Výsledky 1 až 25 z 68

Téma: HP "luxusni" case ...

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní HP "luxusni" case ...

    Zdravim,

    poridil sem si na aukru tento case, jen tak ze zvedavosti, i s 700w zdrojem za par penez (zdroj je kdyztak k dispozici )

    zajimalo by me, jestli s nim ma nekdo zkusenosti, jak je na tom s hlukem, chlazenim HDD apod, budu rad za kazdej postreh!

    je tam napr. unifikovany konektor na HDD/PWR LED a power/reset buttony (no reset to vlasne ani nema...) na prislusne "made by HP" zakladni desky, to uz sem si omeril a ted to jen prehazim do standardnich konektoru...
    MB:Gigabyte EP45-DS4 CPU:Intel Core 2 Duo E8500 rev E0@3,8GHz(9,5x400)@1,248v(load Prime)COOLER: CoolerMaster Hyper 212 RAM:Kinston HyperX 2x2048 DDR2 800 4 4 4 12 GK:Asus Radeon 5870HDD:SATA II WD500GB + WD320GB + Samsung F1 1TB BOX: Chieftec CH-05SL-B-OP PSU: Enermax MODU 525W CRT:21" LCD Samsung 215TW

  2. #2

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    nejaky fotky (vypujcil jsem si s dovolenim na rychlo z aukra, kdyztak zitra udelam svoje, detailni...
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky
    MB:Gigabyte EP45-DS4 CPU:Intel Core 2 Duo E8500 rev E0@3,8GHz(9,5x400)@1,248v(load Prime)COOLER: CoolerMaster Hyper 212 RAM:Kinston HyperX 2x2048 DDR2 800 4 4 4 12 GK:Asus Radeon 5870HDD:SATA II WD500GB + WD320GB + Samsung F1 1TB BOX: Chieftec CH-05SL-B-OP PSU: Enermax MODU 525W CRT:21" LCD Samsung 215TW

  3. #3

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Zdroje v HP byly povetsinou Delty (jedna z nejkvalitnejsich firem - HP, Compaq, Dell apod...) coz zarucuje ze to nebude zadny EC, drzi v klidu i 5-6 let. Case (pokud myslis tu modre podsvicenou, tattoo) vypada zevnitr standartne (tzn. bytelne, nesrovnatelna z EC, KME apod.) tzn. lze ocekavat bezsroubkova instalace + drzaky na kabelaz apod. Podle meho nazoru dobra volba (delal jsemu HP/Compaq, bedny a zdroje mi prisly dost kvalitni)
    edit: jj, takze koukam ze je tam psu delta, na tom boku je pruduch nebo okynko? kam se vyklapeji dvirka? Btw docela zajimavy kousek, kolik to stalo?
    Naposledy upravil .::Richmond::.; 16.02.2009 v 23:48.
    X2 5000+ Black Edition @ 3.4GHz ■ Asus M3N-HT ■ Patriot LLK @ CL3 ■ Samsung F1 ■ 8800 GTS 320-bit ■ Enermax PRO82+ ■ Cavalier 3 ■ Eizo + Samsung
    UMPC @ 1.2GHz - 1.6GHz ■ Windows 7 + Origami ■ touchscreen ■ 721g ■
    Snow Leopard 10.6.6

  4. #4

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    na boku je perforace, z tovarny zakryta nejakym pruhlednym plastem, da se v pripade potreby odmontovat a je tam nasavani ke grafikam (asi nejaka TRIPLE SLI varianta ), stal me 1700,-- a vybral sem si ten v nej stavu, ostatni byly vepredu vespodu skrable nebo nejak pochroumane

    jojo je to moc hezky, dokonce to ma i ledky (modry) vne skrine, a daj se regulovat z predni strany (pod dvirkama), jinak tahle verze neni to tatoo, neni tam ta divna "kytka", ale jinej, min "cool", normalni vzor (takovy zahly prouzky)

    700w zdroj je fajn, jen mam pocit ze ho se svoji sestavou tezce nevyuziju...
    MB:Gigabyte EP45-DS4 CPU:Intel Core 2 Duo E8500 rev E0@3,8GHz(9,5x400)@1,248v(load Prime)COOLER: CoolerMaster Hyper 212 RAM:Kinston HyperX 2x2048 DDR2 800 4 4 4 12 GK:Asus Radeon 5870HDD:SATA II WD500GB + WD320GB + Samsung F1 1TB BOX: Chieftec CH-05SL-B-OP PSU: Enermax MODU 525W CRT:21" LCD Samsung 215TW

  5. #5

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Citace Původně odeslal paik Zobrazit příspěvek
    ...tahle verze neni to tatoo, neni tam ta divna "kytka", ale jinej, min "cool", normalni vzor (takovy zahly prouzky)
    Ty "linky" maji Paviliony (i notesy), to je urcite lepsi volba nez tattoo skoda akorat tech lesklych dvirek, tam mohly dat nejakou cast matnou nicmene system otvirani vypada docela zajimave a i funkcne. Jak vypada ta "kerka"? Virtus nebo HDX? Me se na tom libi to ucho s pruduchem Je videt ze HP koupilo Voodoopc
    Jinak ten zdroj je asi opravdu Delta (na prvnim screenu je videt logo) takze zadny smecko a zrejme bude mit i kabelaz "na miru" bedne (nevycuhujici konektory u hdd apod...)
    X2 5000+ Black Edition @ 3.4GHz ■ Asus M3N-HT ■ Patriot LLK @ CL3 ■ Samsung F1 ■ 8800 GTS 320-bit ■ Enermax PRO82+ ■ Cavalier 3 ■ Eizo + Samsung
    UMPC @ 1.2GHz - 1.6GHz ■ Windows 7 + Origami ■ touchscreen ■ 721g ■
    Snow Leopard 10.6.6

  6. #6
    Junior Member
    Založen
    18.02.2009
    Bydliště
    Praha
    Věk
    46
    Příspěvky
    1
    Vliv
    0

    Question Re: HP "luxusni" case ...

    Citace Původně odeslal paik Zobrazit příspěvek
    je tam napr. unifikovany konektor na HDD/PWR LED a power/reset buttony (no reset to vlasne ani nema...) na prislusne "made by HP" zakladni desky, to uz sem si omeril a ted to jen prehazim do standardnich konektoru...
    Ahoj, mam taky tenhle case a v nem desku Gigabyte GA-EP35-DS3. Mohl bys me prosim poradit, jak prehazet ty dratky HDD/PWR LED a power button? Pripadne pokud si odhalil odkud vede vsechna ta kabelaz z predku case a kam se to ma pripojit. Taky je mi zahadou ten malej tistak na dne case.

    Diky moc za rady!

  7. #7

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Z predku by mely vest kabely od ctecty, prednich usb, firewire, audio + zapinani a ledky. Je dost mozny ze ten plosnak slouzi k rizeni osvetleni a regulace ventilatoru. Z ty maly fotky se to neda poznat - pokud muzes tak to prosim nafot, docela by me to taky zajimalo
    HP/Compaq daval do lepsich pc mirne upraveny desky od asusu (aspon kdyz jsem tam delal ja), grafiky byvaly taky trochu jiny nez byl standard takze to klidne muze byt hdmi z grafiky vyvedeny dopredu...
    X2 5000+ Black Edition @ 3.4GHz ■ Asus M3N-HT ■ Patriot LLK @ CL3 ■ Samsung F1 ■ 8800 GTS 320-bit ■ Enermax PRO82+ ■ Cavalier 3 ■ Eizo + Samsung
    UMPC @ 1.2GHz - 1.6GHz ■ Windows 7 + Origami ■ touchscreen ■ 721g ■
    Snow Leopard 10.6.6

  8. #8

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    co si pamatuju tak modrej-hdd+, zelenej hdd-, oraznovej-wifi+, bilej-wifi-, ty dva cerny by mely byt powerswitch+-,cervenej-powerled+, zlutej-powerled- (ale ta mi zasvitila jen jednou a pak uz ne tak nevim), staci ozkouset s 9v baterkou a dratkama

    vecer to nafotim a poslu, jeste se mi nepodarilo "lidsky" vyndat ty jednotlivy dratky z toho "usb" like konektoru (myslim tim usb-like na deskach co byvaj

    jinak ty led/switch dratky, to je to barevny klubo s konektorem druhym zleva (foto2), co vede s usb-ckama a cteckou se shora a vede do pinu pojmenovanych jako singal IN

    vecer vice....

    EDIT: je to HDX varianta....tzn. imho ta nejlepsi
    Naposledy upravil paik; 18.02.2009 v 12:20.
    MB:Gigabyte EP45-DS4 CPU:Intel Core 2 Duo E8500 rev E0@3,8GHz(9,5x400)@1,248v(load Prime)COOLER: CoolerMaster Hyper 212 RAM:Kinston HyperX 2x2048 DDR2 800 4 4 4 12 GK:Asus Radeon 5870HDD:SATA II WD500GB + WD320GB + Samsung F1 1TB BOX: Chieftec CH-05SL-B-OP PSU: Enermax MODU 525W CRT:21" LCD Samsung 215TW

  9. #9

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    jinak na aukru je jeste maji, se zdrojem i bez, ale mam pocit, ze to budou ty z prvni varky, tzn. nekde skrable nebo jinak vzhledove ne-ok, a ze uzivatel zjistil nemoznost zapojeni do standardni zakladni desky bez upravy
    MB:Gigabyte EP45-DS4 CPU:Intel Core 2 Duo E8500 rev E0@3,8GHz(9,5x400)@1,248v(load Prime)COOLER: CoolerMaster Hyper 212 RAM:Kinston HyperX 2x2048 DDR2 800 4 4 4 12 GK:Asus Radeon 5870HDD:SATA II WD500GB + WD320GB + Samsung F1 1TB BOX: Chieftec CH-05SL-B-OP PSU: Enermax MODU 525W CRT:21" LCD Samsung 215TW

  10. #10

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Ja bych se priklonil spis k ty variante bez lesklyho predku (verze "cednik"). Skrabnuty by mi to neprines, vzdycky nosi vse origo zabaleny (doufam ze se mi konecne vyplati koupit "znackovej pocitac")...
    Jestli nebudou tak si hold budu muset pockat na jinou - ono uz od designeru z Voodoopc neco urcite vypadne (uz par let slintam nad jejich pc/bookama). BTW jsem docela rad ze je HPcko koupilo (nebo ze by jen spoluprace), konecne by se mohl i v evrope objevit MacBook killer (Envy)
    X2 5000+ Black Edition @ 3.4GHz ■ Asus M3N-HT ■ Patriot LLK @ CL3 ■ Samsung F1 ■ 8800 GTS 320-bit ■ Enermax PRO82+ ■ Cavalier 3 ■ Eizo + Samsung
    UMPC @ 1.2GHz - 1.6GHz ■ Windows 7 + Origami ■ touchscreen ■ 721g ■
    Snow Leopard 10.6.6

  11. #11
    Member Avatar uživatele mic-hal
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Červené Pečky
    Věk
    37
    Příspěvky
    139
    Vliv
    265

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Citace Původně odeslal paik Zobrazit příspěvek
    co si pamatuju tak modrej-hdd+, zelenej hdd-, oraznovej-wifi+, bilej-wifi-, ty dva cerny by mely byt powerswitch+-,cervenej-powerled+, zlutej-powerled- (ale ta mi zasvitila jen jednou a pak uz ne tak nevim), staci ozkouset s 9v baterkou a dratkama

    vecer to nafotim a poslu, jeste se mi nepodarilo "lidsky" vyndat ty jednotlivy dratky z toho "usb" like konektoru (myslim tim usb-like na deskach co byvaj

    jinak ty led/switch dratky, to je to barevny klubo s konektorem druhym zleva (foto2), co vede s usb-ckama a cteckou se shora a vede do pinu pojmenovanych jako singal IN

    vecer vice....

    EDIT: je to HDX varianta....tzn. imho ta nejlepsi

    Tak jsem neodolal a koupil tu potvoru taky.. v podstate kvuli tomu zdroji..

    Ocekavam ho behem tohohle tydne doma.. jsem celkem zvedavej co s tim klubem hadu udelam

    ale kazdopadne dik za popsani tech barev.. min prace..

    ma uz nekdo upraveno a rozjeto? hodte kdyztak nejaky fotky pro inspiraci
    Vsechno bude i podpis bude

  12. #12

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    taky sem si psal s jednim uzivatelem fora, co skrin ma, a ma to zapojeny pres signal out a signal in, tzn. ze do desky jdou kabliky z toho kratsiho zlutyho kabelu s cernejma koncovkama, zapojeni je snadny, staci provest kontrolu s dratkama a baterkou...., je to oprosteny o wi-fi led, ktera tam vyvedena neni, sem ted nemocnej, snad to tu nekdo prelozi do srozumitelnejsi podoby
    MB:Gigabyte EP45-DS4 CPU:Intel Core 2 Duo E8500 rev E0@3,8GHz(9,5x400)@1,248v(load Prime)COOLER: CoolerMaster Hyper 212 RAM:Kinston HyperX 2x2048 DDR2 800 4 4 4 12 GK:Asus Radeon 5870HDD:SATA II WD500GB + WD320GB + Samsung F1 1TB BOX: Chieftec CH-05SL-B-OP PSU: Enermax MODU 525W CRT:21" LCD Samsung 215TW

  13. #13

    Standardní Re: HP "luxusni" case ...

    Dobry den, jen dotaz,

    tuto skrin uz mam taky, je naprosto supr, uz jsem take vyresil zapojeni HDD led apod do desky. Mam bohuzel trochu starsi desku ASUS A8N Sli Premium (tato)

    Mam trochu problem se zapojenim vrchnich USB, ten kablik co se zapojoje do sesky, tak je bohuzel kratkej.
    Nevite nekdo jak to "nadstavit", prodlouzit/vymenit nebo nejake jine reseni? chybi mi 5 cm.

    diky za kazdou radu.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. :: CASE MODDING FAQ ::
    Založil KUBA v sekci fóra Case modding
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 13.11.2013, 06:43
  2. 22" LCD: HP w2207h vs. Lenovo L220x ??
    Založil Connor v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 41
    Poslední příspěvek: 25.03.2008, 22:40
  3. Postoj firmy HP
    Založil Zdenek Dubnicky v sekci fóra Periferie
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 28.12.2007, 17:01
  4. Značkový case (HP, IBM, Dell, SGI) - tipy jak sehnat?!?
    Založil Connor v sekci fóra Case modding
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 14.03.2004, 23:04

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •