Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Patriot Burst 240 GB po restartu PC se hlásí jako SATAFIRM S11 - jak obnovit data?

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Patriot Burst 240 GB po restartu PC se hlásí jako SATAFIRM S11 - jak obnovit data?

    Ahoj,

    zakoupil jsem již několik těchto disků (cca 20) v průběhu posledních 4 let pro různé lidi a během půl roku se mi již 2 vrátili s tím, že se z nich kompletně ztratila všechna data. Po připojení disku k jinému PC jsem zjistil, že na uvedeném disku vůbec nic není - Windows jej nenačte - pouze se ve správci zařízení objeví název - místo původního Patritot burst, je zde pojmenování: SATAFIRM S11 a vykazuje kapacitu 0,0GB.

    Existuje nějaká možnost jak z daného disku obnovit data a jak? Můžete mi případně navíc sdělit, zda existuje nějaký nástroj, jak uvedený disk znovu zprovoznit, aniž bych neztratil data?

    Všiml jsem si, že tento problém má vícero disků - prý asi kvůli nějakému vadnému řadiči....avšak angličtinu moc neovládám...takže moc se toho nedovím.
    Disk je sice zhruba rok starý (oba měli zhruba stejné stáří), práce s nimi spočívala v běžném kancelářském používání (žádné těžení kryptoměn či něco podobného). Disk je v záruce, mohu jej reklamovat, ale o data tak již určitě přijdu.

    Děkuji.
    Naposledy upravil ukr; 01.05.2022 v 18:40.
    notebook MSI GX701, Core2Duo T9500 2,6GHz, 6MB cache, 4GB RAM, SSD OCZ Vertex 4 128GB a 500GB HDD (v rámečku místo dvd-rw), nVidia 9600M GT, 3xUSB 2.0, 1xFireWare, 1xVGA out, 1xHDMI, 17" LCD 1680*1050

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Podobná témata

  1. HDD se hlásí jako dynamic disk
    Založil Falen v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 16.08.2010, 12:33
  2. Úplně smazání dat z disku, aniž by se data dala opět obnovit?
    Založil Atreides v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 20
    Poslední příspěvek: 31.10.2008, 23:44
  3. Jak obnovit data z rychle smazaneho DVD ?
    Založil Helium v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 06.06.2006, 20:26
  4. XP 2200 se mi hlasi jako XP 900
    Založil Neo v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 31.12.2004, 10:09
  5. umite/muzete nekdo obnovit data z crashed disku?
    Založil Jey v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 21
    Poslední příspěvek: 14.06.2004, 17:45

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •