....

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. :: CASE MODDING FAQ ::
    Založil KUBA v sekci fóra Case modding
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 13.11.2013, 06:43
  2. 22" LCD: HP w2207h vs. Lenovo L220x ??
    Založil Connor v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 41
    Poslední příspěvek: 25.03.2008, 22:40
  3. Postoj firmy HP
    Založil Zdenek Dubnicky v sekci fóra Periferie
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 28.12.2007, 17:01
  4. Značkový case (HP, IBM, Dell, SGI) - tipy jak sehnat?!?
    Založil Connor v sekci fóra Case modding
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 14.03.2004, 23:04

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •