Výsledky 1 až 1 z 1

Téma: iTunes

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    266

    Standardní iTunes

    Mám tady microdrive vyrvaný z vyřazeného iPodu. Je na něm složka iPod_Control, pod ní Device, iTunes a Music, všechno z r. 2006. Hodil jsem ho na svuj PC s Woknama, podle testu s běžným ScanDiskem se zdá být všechno v pořádku, nějaká ta MP3-muzika ve složce Music se dá normálně přehrát.

    Znamená to, že bych s tím mohl z mého PC nějak užívat iTunes a jestli ano, tak jak? Nějaký soubor ke spuštění iTunes tam ovšem není.

    A vúbec, když jsem dosud zvyklý na muziku a videa užívat Windows přímo popř. volně stažitelné přídavné programy (VLC-MP, MP-Classic, IrfanView, Audacity...), přineslo by mi iTunes vúbec nějaké (markantní) zlepšení, kromě teoretické možnosti nakupovat v iTunes Store?

    Co mě tak napadá, funkce, které zatím postrádám: Upravovat meta-data MP3ek, aniž bych je musel celé rozbalovat a nově komprimovat (s přídavnou ztrátou kvality), zrovna tak když potřebuju jen úpravu malého kousku, např. něco vystříhnout, co tam vadí. Audacity toho umí hodně, ale tohle očividně ne. Jde to snad s iTunes? Také by se mi hodila možnost konverze mezi rúznými formáty, ale jestli se nemýlím, někde jsem četl výslovně, že tohle iTunes neumí - je to tak?

    A ještě bych poznamenal, že nevlastním žádný iPod, iPhone ani podobný přístroj a prozatím nemám nejmenší úmysl si něco takového pořizovat
    Naposledy upravil Mikus; 22.05.2020 v 23:17.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. itunes odpojuje ipod
    Založil Yuri v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 02.03.2009, 23:00
  2. win xp, vs.4jadro vs.itunes-nelze synchronizovat iphone
    Založil axetom v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 30.11.2008, 18:22
  3. Nahrada za iTunes???
    Založil debo1 v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 12.06.2005, 21:05

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •