Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: HD Microdrive odmítá spolupráci

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní HD Microdrive odmítá spolupráci

    Mám tu HD Microdrive 4 GB neznámé minulosti a rád bych ho pouzil, pokud to bude mozné.

    Kdyz ho zastrcim do ctecky, lehce vrní, takze se normálne tocí, hlásí mi, ze není zformátovaný a jestli ho chci tedy zformátovet. Ano, chci. Kdyz to zkusim na rychlo, odmítne, ze to 1. nejde u nezformátovaného, 2. ze ukazuje jinou kapacitu, nez ve skutecnosti má. Jasné, pravda, ve formátovacim okne stojí, ze má 200 GB.

    Zformátuju tedy úplne, probíhá, jak má, vyrábí se souborový systém. Kdyz je hotov, hlásí mi 205'260'544 KB na nosici celkem, 0 systém, 0 chybné sektory, 205'260'544 KB k dispozici, 32'768 B / prirazovací jednotku, 6'414'392 prirazovacích jednotek.

    Pak prijde hláska, ze nosic byl zformátován a ze mám udelat iontenzivní Scandisk, abych mel jistotu, ze je v porádku. Kdyz se ted ale pokusim udelat cokoliv, hlásí se opet jako na zacátku, ze disk nen'i zformátovaný a tak to múzu opakovat do aleluja.

    Vidíte nekdo moznost, jak ten disk zprovoznit?

    Tím, ze jede pres USB jako karta, ho Ranish PartitionManager ani FDISK pochopitelne nevidí, abych se moh kouknout, jak je rozporcovaný, prípadne mu nove stanovil oddíly.

    Ve Vlastnostech hlásí samé nuly.
    Naposledy upravil Mikus; 08.01.2017 v 06:01.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. ATi rozjíždí spolupráci s PR firmou High Road
    Založil no-X v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 24.05.2006, 23:28
  2. Server odmítá přidělit IP
    Založil vasco v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 11.03.2005, 17:35
  3. Microdrive 4GB - jeho vliv na vydrz baterie
    Založil Namornik v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 31.10.2004, 16:37
  4. Microdrive CompactFlash
    Založil jkarasek v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 07.04.2004, 07:41

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •