Výsledky 1 až 11 z 11

Téma: S čím nejlépe na audia?

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    266

    Standardní S čím nejlépe na audia?

    Hledám co nejvhodnější SW (free) na úpravy audio-souború.

    Nabízí se mi v první řadě 2: Audacity a WinAmp. Máte někdo zkušenosti, co by mi pomohly rozhodnout se pro jeden z nich? Popř. oba, a co múžu od jednoho očekávat lepší než od druhého?

    A i jak se postupně vyvíjely? Třeba WinAmp jsem našel jako nejnovější kompatibilní s W98 verzi 5.35 z 15.5.2007 ( oldapps.com/de/winamp.php?system=Windows_98 ). Ale zrovna v minulých dnech jsem např. narazil na hranice se svým posledním FoxitReaderem pro 98 a zkusil o číslo novější, co na 98čkách údajně nejde. No a akorát pro instalaci jsem musel zapnout KernelEx, tzn. nabulíkovat jí, že mám XP, a pak jede i bez něj jak víno, problém vyřešen. To ovšem nemusí být vždy, tak by mě zajímalo co praktického ten WinAmp nad 5.35 efektivně umí navíc, jestli mi stojí za to vynakládat čas na hledání nejnovější verze, co mi pojede. Totéž pro Audacity 1.3.14 z 12.12.2011 ( oldapps.com/de/audacity.php?system=Windows_98 )

    Jestli jsem správně pochopil, co píše de.wiki, tak co umí WinAmp nového ve verzích nad 2, je z hlediska technických možností - editace zvuku ap. - v podstatě především na zdroje náročná kosmetika. Je to skutečně tak?

    A když treba vidím, že Audacity v souboru ke stažení od verze 1.3.0 z 19.11.2005 do té MB1.3.14 narostl z 2.49 MB na 18.38 MB ( oldapps.com/de/audacity.php?system=Windows_XP ) ...
    Naposledy upravil Mikus; 04.06.2017 v 23:28.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 3 uživatelů. (0 registrovaných a 3 anonymních)

Podobná témata

  1. Enkodér audia
    Založil Špeta Marek v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 17.06.2009, 16:42
  2. PC na zpracování audia
    Založil Scorp v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 18.01.2007, 17:46
  3. Ake CD pouzivate na palenie audia??? (nie mp3)
    Založil **$][C/<** v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 13.10.2004, 21:27
  4. Win XP a programy na prevod audia.
    Založil Kositch v sekci fóra Zvukové karty
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 19.12.2003, 23:33
  5. poradte svyběrem audia
    Založil JOHN v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 19
    Poslední příspěvek: 23.12.2002, 18:25

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •