Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Samsung Galaxy S III - nová vlajková loď

  1. #1

    Lightbulb Samsung Galaxy S III - nová vlajková loď

    Už je to pěkných pár dní, co Samsung představil model Galaxy S III. Několik měsíců kolem toho média spekulovala jaký bude a nebude a teď už alespoň víme jaký je.
    Předobjednávky se množí, prý už 9 milionů.
    Zvažujete jej už někdo? Myslíte, že to evoluce správným směrem?
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  2. #2

    Standardní Re: Samsung Galaxy S III - nová vlajková loď

    Jinak startovní cena u nás je 15,5k Kč, viz Alza
    To imho není málo, ale co taky čekat od nejvyššího modelu výrobce.
    Jsem zvědavý na praktické použití sw fýčur typu Smat Stay (nezhasne displej pokud na něj koukáte) nebo S Voice (hlasové ovládání).
    Ale plácačka je to tedy veliká...
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  3. #3
    Senior Member
    Založen
    24.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    39
    Příspěvky
    721
    Vliv
    0

    Standardní Re: Samsung Galaxy S III - nová vlajková loď

    na me je to fakt moc velky... mel jsem moznost ho videt uz na zivo a priznam se, ze nevim co by me melo donutit menit za soucasnej s2

  4. #4
    Ostuda fakulty mince Avatar uživatele Rodeo65
    Založen
    12.06.2005
    Bydliště
    Praha 4 | Šumperk
    Věk
    38
    Příspěvky
    346
    Vliv
    242

    Standardní Re: Samsung Galaxy S III - nová vlajková loď

    Citace Původně odeslal pajkus Zobrazit příspěvek
    na me je to fakt moc velky... mel jsem moznost ho videt uz na zivo a priznam se, ze nevim co by me melo donutit menit za soucasnej s2
    U mě je to naprosto stejné. Není na něm nic co by mě donutilo, nebo lákalo přejít z S2. Možná mě donutí Iphone5, nebo S4, nic zatím jiného
    Jinak stroj to je pěknej, ale už spíš do igelitky, nebo že by zas přišla doba "ledvinek" ?
    PC: Intel i7 4770 | Noctua NH-D14 | ASROCK Z97 EXTREME 4 | 16GB (KIT 4x4GB) DDR3 1600MHz CL9 Kingston HyperX Blu | MSI GTX 970 GAMING X | Asus Xonar DX | SAMSUNG SSD 1TB | Lian-Li PC-V335B @ 2x Noctua | Corsair HX750W | Logitech MX-518 | Logitech G15 | DELL U2713HM |
    NAS: Intel Celeron G1850 | Gigabyte H87N | 8GB RAM | SSD 40GB Intel 320 | 4x3TB RAID5
    NB: C2D T9400,4GB RAM DDR2,NViDiA 9650GT 1GB RAM,500GB HDD 7200ot/min. LCD 1680x1050

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Smartphone SAMSUNG GALAXY S2 je fakt BOMBA!!!
    Založil Darth Maul v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 65
    Poslední příspěvek: 19.11.2012, 17:47
  2. HTC Sensation vs. Samsung GALAXY S II
    Založil Jirime v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 20
    Poslední příspěvek: 19.08.2011, 11:59

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •