Dam mu na tyzden pauzu, mozno sa zbada a toto zamykam !
Normálně by člověk předpokládal, že na umírajícím fóru budou rádi, že někdo vůbec má tu námahu založit vlákno. No očividně je jedinou starostí (minimálně některých debilních) zdejších správců to potopit co nejdřív. Dali jste si za cíl konec příštího roku, ha? Všechny ty řeči o snahách fórum zachránit jsou úplně zbytečné, pokud mezi správci držíte tohle. Každopádně toto fórum, má všechny syndromy již mrtvé služby, která se prostě jednoho (brzkého) dne vypne. Tak si napiště čárku a kádrovou pochvalu za snížení obratu příspěvku do fóra o nějakých dalších ~10 %, já seru na to provádět resurekci mrtvoly, která se sama neustále podřezává, mám konstruktivnější věci na práci.

Ty konkrétně AjsTi, jdi do prdele a leč se ze svých komplexů pokud možno jinde…oh, ano, čekám supr trupr instakillban do konce života, děkuji pěkně, ale to je stejně doba na kterou mám v plánu sem už nevlézt.

P. S.: jen při pokusu o vložení jakéhokoli znaku do tohoto pole mi to třikrát zabilo prohlížeč, to ke kvalitně služby, její podpoře a rozšiřování, ale to snad vy rozumní vidíte v okolních vláknech, kde je někomu zatěžko vůbec odpovědět, natož něco dělat s vaším požadavkem, asi sami, ne?