Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Audigy v RH 7.2

  1. #1

    Standardní Audigy v RH 7.2

    Ahoj. Po menších problémech se mi podařilo nainstalovat RedHat 7.2 (to proto ze byla jedina k dispozici v CZ) kernel verze 2.4.7-10. ovladače pro grafiku jsem po 3 hodinach utrpeni a naproste neznalosti linuxu nainstaloval (to byl nejaký balice RPM) a konecne sem rozbehal Kde/ gnome . dal jsem si nasel na netu ruzny drivery k Audigy (a to Alsa a nejaky emu tools + k1 emu) a je problém v tom ze nevim jak to nainstalovat je to nejaky archiv BZ2 a na to moje znalost dosu ani trochu nestaci. Mluvej cosi o kompilaci jadra. Diky moc na podrobny navod kam co napsat atd.
    P.s.: v linuxu jsem celkem uplne blbej. taky by se hodil nainstalovat modem Mr. Connect Conexant 2. Diky moc za rady

  2. #2

    Standardní Jeste neco

    jo a kdyby se nekomu chtelo tak jak prosim rozchodim plynule tuxracera
    Mam nainstalovany nejaky fg_rx_..... drivery na R8500. Nebo je tak narocnej ze mi plynule nepojede. ed mam asi 1fps

  3. #3
    Moderátor Avatar uživatele wong
    Založen
    08.11.2002
    Bydliště
    Brno
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 452
    Vliv
    296

    Standardní

    zacnu tim na popis jednodussim - zkus pustit toho tuxracera jako root - no konzoli prikaz su a heslo pro roota, pak tuxracer.
    kdyz to nepomuze tak sem hod co vypisuje prikaz glxinfo

    archiv bz2 se musi rozbalit (je to neco jako zip) a nejjednodussi to je asi v programu mc (opet na konzoli), ale musi se to zkompilovat a je to pomeren hodne slozity...

    a co je to za blbost s tim, ze jedina CZ verze je RH7.2 - vzdyt to uz je predpotopni verze... co treba Mandrake 9.1?

    a ten conexant zkus najit na abclinuxu.cz

  4. #4

    Standardní

    az se dostanu ze skoly domu tak to tuxa vyzkousim. tu 7.2 protoze to jinej znamej nema. tak sem to myslel. Jo kdyz mi teda nereknes jak to zkomipilovat tak mi prosim hod nejakej link nejradsi v cestine

  5. #5

    Standardní jo a ten modem

    modem - sem mi jeste nepodarilo vyresit. Stahl sem sice nejaky drivery linuxantu ale nejak to hazelo chyby ze zarizeni nefunguje. Akle ja su lama takze nevim. Nejaky original drivery sem na mr-connect.com nenasel jinak i tak diky

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Audigy 1, 2 a par veci okolo ...
    Založil Reth v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 48
    Poslední příspěvek: 16.11.2005, 15:34
  2. Sound Blaster Audigy 2 and Audigy 2 ZS Beta Driver 2.05.000
    Založil .:::iGor:::. v sekci fóra Zvukové karty
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 27.10.2005, 15:19
  3. Nové ovladače Audigy (1,2,2ZS,live...)
    Založil SOUL v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 26.04.2005, 17:17
  4. Audigy 2 Nx alebo Audigy 2 ZS
    Založil MK2 v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 01.03.2005, 13:09
  5. Creative v383 WHQL ovladače pro SB Audigy 2 .. 2000/XP
    Založil Spajdr v sekci fóra Základní desky
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 10.05.2003, 13:24

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •