Výsledky 1 až 1 z 1

Téma: VLC-MediaPlayer - konverze videa

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    266

    Standardní VLC-MediaPlayer - konverze videa

    Situace:
    Mám tu MP4 video, soubor má ca 360 MB, velikost obrazu 1280x720 pixlú, kvalitu HD, HDD a jánevimcoještě nevim. To je pro všechny platformy, co mám, moc ani muj noťák IBM T41 procesorem M1, monitorem 1024x768 a XP to nezvládne. Zajímavé je ovšem také, že záznam v tom souboru je jenom asi 1 minuta - když to přehraju na tom T41, přehraje mi to ty 3 minutu zvuku s černým obrazem, ten zvuk ale s jakýmisi podivnými poruchami: Míchá se do toho misty jakési extrémě rychlé přehrávání a na konci se zastaví jen počítadlo, přičemž jakoby se donekonečna chtěla co asi 1/4 minuty opakovat poslední asi púlvteřina.

    Pokus o řešení:
    1. Osvědčuje se mi na takhle velké obrazy konverze na menší formát, který nepřekročí těch 1024x768, na rúzných netových platformách, na takhle velký soubor ale nemám žádnou , která by to udělala přinejmenšim bez registrace neřku-li bezplatně anebo na mym kompu nefunčí.

    2. Objevil jsem, že VLC-MediaPlayer (3.0.10) má mj. funkci zvanou Konverze (pod záložkou soubor) a když jsem se tim procvakal, mělo by s tim - pokud všechno dobře chápu - tohle jít. Spustil jsem to tedy - zapnul si zobrazování toho procesu a teď to jede a jede a jede a....

    Problém:
    ... už 13,5 hodiny jestli to má v úmyslu se někdy zastavit, nevim. Zobrazení procesu mi ukazuje 2. VLC-okno s dopravnim kuželem a dole lištu jako při přehrávání, kde se akorát vlevo dole měří uběhlý čas (časový údaj vpravo stojí na 00:00); Když cvaknu např. na Play, otevře se onen popup, do kterého jsem tu konverzi zadával. A současně to tvoří stále narústající soubor jména, které jsem udal jako výstupní soubor a ten má teď už přes 800 MB.

    Otázka:
    Ví někdo, jak to funguje? Mám šanci dočkat se úspěšného konce?
    Naposledy upravil Mikus; 05.04.2021 v 17:04.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. cdr konverze
    Založil Zdenek Dubnicky v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 04.10.2007, 17:39
  2. nehrají systémové zvuky,záznam zvuku... Mediaplayer hraje
    Založil Hasich v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 04.08.2006, 00:09
  3. Program na konverzi videa s navazanim konverze po preruseni
    Založil Samuel Gordon v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 29.11.2005, 21:03
  4. Mediaplayer, ktery umi hledat v playlistu
    Založil sendik v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 29.06.2005, 17:17
  5. ActiveX, MediaPlayer, Delphi ... jak to splácat dohromady
    Založil Caleb v sekci fóra Programování
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 01.10.2003, 17:00

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •