Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Reklamacia grafarny

  1. #1
    Junior Member
    Založen
    12.03.2003
    Bydliště
    Spisska Nova Ves
    Příspěvky
    84
    Vliv
    258

    Standardní Reklamacia grafarny

    Xcem sa opytat ci mi vyreklamuju grafiku ak mi nespolupracuje s doskou? Mam Geforce 4 Mx 440 od Manli a Abit kt7e? Windows normalne v pohode nabehne ale vascina hier na nej vobec nejde...Je to mozne aby mi to predajca vyreklamoval alebo ee? Kupoval som to vo velkosklade...
    Ak mas nadhernu manzelku, ocarujucu milenku,ak vlastnis skvele auto, ak nemas problemy s danovym uradom, ak vzdy, ked vyjdes na ulicu svieti na teba slnko a ludia sa na teba usmievaju... je cas skoncit s drogami

  2. #2
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Tohle asi neni raklamace. Pokud si ja neco kupuju (o cem si nejsem tak uplne jistej) tak si dohodnu moznost to vratit treba druhej den nebo lepe koupit v Patek a mit moznost to v Pondeli vratit, pokud neco nefunguje/ neco se mi nezda. Oni ti totiz reknou, ze to funguje a ze je problem v tvy desce.

    Nepocital bych rozhodne s vracenim penez, spis bych apeloval na solidnost firmy, stim ze jsem spokojeny zakaznik a pozadal je, jestli by nebylo mozne ji vymenit za jiny typ s eventuelnim doplatkem.

    IMHO, proc si kupujes takovou nanicovatou grafarnu . Dyk to nema ani parametry GF3, kterou by si za stejnej peniz sehnal taky.

  3. #3
    Junior Member
    Založen
    12.03.2003
    Bydliště
    Spisska Nova Ves
    Příspěvky
    84
    Vliv
    258

    Standardní

    mnoo to som vlastne nekupoval ja ale jeden kamos....Ja by som manli nikdy nekupil... Pocital som s tym, ze by mi peniaze nevratili,skor som xcel aby tu grafiku vymenili...No nic uvidime ako dopadne ten kamos...Inac ta grafarna stoji cca 1500 bez Dph a za taku cenu by som GF3 asi tazko zohnal, alebo sa mylim
    Ak mas nadhernu manzelku, ocarujucu milenku,ak vlastnis skvele auto, ak nemas problemy s danovym uradom, ak vzdy, ked vyjdes na ulicu svieti na teba slnko a ludia sa na teba usmievaju... je cas skoncit s drogami

  4. #4
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Mno za 1500 nakou bazarovou, pocitam za 2.5k by uz mohle bejt "nova" (nejakej zbytek na sklade).

  5. #5
    Junior Member
    Založen
    12.03.2003
    Bydliště
    Spisska Nova Ves
    Příspěvky
    84
    Vliv
    258

    Standardní

    hmm to si skor priplatim zopar $ a zoberiem Radeona 9100..
    Ak mas nadhernu manzelku, ocarujucu milenku,ak vlastnis skvele auto, ak nemas problemy s danovym uradom, ak vzdy, ked vyjdes na ulicu svieti na teba slnko a ludia sa na teba usmievaju... je cas skoncit s drogami

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Reklamacia Radeon9600
    Založil WORMBOY v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 18.10.2004, 10:00
  2. reklamacia GK v Libre
    Založil Ed Reznor v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 07.10.2004, 19:03
  3. Reklamacia FX 5800 co robit
    Založil filo1 v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 30.08.2004, 16:14
  4. Jak se dostanu k BIOSu grafarny ?
    Založil Awol v sekci fóra Srovnávací a diagnostické testy
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 12.11.2003, 08:34
  5. me foto chlazeni me grafarny
    Založil Hrochoslon v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 21
    Poslední příspěvek: 18.11.2002, 15:06

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •