Zdravím Vás přátelé,
myslel jsem, že nebudu ten kdo založí toto téma, ale bohužel musím....

Můj šéf chce upgradovat ve firmě (8 PC) Win7 > Win10 !!
6x Kancl PC, 1x ntbk Lenovo T230, 1x PC (kterému sice říkáme Server, ale je to v podstatě společné zálohované uložiště pro kancelář)
A já se mu snažím oponovat, že je to chybný krok. Že to přinese jen problémy, které samozřejmě budu řešit za ostatní já.

Prosím o Vaše podněty, zkušenosti, problémy s instalací, nebo naopak kladné zkušenosti.
Nicméně věty typu "U mne prošlo vše bez problémů" či "Všechno to je na hovno" si nechte pro sebe... To mne nezajímá - potřebuji důvody, seznam instalovaného SW, a popis dalšího používaného HW...

Kupříkladu:
můj ntbk 10" AsusEeePC - 1001 PQ (bez dalšího přidaného HW) mi po upgradu (kdy mělo být vše zachováno) z WinStarter na WinX už nenaběhl. Musel jsem provést čistou instalaci a teď sice WinX funguje, ale nejde pár utilit , které jsou u ntbků běžné jako Fn+Volume UP/Down apod...

Ale primárně jsem chtěl info o klasických stolních PC, kde jsou navíc čtečky bankovních karet, Scanery, Tiskárny
Ze Softwarů: Corel, Adobe, Office, CZ fonty (nekteré ještě 32bitové),
LAN Síť: problémy se sdílením po LAN, přihlašování uživatelů při sdílení, vzdálené připojení

JE TEDY UŽ ČAS NA BEZPEČNÝ UPGRADE ??
A nebo je to celé jen psychický efekt, že je něco zadarmo tak to chci.