Výsledky 1 až 1 z 1

Téma: WindowsMediaPlayer bez vyzvání synchronizuje

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní WindowsMediaPlayer bez vyzvání synchronizuje

    Chtěl jsem na noťáku s XP (zásadně jen oflajn) vypnout WindowsMediaPlayer a přišla mi hláška, že WMP zrovna synchronizuje přenosný přístroj a že když program teď ukončím, nějaké soubory možná nebudou synchronizovány.

    Múže mi někdo říct něco bližšího, co to má znamenat? Co přesně a proč to WMP dělá?

    O žádnou synchronizaci jsem mu neříkal a nevidím dúvod, proč by měl něco synchronizovat. V USB mám zastrčenou flešku, ze které jsem koukal na video, momentálně už dlouho bliká - bohužel jediná indikace, ze se něco děje, těžko vždycky při takovýhle obecných indikacích hledat co a proč.

    WMP moc často nepoužívám, ale i tak, nevzpomínám si, že bych tohle už někdy zažil, ale možná jen nebyla daná konstelace, abych si toho všim. Většinou jedu na VLC-MP a tam nikdy nic takového ani v náznaku.

    Dá se to nějak vypnout? Hledal jsem, nenašel jsem. Absolutně nemám zájem, aby se mi z té flešky případně cokoliv nějak psalo na disk a opačně taky ne.
    Naposledy upravil Mikus; 29.10.2022 v 10:45.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. WindowsMediaPlayer 10 CZ
    Založil bananalama v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 16.01.2005, 17:46

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •