Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: lukas.jakubec

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    266

    Standardní lukas.jakubec

    Muselo to být? Pro mě tedy neni rozpoznatelný žádny racionální důvod, který by takhle tvrdé opatření ospravedlňoval. Tak nejvýš jsem tu pozoroval určité osobní animozity pro mě těžko vysledovatelného původu, které vyústily až v to, že tu Lukášovi bylo otevřeně sprostě nadáváno v uvedné souvislosti s něčím, co bylo naprosto v pořádku + stejným slohem formulovaná zpráva od téhož autora v jeho profilu.
    Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost. 

Název:  ljBan_016.png 
Zobrazení: 542 
Velikost:  2,7 KB 
ID:	10757  
    Naposledy upravil Mikus; 14.09.2017 v 23:32.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    343

    Standardní Re: lukas.jakubec

    Hele a v tom jediným threadu, kde se dotyčný účastnil debat, došlo k nějakým podstatným úpravám příspěvků? Protože třeba to o tom, že mu tam bylo otevřeně sprostě nadáváno, jsem tam nezaznamenal (nepročítal jsem tedy Tvoje příspěvky - jsou dlouhé a nepředpokládal jsem, že zrovna ty bys mu nadával, když na to sám upozorňuješ).?

    Jinak když jsem někde na nějakém foru nový, tak bych čekal trochu jiný přístup, než předvedl dotyčný ve svých postech. I když chápu, že ho asi trápilo, že mu to nejde a chtěl to rychle vyřešit, není to omluva pro to, jak si tady "vynucoval" odpovědi a vztekal se jak malej capart kvůli tomu, že se tu během chvilky hned neobjevil někdo se stejným či velmi podobným HW a problémem, nevytáhl křišťálovou kouli a neřekl mu, kde je přesně problém. Jestli to "stačilo" na ban samo o sobě, nebo jestli třeba něco dalšího probíhalo skrze SZ, netuším.

    Nicméně čistě za mě - kdyby mě někdo naprosto neznámý podobným tónem při prvním kontaktu "žádal o radu", pošlu ho do prdele, nebo si přinejmenším neodpustím nějakou tu ironickou poznámku. Ale jak říkám, případ jsem nesledoval a rád se nechám poučit, že to bylo úplně jinak, než to na mě působí...
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    266

    Standardní Re: lukas.jakubec

    Citace Původně odeslal D_a_v_i_d Zobrazit příspěvek
    v tom jediným threadu, kde se dotyčný účastnil debat, došlo k nějakým podstatným úpravám příspěvků? Protože třeba to o tom, že mu tam bylo otevřeně sprostě nadáváno, jsem tam nezaznamenal (nepročítal jsem tedy Tvoje příspěvky - jsou dlouhé a nepředpokládal jsem, že zrovna ty bys mu nadával, když na to sám upozorňuješ).?
    Jo, to vlákno je ve své závěrečné části dost promazané, byť z k tématu věcných postů nechybí nic. V tom konkrétním příspěvku mu dotyčný vynadal za to, že sem postnul úspěšné výsledky svého snažení, s komentářem "když už jsi tim tady nas.al (v plném znění)" teď nevim kolik "lidí včetně mě". V profilových zprávách ho pak potituloval "malou m.dkou", protože se zřejmě z nedostatku zkušeností s fórem či ve stresu nebo bůhví proč spletl a odpoveď na SZ dotyčnému napsal do profilu místo taky jako SZ. Smazán je taky Lukášův rozhořčený text, za který se pak s příslušným vysvětlením omluvil, což je - logicky - taky smazáno. Jak se později ukázalo, byla to reakce na SZ, kterou mu onen dlouholetý člen fóra zjevně sobě vlastním stylem napsal. Tím pádem vyznívá poněkud offtopic muj příspěvek z 31.8. 08:33, který tam zůstal, jimž jsem se snažil ho uklidnit (to jsem ještě netušil nic o oné zmíněné SZ, kterou dostal).

    Citace Původně odeslal D_a_v_i_d Zobrazit příspěvek
    Jinak když jsem někde na nějakém foru nový, tak bych čekal trochu jiný přístup, než předvedl dotyčný ve svých postech. I když chápu, že ho asi trápilo, že mu to nejde a chtěl to rychle vyřešit, není to omluva pro to, jak si tady "vynucoval" odpovědi a vztekal se jak malej capart kvůli tomu, že se tu během chvilky hned neobjevil někdo se stejným či velmi podobným HW a problémem, nevytáhl křišťálovou kouli a neřekl mu, kde je přesně problém.
    ...

    Nicméně čistě za mě - kdyby mě někdo naprosto neznámý podobným tónem při prvním kontaktu "žádal o radu", pošlu ho do prdele, nebo si přinejmenším neodpustím nějakou tu ironickou poznámku. Ale jak říkám, případ jsem nesledoval a rád se nechám poučit, že to bylo úplně jinak, než to na mě působí...
    Ovšem, ale i to se dá dotyčnému sdělit slušně, dejme tomu i s nějakou tou ironickou poznámkou. Takový člověk je nový nejenom na fóru, ale očividně i podstatně novější na celém tomhle světě a teprv se učí, jak věci chodí. A je na těch zkušenějších, aby ho ktomu nevedli způsobem, který může vyvolat jen odpor a zatrpklost. Nikdo učený z nebe nespadl.

    Po letech se tu objevil někdo s řešením problému odpovídajícímu tomu, proč bylo tohle fórum založené. Jeho neptrpělivost byla způsobená i tím, že být to někdy před nějakými 10 - 15ti lety, bylo tu tenkrát tolik lidí, že by se mu odpovědi a užitečné rady jen sypaly; jeho očekávání ve fórum by se naplnilo samo. Kdyby tady lidi tu jeho nedočkavost překousli, dali mu aspoň bokem najevo, že je tu i tak vítaný, že by měl motivaci zůstat a aktivně se účastnit, byl by pro fórum určitě přínosem, o kterém nikdo nemůže říct, že by ho nebylo třeba.
    Naposledy upravil Mikus; 16.09.2017 v 01:04.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    266

    Standardní Re: lukas.jakubec

    Když je tady mladý nezkušený člověk trochu netrpělivý s odpovědí na svuj věcný dotaz, tak se promptně vykopne. Tohle tu ale múže jak vidno bez problémú vegetovat. Pochybuju, že bych byl jediný, kdo takovou zprávu dostal
    Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost. 

Název:  tblrz.png 
Zobrazení: 455 
Velikost:  58,2 KB 
ID:	10769  
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

  5. #5

    Standardní Re: lukas.jakubec

    Pochybuju, že bych byl jediný, kdo takovou zprávu dostal

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    266

    Standardní Re: lukas.jakubec

    Kouše si nehty. A to před těma všema hezkejma lidma tady. Jak malý dítě. A přitom je to už stará 27letá bába. Za chvíli začne ještě žebrat o zvýšení kapesného.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

  7. #7

    Standardní Утепление фасада расценка

    Наша бригада профессиональных мастеров предоставлена предоставлять вам актуальные приемы, которые не только предоставят устойчивую покров от зимы, но и подарят вашему жилью стильный вид.
    Мы работаем с последовательными составами, подтверждая долгосрочный время работы и отличные эффекты. Теплоизоляция облицовки – это не только сбережение на прогреве, но и заботливость о окружающей среде. Энергосберегающие разработки, которые мы применяем, способствуют не только жилищу, но и поддержанию природных богатств.
    Самое основное: Утепление и штукатурка фасада цена за квадратный у нас составляет всего от 1250 рублей за кв. м.! Это доступное решение, которое преобразит ваш домик в действительный приятный угол с минимальными расходами.
    Наши пособия – это не просто утепление, это созидание пространства, в где всякий элемент отражает ваш особенный стиль. Мы примем во внимание все ваши запросы, чтобы сделать ваш дом еще еще более гостеприимным и привлекательным.
    Подробнее на https://www.stroystandart-kirov.ru
    Не откладывайте заботу о своем обители на потом! Обращайтесь к спецам, и мы сделаем ваш дворец не только тепличным, но и моднее. Заинтересовались? Подробнее о наших трудах вы можете узнать на интернет-портале. Добро пожаловать в пространство гармонии и уровня.

  8. #8

    Standardní How to create a topic at overclocking.cz ??

    Need help ??
    How to create your first post.
    Yours faithfully.

  9. #9

    Standardní Where is Administration 4um.overclocking.cz??

    Can I contact Administration?
    I'ts important.
    Regards.

  10. #10

    Standardní Не могу создать новую тему в overclocking.cz ??

    Есть кто из модераторов?
    Как создать свое первое сообщение.
    Спасибо.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Alzasoft - Martin Jakubec: reklamace grafiky :-(
    Založil Jey v sekci fóra Zkušenosti s prodejci
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 09.01.2005, 13:39

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •