Výsledky 1 až 13 z 13

Téma: Nejak nejde zaloha WinXP Pro pres Norton Ghost 2003

  1. #1

    Standardní Nejak nejde zaloha WinXP Pro pres Norton Ghost 2003

    Zdravim vsechny...! Kupoval jsem new disk a chtel jsem si prevest system z oddilu, kde ho mam. (NTFS) Novy disk jsem placnul do kompu na slave a pomoci pqmagicu jsem si ho rozdelil na casti, jak jsem chtel (vse NTFS). Mezitim jsem si zazalohoval pres Ghost puvodni system a hodil jsem si ho na jiny oddil (na oddil FAT32). Pote jsem vymenil disk aby byl novy na prvnim kanalu na mastru. Aktivoval jsem ho pres fdisk a po prevedeni zalohy na oddil noveho disku mi to pred nabihanim WinXP napsalo ze nemuze (nebo je poskozen) soubor <windowsroot>/system32/hal.dll. Soubor tam je a po prekopirovani z puvodniho disku to taky neslo. Nevite nekdo o co jde? Pripadne cim by sla zaloha takhle udelat jinak? Jinym softem treba? Ghost o zadnem problemu nepsal. Mooooooc diky za info.
    :... I Like My Steel-RockStable PC ...:

  2. #2
    Junior Member
    Založen
    21.10.2002
    Bydliště
    Praha ->Retardov
    Příspěvky
    55
    Vliv
    263

    Standardní Re: Nejak nejde zaloha WinXP Pro pres Norton Ghost 2003

    jo Win2K to delaj taky ne sice presne jak ty popisujes(ale proste se mi treba XPcka kousnou pri spousteni a W2K delaj ze se prihlasujou a furt dokola a nic) a XPcka taky proste kdyz flaknes ghostem system na jinej disk (a to i to kdyz Fdisku nastavim presne velikost puvodniho partysnu)tedy systemovej at W2K nebo XPcka tak je to konecna ...mozna jinej program zatim jsem to nemel cas nejak resit a patrat proc to nejde mozna nastaveni ..takze pokud to nekdo zna tak at poradi asi je nas vic co by to chteli vedet
    CPU:AMD Athlon XP1600@2000->10.5*155(160)
    MB:MSI 745 Ultra RAM:256 MB DDR 266
    GK:ATI RADEON 8500 Manli 64MB DDR
    HDD:10GB & 40GB CDRW:Lite On 32/12/40
    CDROM:Lite On 48x Mon:Viewsonic 17\" PT770
    Print:HP DeskJet Mouse:Logitech(black)pilot optical
    Net:UPC Case:only open Keyb:No name

  3. #3

    Standardní

    No ... jak to tak vypada, tak to asi nebude jen tak... kdo vi?
    :... I Like My Steel-RockStable PC ...:

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Haldo
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Bratislava, middle Earth ...ee... Europe
    Příspěvky
    545
    Vliv
    270

    Standardní Re: Nejak nejde zaloha WinXP Pro pres Norton Ghost 2003

    Je to tym, ze si to dal na FAT32. Win sa pri instalacii nastavuje aj na suborovy system (NTFS), ktory mas na disku a ked ho das na iny (FAT32) tak nepojde. Cize bud ho das cez ten ghost na NTFS, alebo preinstalujes OS. Nic ine ti asi nepomoze.
    Mozno, keby si si zohnal ten hall.dll od niekoho, kdo to ma od zaciatku na FAT32, ale to je iba moja brutalna domienka. Ale za pokus to mozno stoji, aj ked je vysledok otazny.
    - When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.
    - Being happy insn't having everything in your life be perfect.

  5. #5
    Junior Member
    Založen
    21.10.2002
    Bydliště
    Praha ->Retardov
    Příspěvky
    55
    Vliv
    263

    Standardní

    takze tedy zjednodusene to bych to musel zaghostovat v NTFS aby to slapalo na jinym HDD??nebo jsem to pochopil spatne??a nebo i kdyz to mam v FAT32 tak bych to musel hodit na novej HDD kterej bude v NTFS??
    CPU:AMD Athlon XP1600@2000->10.5*155(160)
    MB:MSI 745 Ultra RAM:256 MB DDR 266
    GK:ATI RADEON 8500 Manli 64MB DDR
    HDD:10GB & 40GB CDRW:Lite On 32/12/40
    CDROM:Lite On 48x Mon:Viewsonic 17\" PT770
    Print:HP DeskJet Mouse:Logitech(black)pilot optical
    Net:UPC Case:only open Keyb:No name

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal carda_retarda
    takze tedy zjednodusene to bych to musel zaghostovat v NTFS aby to slapalo na jinym HDD??nebo jsem to pochopil spatne??a nebo i kdyz to mam v FAT32 tak bych to musel hodit na novej HDD kterej bude v NTFS??
    Kdyz obnovujes zalohu z image na disk, je jedno, cim je disk formatovany - nemusi byt formatovany vubec. Format prevezme z te zalohy...

  7. #7
    Junior Member
    Založen
    21.10.2002
    Bydliště
    Praha ->Retardov
    Příspěvky
    55
    Vliv
    263

    Standardní

    Citace Původně odeslal dorf
    Citace Původně odeslal carda_retarda
    takze tedy zjednodusene to bych to musel zaghostovat v NTFS aby to slapalo na jinym HDD??nebo jsem to pochopil spatne??a nebo i kdyz to mam v FAT32 tak bych to musel hodit na novej HDD kterej bude v NTFS??
    Kdyz obnovujes zalohu z image na disk, je jedno, cim je disk formatovany - nemusi byt formatovany vubec. Format prevezme z te zalohy...
    jo to vim,ale tak potom je to v pytli to bych to musel cely preinstalovat v NTFS a pak to ghostnout ?.jine reseni neni ??treba bych prezil i jiny program .nenapada te nebo Vas neco??
    casem pujde ten 10GB disk do kopru a zase to cely delat se mi vubec nechce
    CPU:AMD Athlon XP1600@2000->10.5*155(160)
    MB:MSI 745 Ultra RAM:256 MB DDR 266
    GK:ATI RADEON 8500 Manli 64MB DDR
    HDD:10GB & 40GB CDRW:Lite On 32/12/40
    CDROM:Lite On 48x Mon:Viewsonic 17\" PT770
    Print:HP DeskJet Mouse:Logitech(black)pilot optical
    Net:UPC Case:only open Keyb:No name

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal carda_retarda
    Citace Původně odeslal dorf
    Citace Původně odeslal carda_retarda
    takze tedy zjednodusene to bych to musel zaghostovat v NTFS aby to slapalo na jinym HDD??nebo jsem to pochopil spatne??a nebo i kdyz to mam v FAT32 tak bych to musel hodit na novej HDD kterej bude v NTFS??
    Kdyz obnovujes zalohu z image na disk, je jedno, cim je disk formatovany - nemusi byt formatovany vubec. Format prevezme z te zalohy...
    jo to vim,ale tak potom je to v pytli to bych to musel cely preinstalovat v NTFS a pak to ghostnout ?.jine reseni neni ??treba bych prezil i jiny program .nenapada te nebo Vas neco??
    casem pujde ten 10GB disk do kopru a zase to cely delat se mi vubec nechce
    Ja zalohoval vzdy jen instalovany OS s FAT32 - a nikdy problem na jinem disku. Podle me by nemel byt problem ani s NTFS (neni-li duplikovany disk v haji...).

  9. #9
    Junior Member
    Založen
    21.10.2002
    Bydliště
    Praha ->Retardov
    Příspěvky
    55
    Vliv
    263

    Standardní

    to je divne,pac ja jsem mel driv 6GB disk a mel jsem na nem jak W2K tak XPcka a po preneseni systemu ve FAT32 na 10GB disk to proste neslo spustit,teda presne ze zacatku se to tvarilo ze to pude dobre ale kdyz se se to melo prihlasit jako uzivatel tak se to proste furt opakovalo a nedostal jsem se do oken a to jak v W2K tak v XPckach...ale proste to nechapu kdyz to hodim tan ten disk z ktereho to bylo tak to facha bez problemu...
    CPU:AMD Athlon XP1600@2000->10.5*155(160)
    MB:MSI 745 Ultra RAM:256 MB DDR 266
    GK:ATI RADEON 8500 Manli 64MB DDR
    HDD:10GB & 40GB CDRW:Lite On 32/12/40
    CDROM:Lite On 48x Mon:Viewsonic 17\" PT770
    Print:HP DeskJet Mouse:Logitech(black)pilot optical
    Net:UPC Case:only open Keyb:No name

  10. #10

    Standardní

    Opravdu to nechce jet... zkousel to i kamos... nic. Ale zase nekdo rikal, ze to jde - tady je postup. Po naghostovani noveho image na disk, ze ktereho to chci spustit dam instalacni CD XPcek a dam primarni boot na CD-ROM (jakoby instalace XPcek nanovo). Pak spustim zotavovaci konzoly (je to pres klavesu R, pak nekdy pred instalaci). Az budu na prikazove radce, tak dam prikaz BOOTINI /REBUILD (nebo BOOTCFG /REBUILD) ted nevim. Pak si zvolim instalaci WinXP, dam nazev pro spusteni a dalsi hodnotu muzu zadat na FASTDETECT, nebo nic. Pak se to resne a pri vyberu bootovani dam hodnotu bootu, co jsem si vytvoril. Zkuste to a reknete.
    :... I Like My Steel-RockStable PC ...:

  11. #11
    Junior Member
    Založen
    21.10.2002
    Bydliště
    Praha ->Retardov
    Příspěvky
    55
    Vliv
    263

    Standardní

    nejsem z toho sice moc chytrej,ale zkusim si stim pohrat teda s W2K mohlo by to byt podobne...
    CPU:AMD Athlon XP1600@2000->10.5*155(160)
    MB:MSI 745 Ultra RAM:256 MB DDR 266
    GK:ATI RADEON 8500 Manli 64MB DDR
    HDD:10GB & 40GB CDRW:Lite On 32/12/40
    CDROM:Lite On 48x Mon:Viewsonic 17\" PT770
    Print:HP DeskJet Mouse:Logitech(black)pilot optical
    Net:UPC Case:only open Keyb:No name

  12. #12

    Standardní

    to jsem taky nebyl... ale podarilo se to... ted jenom nevim presne ten prikaz, ale jestli ho nekde jeste splasim, tak ho napisu
    :... I Like My Steel-RockStable PC ...:

  13. #13

    Standardní

    takze ten prikaz je BOOTCFG /REBUILD
    :... I Like My Steel-RockStable PC ...:

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Norton Ghost 2003 a 200GB disk
    Založil Sumo v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 04.11.2004, 13:52
  2. Norton Ghost 2003 - nevidí adresáře/soubory ???
    Založil -melda- v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 06.02.2004, 09:01
  3. Norton Ghost 2003 - boot CD spolu s IMAGE
    Založil Keekus v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 22.01.2004, 17:41
  4. Norton Ghost 2003
    Založil Martyr-M v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 14.03.2003, 14:21

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •