Zdravím,

poslední dobou se mi v práci stává že mi zničehož nic spadne comp a po pár vteřinách zase naběhne - prostě jako by mi někdo zmáčkl reset.
Přičemž se neobjeví modrá smrt, ale rovnou hotovo...
Win7 prof x64 - intel C2D E8400 3GHz, 4GB RAM, gpu asus EN8800GT, 2x HDDisky, 450W PSU Eurocase (od bedny)...

Co jsem již zkoumal...
- poprvé jsem se zaměřil na teplotu - zjišťuji že deska kolem 50 a proc +/- taky - čili to jsem vyloučil... Pak jsem ji otevřel bočnici pro lepší větrání, ovšem ani to nepomohlo
- pak jsem zkoumal kondíky na desce, ani jeden není nafouklej (a když jsem tento problém měl na jiné desce, tak se vypínání stupňovalo až se comp restartoval snad každou minutu) = tzn to jsem taky vyloučil (občas se za celej den nerestartuje vůbec, ale jinak tak 1x denně)
- dále jsem zkoušel ramky, ovšem memtest vyloučil že by paměti vykazovaly chyby
- nyní jak mám otevřenou bednu, zkusil jsem zahejbat za chodu všema kabelama k diskům, ramkama jestli dobře seděj, prostě všude a nic drželo to...
- dokonce jsem zkusil i antivir jestli něco nenajde - nenašel

Čeho si ovšem všímám tak mám čímdál tím více pocit že to vždy spadne při otevřeném Firefoxu. Zrovna dneska když mi to zbuchlo naposledy tak přesně vím co jsem dělal, hledal jsem jednu doménu - zadal jsem esab.cz (náš zákazník chtěl jsem se podívat v jakém barevném stylu mají www stránky) a když se mi zobrazily, tak buch a bylo to dole...

Další programy, které v tu dobu byly nebo s mohly být otevřené jsou Thunderbird, Corel, Notepad (možná). Thats all..

Napadá Vás na co se případně dále zaměřit ? Či jestli se někdo nesetkal s podobným případem ?

Dík