Zdravím,
chtěl jsem se s Vámi podělit o zkušenost, se kterou jsem se setkal...

V mém WinHomeServeru, mám desku s integrovaným CPU Atomem. Deska sice umí DDR3, ale rychlost je omezena jen na 800MHz.
V době koupě desky jsem koupil tento RAM modul (Kingston 2GB, 1333MHz, CL9, nonECC) - chtěl jsem něco obyč., protože pamět se stejně degraduje na rychlost 800.

Tzn před pár dny jsem objednal další modul, a protože jsem nechtěl riskovat, že něco nepůjde, koupil jsem nový modul od stejného výrobce.. (Kingston 2GB, 1333MHz, CL9, nonECC)
Ovšem server nenaběhl, ani když jsem novou pamět nechal ve slotu samotnou... Jediný rozdíl mezi starou a novou pamětí byl single a double rank (šváby na jedné straně, zatím co ta starší měla osazeny obě strany).

Nakonec to vyřešila pamět Patriot, která funguje v pohodě.. Ikdyž Patriot normálně nekupuju, byl nejlevnějším funkčním řešením v pořadí...
Díval jsem se i na podporované modely pamětí přímo ze stránek ASRock - MemoryQVL, ovšem tam jsou typy pamětí, které byly dostupné, když deska byla aktuální, teď už jsou modely pamětí jiné...

----
Nicméně proč Vám to tu říkám - kupoval jsem paměti u Alzy, ikdyž vím, že není nejlevnější, ovšem možná jsem dobře udělal....
1) pamět na eshopu měla status "rozbaleno" tzn někdo už jim to asi vrátil - čuměl jsem v tu chvíli na peníze, protože prostě pamět buď půjde nebo ne.
2) když jsem zjistil, že nejde, vzal jsem komplet server sebou (protože jsem si říkal že chyba může být v kompatibilitě)
3) na Reklamacích mi ji v pohodě vyměnili na nový "nerozbalený" kus.
4) Jenže já ji chtěl vyzkoušet - jestli víte kde je v Holešovicích v Alze výdej, tak je vedle kafé a za ním "servis + první spuštění", šel jsem na ten servis jestli by mi nepůjčili, 230Vkabel, klávesnici, monitor (a že výměnu zvládnu sám).
NEMĚLI S TÍM SEBEMENŠÍ PROBLÉM
5) vyměněná pamět jak už víte nešla, a teď nastala situace "Co teď?". Na jednu stranu jsem byl rád, že jsem si vzal PC sebou (představa, že přijedu domu a ... no to bych asi nevyjdechal) - nadruhou stranu jakou pamět mám teď koupit? To mám koupit další a zase když nepůjde, ji vrátit ? No to by ze mne asi neměli radost.
6) pán na Servisu říká vydržte něco vymyslíme - dejte si zatím kávu. Asi za 2min se tam objevila holka se 3 dalšíma paměťma, Patriot, Corsair a jiný typ od Kingstonu - chlapík přestřihl obal u Patriotu, já ji vrazil do compu a vše naběhlo.
Rovnou na servisu jsem ji zaplatil, vyřídili jsme papíry, jen opětovné vrácení vyměněné paměti jsem musel jít znovu řešit na reklamace, ale to bylo obratem vyřešeno...
7) mimochodem protože servis je placený, zeptal jsem se co jsem dlužen a chlapík mi řekl - NIC, zapojoval jste si vše sám - díky nashle...

Zajímalo by mne, který obchod by Vám takto vyšel vstříc - netvrdím, že takový neexistuje, určitě ano, ale pro mne je tohle důvod proč nakupovat třebas u dražší firmy.