Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: UPC rozvodna skřiň v panelaku

  1. #1

    Standardní UPC rozvodna skřiň v panelaku

    Dobrý den, rád bych se zeptal jestli někdo nemá zkušenosti s UPC (a víc než uživatel jejich netu).
    Řešíme teď problém u nás v baráku a moc by mě zajímalo jestli napájení rozvodné skříně od firmy UPC může být
    napájeno pomocí POE (nebo nějakou obdobou). Konkrétně jde o to, že nové vedení panelového domu chce zrušit
    připojení k Internetu které jsem si zde vybudovaly v době kdy to ještě nebylo v osobním vlastnictví. A jako jeden z důvodů uvádějí odběr elektřiny ze společné sítě. Nabídli jsem jim možnost instalace hodin, ale chceme aby v tom případě byla zpoplatněna i elektřina kterou odebírá UPC a Netbox. A soused (manžel předsedkyně) tvrdí, že UPC
    nemá žádný odběr. Což jako vyučený spojař vím že je blbost, ale možnost poe nebo něčeho podobného jsem ani
    nezvažoval.
    Netušíte jak to může být?
    Pro upřesnění - 32 bytová jednotka - Brno - Líšeň
    Co se mě zrovna dostane pod pazoury.

  2. #2

    Standardní Re: UPC rozvodna skřiň v panelaku

    V pripade UPC zalezi na tom, jestli je to CATV nebo ETTH ... v prvnim pripade to fakt muze mit nulovy odber, protoze po tom koaxu se to taha na velke vzdalenosti (aktivni prvky muzou byt v jinem dome) a rozbocuje se to pasivne. V pripade ETTH/FTTH bude v dome s nejvetsi pravdepodobnosti switch. A hadal bych, ze strop na PoE napajeny switch je tak 8 portu a Ethernet po twistu (tam kde dava smysl PoE) ma oficialni limit 100m, ale to by stejne asi nikdo netahal ... s vetsi pravdepodobnosti by tam byla optika.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Wifi v paneláku z přízemí do 7. patra
    Založil Ichmael v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 19.10.2008, 13:09
  2. Zvládne to komunikaci přes zeď v paneláku?
    Založil Hybee v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 05.12.2004, 23:57
  3. wifi uvnitř paneláku
    Založil Zizi v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 21
    Poslední příspěvek: 07.09.2004, 17:18
  4. Siet v panelaku > moznosti.
    Založil Jackar v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 19.05.2004, 23:16

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •