Stránka 1 z 8 12345 ... PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 198

Téma: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

  1. #1

    Standardní Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Ahoj,
    asi jste si toho vsimli, ale 4um nam pomalu a zcela jiste umira.

    Jakozto clovek, ktery s Vami prozil nejeden pekny flame, jsem z toho smutny a rad bych na to verejne poukazal.

    Vim, ze nejsem jediny, kdo ma k tomuto foru alespon sentimentalni vztah. Nicmene, neminim tu nahazovat spasne myslenky pro zachranu (ani zadne nemam), ani horekovat nad velkou ztratou, ale doufam, ze se nejaky admin ozve, par dalsich lidi se pripoji a pripadne se o tom aspon zacne vic mluvit. Rozhodne to bude lepsi, nez ho nechat v klidu umrit.

    Pokud to tak nechame, potom mi nezbude nic nez Vam vsem poprat vse nejlepsi do zivota a nadobro se odhlasit.

    H.
    Black holes are where God divided by zero. - Steven Wright
    2600K s AC HF14 | P8P67Deluxe s 16GB DDR3 | GTX1080 s LP2480zx | EVO850 s ICH10R | X-Fi s HD555 | TripleXtreme 360 s HPPS+ | Windows 10 + 7

  2. #2
    Promovaný inženýr mince Avatar uživatele Doktor-Prase
    Založen
    14.05.2003
    Bydliště
    Strakonice/Praha 7
    Věk
    40
    Příspěvky
    1 130
    Vliv
    282

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Ja to vidim jasne, stara generace ma uz jine starosti (hypoteky, byty, domy, nekteri i zeny a deti) a vychova mlade generace tady jaksi nikdy neprobihala (krom obligatnich lmgtfy apod). Spolecenske kontakty existuji, ale pouze v mensich skupinkach, coz me treba osobne mrzi, ale jak jsme rikal, je to taka a ze strany adminu/moderatoru pro zmenu situace moc aktivit nevidim.
    1) BigPiG System mk2 Phenom II x4 955; 4x2048MB DDR3; MSI FX890-GD70; CF 5830; VelociRaptor 300GB + 2xSeagate SV35.5 2TB RAID1 + Samsung F1 750GB + Samsung F2 1,5TB;Lian Li PC-8FIB; 2408WFP
    2) PigPics E-500 + ZD 1445 + ZD 4015 + SanDisk ExtremeIII 4GB + Lexar Premium 1GB - IndoCertified
    3) Pig@Work CATIA V5 r14-r18 @ Precision T5500: Intel W5590, Quadro FX3800 & Dell Ultrasharp U2410 & SpacePilot guaranteeing a minimum of 120 clicks per minute
    4) PigFun Ubuntu 9.10 @ Corsair Flash Voyager 16GB @ Mobile PiG - HP nw8240 M770; FireGL v5000; 15.4" @ 1920x1200; 1+1GB RAM
    5) MiniPig Lenovo X201i: i3 370M; 12" 1280x800 matte; 2GB DDR3 RAM; 6+ hours battery lifetime

  3. #3
    Senior Member
    Založen
    24.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    39
    Příspěvky
    721
    Vliv
    0

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    presne tak, zajmy se posunuly jinym smerem, uz neni cas sedet u kompu resit kazdy mhz... na druhou stranu se cim dal casteji resi obecnejsi spolecenske temata, na ktera je urcite zajimave si precit nazor zdejsiho osazenstva, preci je to jedno z mala mist na ceskem internetu kde lze vecne diskutovat

  4. #4

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Citace Původně odeslal pajkus Zobrazit příspěvek
    presne tak, zajmy se posunuly jinym smerem, uz neni cas sedet u kompu resit kazdy mhz... na druhou stranu se cim dal casteji resi obecnejsi spolecenske temata, na ktera je urcite zajimave si precit nazor zdejsiho osazenstva, preci je to jedno z mala mist na ceskem internetu kde lze vecne diskutovat
    Ano, to je presne to, co jsem taky vypozoroval. Thready ohledne HW, nedejboze benchmarku, zeji prazdnotou a jedina cast fora, ktera se udrzuje v relativne aktivnim stadiu, je "Mimo misu".

    Pomalu to tu uz nepripomina OCGURU, ale starej guru
    Taky uz nejsem nejmladsi, rad podiskutuju o jinych tematech, ale celkove toto forum stoji a pada se starou generaci.
    Black holes are where God divided by zero. - Steven Wright
    2600K s AC HF14 | P8P67Deluxe s 16GB DDR3 | GTX1080 s LP2480zx | EVO850 s ICH10R | X-Fi s HD555 | TripleXtreme 360 s HPPS+ | Windows 10 + 7

  5. #5

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Dedkove nenarikejte Diky tomu je tohle 4um jedna z vyjimek, kde se da jeste normalne zeptat a ocekavat normalni odpoved. Kdyz kouknu na jine uber-super-fora, obcas to pripomina diskuse na iblepsu. To je dan za kvalitu.
    Za 20 let tady teba zalozime nove sekce "ktera pecovatelska sluzba", "nejlevnejsi brejle", nebo "pomocovani"

    Ja bych to tak cerne nevidel a kdo bude hledat, tak si nas najde i bez fejsbuuku a vlezlejch reklam. A pokud tady zustane jen stare jadro, tak taky dobry ne?
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

  6. #6
    Senior Member mince
    Založen
    10.07.2003
    Bydliště
    Ústí nad Labem
    Věk
    49
    Příspěvky
    686
    Vliv
    268

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Aigore, teď jsi mě dostal Možná, že fakt budeme taktovat kardiostimulátory.
    PS: já oživovat HW sekci nebudu, páč mi ujel vlak - ale poradím, kde sehnat dobrý brejle a do jakých škol dát děti
    R7 3700X | Gelid Scirocco | Gigabyte B550 Aorus Pro AC | Gigabyte RX480/8GB | Ripjaws 2x16GB DDR4 3200MHz cl16 | SSD 500GB Samsung 970EVO nvme | SSD 1TB Micron | 1TB Samsung EcoGreen F2 | Asus BR-04B2T | Corsair AX760 | AKASA Eclipse

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    343

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Tak spěje to tam, kam to dospět zákonitě muselo. Jak tu píšou ostatní - "stará garda" začíná mít pomalu jiné starosti (a to pamatuju Dolbace když mu bylo 15 let), takže už opravdu nemají čas na to rejpat se v HW/SW tak moc a tak často jako dřív. Tohle forum se prostě přetransformovalo spíše v "sociální skupinu", kde se opravdu postupem času řeší spíše společenská témata (viz vytíženost sekce Mimo Mísu)

    Citace Původně odeslal DrPig
    Spolecenske kontakty existuji, ale pouze v mensich skupinkach, coz me treba osobne mrzi
    Podle mě není reálné, aby se takováhle komunita slézala ve větších grupách, i tady se dají dohromady lidi podobných názorů atd.

    Podle mého fórum neumírá, tolik nám ještě není Ale jen prostě přešlo do další životní etapy. A jelikož se s nováčky většinou vypořádáme po jejich prvním dotazu stylem "UTFG/RTFM", tak to fórum je takové, jaká je stará garda, co je tu plus minus od začátku.

    Popravdě, mně to vyhovuje, radši si půjdu občas zaflamovat o kokotech za volantem a politice s lidma, se kterejma flamuju už x let a flamuje se s nima dobře, než abych lezl na nějaká "odborná" fora a poslouchal tam egomasturbace pubošů

    A navíc, když člověk opravdu nějaký odborný problém má, tak jsem si na 90% jist, že tady ho vyřeší a dostane se mu adekvátní rady!
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  8. #8

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Na tohle tema uz mezi moderatory probehla nejedna diskuze - dospelo se k temto zaverum.

    - komunita opravdu zestarla a vetsina uz nema na ladeni nebo nejake tweakovani cas ani naladu
    - bez obsahu (tj. frontpage se clankama ke kterejm se da diskutovat) je priliv novych clenu nulovy
    - dle meho nazoru nejpodstatnejsi vec je, ze ono uz dnes neni moc co ladit. Pocitace jsou dnes spotrebka, vse je levne a vykonne, ja sem napr. ted zjistil ze celej muj pocitac bezi na defaultu - nemam problem v zadne aplikaci s nedostatkem vykonu.

    Holt doby lakovani mustku a odemykani pipelinu jsou nenavratne pryc. Osobne jsem rad, ze komunita jako takova castecne preziva, at uz v podobe Lan party, ci ruznych bier-session, dokonce i na IRCcku 2x denne nekdo neco zahlasi

    Abych to shrnul, hlavni problem osobne nevidim ve foru jako takovem, ale spis v oboru ve kterem pusobi. Pocitacovy HW je dnes naprosto nezajimava cinska spotrebni zalezitost, ve ktere se uz snad 5 let nic zajimaveho nebo alespon evolucne vyznamnejsiho neodehralo. Dnes se holt ty vasnive diskuze a zajimave hacky/tweaky soustredily na jinou oblast (napr. XDA a mobilni telefony).
    Audiotrak Prodigy HD2 (2xOPA2134PA + LT1364) => Little Dot I+ (WE408A + AD8022) => Sennheiser HD555@595
    Asus Xonar D1 => Technics SU-A800 => Tesla 2xARN6608 + ARV-104

  9. #9

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Se vsim, co tu zaznelo, samozrejme souhlasim. Evidentne to vsichni citime stejne. Potom ale prichazi na mysl otazka, proc forum nerestrukturalizovat, aby lepe vyhovovalo nam, tj. starsim, byvalym overclockerum. Rozsirit sekci Mimo misu na nekolik kategorii, prejmenovat to. Omezit HW a benchmarky do mensi casti fora atd... Konecne i samotny nazev 4um.overclocking.cz je tak trochu zavadejici
    Black holes are where God divided by zero. - Steven Wright
    2600K s AC HF14 | P8P67Deluxe s 16GB DDR3 | GTX1080 s LP2480zx | EVO850 s ICH10R | X-Fi s HD555 | TripleXtreme 360 s HPPS+ | Windows 10 + 7

  10. #10
    Senior Member Avatar uživatele NeMeM9aA
    Založen
    16.03.2005
    Bydliště
    Golčův Jeníkov
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 460
    Vliv
    255

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Doufam teda ze nazev se menit nebude. Jak jsem uz starsi tak spatne snasim zmeny. Sotva jsem zacal vzpamatovavat z prechodu z ocguru

  11. #11
    Promovaný inženýr mince Avatar uživatele Doktor-Prase
    Založen
    14.05.2003
    Bydliště
    Strakonice/Praha 7
    Věk
    40
    Příspěvky
    1 130
    Vliv
    282

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    A co teprv my, co jsme se vzpamatovávali z přechodu z overclocking na ocguru (pak to taky bezelo na murderovi) a pak jsem zakotvili zpet na tu spravnou adresu

    David: ja vim, ze to nejde a treba za OC session nebo Motokary jsem tuze rad. Prazska sekce spolu drzi, to se musi nechat.
    1) BigPiG System mk2 Phenom II x4 955; 4x2048MB DDR3; MSI FX890-GD70; CF 5830; VelociRaptor 300GB + 2xSeagate SV35.5 2TB RAID1 + Samsung F1 750GB + Samsung F2 1,5TB;Lian Li PC-8FIB; 2408WFP
    2) PigPics E-500 + ZD 1445 + ZD 4015 + SanDisk ExtremeIII 4GB + Lexar Premium 1GB - IndoCertified
    3) Pig@Work CATIA V5 r14-r18 @ Precision T5500: Intel W5590, Quadro FX3800 & Dell Ultrasharp U2410 & SpacePilot guaranteeing a minimum of 120 clicks per minute
    4) PigFun Ubuntu 9.10 @ Corsair Flash Voyager 16GB @ Mobile PiG - HP nw8240 M770; FireGL v5000; 15.4" @ 1920x1200; 1+1GB RAM
    5) MiniPig Lenovo X201i: i3 370M; 12" 1280x800 matte; 2GB DDR3 RAM; 6+ hours battery lifetime

  12. #12
    Senior Member Avatar uživatele Prokop
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Brno/Olomouc
    Příspěvky
    1 340
    Vliv
    278

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Zrovna tohle mně nedávno napadlo při pohledu na stáří příspěvků v sekci Chladiče a taky Case modding..
    Jak už jste napsali, je to pryč. Sám jsem přemýšlel jestli sem ještě chodit, když zde v podstatě žije jenom mísa a bazar. No mám k tomuhle fóru zvláštní vztah, nevím čím to je, ale fórum si pořád drží "úroveň", jakoby sem ten diskuzní odpad (co je vidět všude jinde) nenašel cestu, a to je dobře.

    Budu sem lozit vždycky, třeba zase jednou dojde na spojování můstku tužkou, lapování moriaka , dzacvininu oc poradnu a podobné perly
    .

  13. #13

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Dovolte mi abych zacal svuj prispevek s nostalgii na prvni setkani fora se mnou.
    V dobach ( 2000-2001), kdy jsem mel svuj Celeron 533A, Abit P2B-B s redukci na socket 370 a chtel taktovat.
    Nemel jsem tehdy jeste internet doma, tak jsem chodil na internet kam se dalo a hledal informace.
    Az jednou jsem nalezl forum, kde horlive diskutovalo mnoho aktivnich clenu, bylo tam mnoho velice dulezitych rad "jak na to" a take mi ti clenove ochotne pomohli a poradili. Tim si me to forum ziskalo a zustal jsem mu verny do ted.

    Nad tim, ze se s timto forem neco deje ( nebo spise nic nedeje) premyslim uz delsi dobu. Je to skoda, clovek tu stravil velikou cast casu, ostatne travi i ted ( vzdy mam toto forum pustene v okne). Bohuzel tu nevznikaji nove a uzitecne prispevky ohledne oc a zkusenosti s komponenty. Velice me zklamala diskuze o Sandy bridge ( v budoucnu o nem premyslim).
    Cekal jsem houst prispevku a je jich tam pouze nekolik. Takze musim koukat na jinych forech. Ostatni sekce na tom nejsou o mnoho lepe. Asi jste moc vyrostli chlapi
    Za sebe se priznam, ze me chytla druha vlna O/C a pustil jsem se do toho s vervou. Bohuzel nevim, zda ma smysl prezentovat zde vubec sve vysledky a zkusenosti, kdyz tusim, ze bych si psal sam se sebou .

    Sekce mimo misu zije dal (alespon neco) a clovek tam ziskal mnoho rad.

    Budu vzpominat na nas nadsence (bohuzel si nevzpomenu na vsechny je to jiz 5-10 let Ondra, HonzaK, Tictac, Frost, Marrtin a dalsi vedi ). Pokud jsem nekomu zkomolil nick, omlouvam se.
    My, kteri jsme se honili za kazdym mhz, za lepsim casovanim pameti, za vyssi fsb, poradne vykonne chladice, jejich vyrobu, atd. To vse lze dnes dokoupit za nadstandartni cenu ( i2500K, vysoce vykonne chladice atd.) a ten pocit nadseni, ze mam vykon cpu, ktery stoji 2x tolik uz zmizel. A me to, priznam se, strasne chybi.

    Take bych byl rad, kdyby se tato komunita probrala a vice semknula jako drive.
    Mozna to ale souvisi s celkovym stavem spolecnost (zavist, penize a moc...) .Mizi radost s radosti druheho, prani vseho dobreho druhemu, zdrava soutezivost, konstruktivni diskuze apod.

    Na druhou stranu zde vidim 53 registrovaných 382 anonymních uzivatelu. Zajimave...

    Edit: Zaroven jsem vzpomnel i na horsi casy a spory. Jako clovek, krery nema rad nevyresene veci bych se timto omluvil za jednani Over-ovi, nebylo to tenkrat mineno nijak zle.
    Pak jsem mel jeste nejaky spor ohledne zbozi v bazaru s Dearth Maulem, slo o nejaky prodej takze omluva take.
    Na jine si nepamatuji, kdo ano, at me tu odsoudi, budu se hajit sam
    Naposledy upravil BRUCEF; 14.04.2011 v 17:29.
    1. Game PC: Gigabyte Z68XP-UD4+ i2600k@4.3GHz, CM Hyper 212+, Asus HD7950 DC II TOP, 2x4GB Kingston HyperX LoVo DDR3 1600, Hitachi 500GB VLA360,Samsung 1TB-F3 atd, Thermaltake Armor Jr.,2x120 Revoltec,Zalman Fanmate2, FSP Aurum 400w GOLD, Logitech G25. 2. Notebook: Alienware M17x R3

  14. #14
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    343

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Ježíš lidi neblbněte, když nevím coby, svedu to na "českou závist a špatný stav společnosti"? IMHO odpověď je vážně daleko prostší - stará garda má jiný starosti, OC už taky není co bývalo a nováčci, co by se sem hlásili, jaksi nepřicházejí (protože jádro uživatelů je IMHO opravdu docela semknuté a nováček je většinou rychle vyUTFG- nebo vyRTFMován )...

    Nehledal bych v tom nic jiného, než už tu bylo zmíněno - OC už v dnešní době nemá takový půvab, z PC se staly spotřebáky a my už máme haldu jinejch zájmů a starostí... That's (IMHO) all
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  15. #15

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Přesně tak, dneska na většinu činností i hraní na nižší detaily stačí relativně levné mašiny, taktování je už "nuda" (pár kliků v EFI/pár klepů v BIOSu místo drátování a lakování), dostatečně výkonné a tiché chladiče jsou už taky pomalu "za hubičku"... Už to není nic "extra". Postupně se z toho stává běžnej spotřebák, jak psal Caleb a teď nade mnou aji D_a_v_i_d.

    Aspoň, že se dajou dělat voltmody na mobilních C2D/C2Q Tam nějaky ladění spotřeby a výdrže ještě smysl má.

    Zrovna tak souhlasím s D_a_v_i_dem ohledně toho, že rady se tu člověku pořád dostane. Hlavně co se týká věcí mimo mainstream (nezajímají mě nějaké flamy o grafikách, co je o 5% výkonnější a má o 3 W nižší spotřebu, ale spíš storage/SSD/sítě/"méně známé postupy"...

    A i tu mísu si rád pročtu, hlody některých uživatelů mě dostávajou leč diskusí tam se moc neúčastním, aktivní řidič nejsem, nad politikou se nemá smysl nějak extra rozčilovat, ....

    Každopádně doufám, že to tu ještě dlouho vydrží!
    "Internet je místo, kde většina žen jsou ve skutečnosti chlapi, chlapi jsou chlapi a většina dětí jsou agenti FBI." | "Kdo chce kam, pomozme mu tam." | "Neexistují velké problémy, ale malá kladiva."

  16. #16
    Moderátor mince Avatar uživatele peta303
    Založen
    21.09.2003
    Bydliště
    PHA 4
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 413
    Vliv
    292

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Přicházím ve chvíli, kdy bylo řečeno prakticky vše, co mohlo být vyřčeno...

    Já bych řekl, že se spíš nacházíme kousek před rozcestím, kde budeme uvažovat, co dál. Všichni máme zájmy i mimo fórum, není nic snazšího, než si je postupně "naočkovat" i sem (já třeba vidím potenciál v autech a v elektronice a jejích opravách, o něž se zajímá řada členů)...

    A když už nic jiného, vždycky člověku zvedne náladu, když může mluvit o věcech každodenního života s lidmi, s nimiž dřív doloval každý MHz, tím se tu utvořila určité společenství lidí, kteří se mohou (ale ani nemusí) osobně znát.

    A jsou věci, které budou žít dál (slušný potenciál má fotografie, i když jsou různé specializované weby, tady je to prostě o něčem jiném).
    NB DELL E5480 (i5 7440HQ, 16 GB DDR4 Micron, 1 TB Micron)
    PC Athlon X2 4600+, AC Alpine 64, ASUS M2A-VM, 4 GB DDR2 Transcend, HD2400 PRO, SB Live!, 3,5" TEAC, NEC ND-3520A, NEC AD-7203A, Transcend SSD 370 / 120, WD RED 2 TB, Fortron 400 PNF, EC ML-5410A, Chicony 2961, Genius NSO+, TESLA AZS 223 + TESLA ARS 1014, TESLA NC 470, TESLA SM 260, TESLA SM 261, TESLA B-101, HP 5820, 2x DELL 2009Wfp
    PC2 DELL Optiplex 5020 (i5 4590, 8 GB DDR3 Kingston, HD5450, Crucial 240 GB, DELL 2009Wt
    photo Nikon D90, Nikkor 18-70, Nikkor 24-120, Sigma 70-300, SB800

  17. #17

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Viete, kedysi bolo fórum platformou, ktorým dnes hovoríme sociálna sieť. Prerástla svoje zameranie (viz šírka tématiky, pre ktorú sú tu kategórie), ale zároveň upadol aj pôvodný zmysel. Prišli iné platformy, ktoré sociálny kontakt udržiavajú a budujú lepšie a od pôvodného hackingu (vo zmysle dostať z niečoho čo najviac) sa ustupuje úplne, či si sa posúva do dedikovaných komunít.
    Verte, že snaha riešiť tento stav bola mnohokrát, ale už spomenuté problémy to proste znemožňujú. Dnes sú všetky živé fóra napojené na obsahové weby (typicky komerčné), ktoré im dávajú nových členov a témy na riešenie (fóra ako pct, ehw, shw) - my vo svojej vlastnej sláve prešvihli dobu, keď bolo možné sa k nim pripojiť (napríklad aj preto, že sme určite nechceli prísť o identitu, čo pod komerčným subjektom).
    Kontakty, zážitky a udalosti s týmto virtuálnym miestom spojené sú však našťastie trvalejšieho charakteru.
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  18. #18
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    55
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    358

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    No, popravdě, já moc tohle "zestárnutí" nechápu - když jsem na fórum přišel, byl jsem pořád starší, než je většina zasloužilých členů dneska.
    Taky jsem měl starosti, taky jsem se snažil přežít, ale fórum pro mě představovalo především KOMUNITU, která neměla jen virtuální rozměr.
    Hodně z těchto lidí se stalo mými přáteli i v soukromém životě a popravdě se mi i díky fóru plném "mlíčňáků" podařilo nějakou dobu stárnout pomaleji...
    Osobně jsem byl ten, který obhajoval fórum jako širší sociální platformu, než by z názvu OVERCLOCKING vyplývalo, a proto už mě na rozdíl od mladších ročníků k migraci na FB a podobné nikdo nepřinutí... a tak s naší generací prostě i fórum jednou umře.
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

  19. #19

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Spousta dobrych for byla zavrazdena skupinkou blbcu s napisem "moderator" u nicku. Budme radi, ze se totez nestalo tady, a ze pokud tohle forum jednou umre, tak to bude jeste za dlouho a prirozenou smrti Je to o te komunite holt
    Loading signature [ FAILED ]

  20. #20

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    tady nejde uplne o veku stare gardy OC ale jde o to ze nemame komercni mainpage a diky tomu nam lidi premigrovali jinam a novi k nam chodi v mensim poctu.
    i5 2500K @ 4ghz 1,18V ,GELID Solution Tranquillo,ASUS P6P67-M-PRO,Kingston HyperX Blu 8GB (2x4GB) DDR3 1600 XMP,GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable OC 1GB

  21. #21

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    kaliiiimeeeee ! nakou tu LANku bych snad vazne zvopaknul
    Full GAS...

  22. #22
    Senior Member Avatar uživatele Pitrs82
    Založen
    24.05.2004
    Bydliště
    Chrudim
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 148
    Vliv
    269

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Citace Původně odeslal dutches Zobrazit příspěvek
    kaliiiimeeeee ! nakou tu LANku bych snad vazne zvopaknul
    Tak si koukej projit Mimo misu a dojet do Nedvedice
    Fractal Design R3 Define, Corsair CS650M, Gigabyte Z97-X Gaming 3, Core I5-4690K (Scythe Ninja 3 + Fractal Fan), Kingston 2x8 Gb 1600 Mhz, MSI TwinFrozr GTX780, SSD Intel 520 120 Gb, WD Red 3Gb, LG GSA-H60L Black, Logitech G400s, Hp OEM flat keyboard, Samsung 214T.

  23. #23
    Member Avatar uživatele Tanya
    Založen
    14.04.2005
    Bydliště
    Nová Dubnica, Glasgow
    Věk
    36
    Příspěvky
    312
    Vliv
    237

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    sice sa radit do tej Vasej "starej gardy" radit nemozem, prisiel som sem par rokov po zalozeni fora, ale presne tak ako uz bolo spomenute, chodim sem kvoli komunite, kvoli nazorom ludi (aj ked casto krat s nimi nesuhlasim). A aj na tom IRC som skoro stale, ked som pri pc, aj napriek tomu, ze sa tam stale idli Kurnik sopa, na LANku sa chystam uz od vtedy, com som sa sem zaregistroval, len vzdy ked je LANka tak som mimo CSSR/CSFR , castokrat aj mimo EU, ale raz sa tam dostanem
    I am so good!
    FujitsuSiemes Amilo Pi1505 | T1350 | 1536MB RAM | 80GB HDD | 15.4" 1280x800 | WinXP MC

  24. #24
    Senior Member Avatar uživatele -=HaDeS=-
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    44
    Příspěvky
    708
    Vliv
    276

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    chlape, ked som ja mohol letiet na LAN nejakych 2k km tam a 2k km spat, tak sa uz moze zucastnit kazdy O_o. Nevyhovaraj sa a sup sup na LAN-ku
    1)Damned CPU: 3930k@4.8Ghz HT ON; MoBo: Asus Rampage 4 Gene ; RAM: 16GB ; HDDs: Samsung PRO 256GB, VelociRaptor 300GB, WDC WD15EADS 1.5TB ; Graphic adapter: Asus GTX 580; Asus HD 5850
    2)Mobile Dell XPS 1730 CPU: T8300 ; RAM: 4GB ; HDDs: 2x 160GB Graphic adapter: 8800 GTX SLI

    Slave 1: i7 920@3.9GHz Slave 2: i7 920@3.7GHz, Slave 3: AMD 1055T@4GHz Slave 4: AMD 1055T@3.9GHz Slave 5: i7 930@3.9GHz Slave 6: i7 930@3.9HGz Slave 7: i7 920@3.8HGz

  25. #25
    Senior Member Avatar uživatele Pitrs82
    Založen
    24.05.2004
    Bydliště
    Chrudim
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 148
    Vliv
    269

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Citace Původně odeslal -=HaDeS=- Zobrazit příspěvek
    chlape, ked som ja mohol letiet na LAN nejakych 2k km tam a 2k km spat, tak sa uz moze zucastnit kazdy O_o. Nevyhovaraj sa a sup sup na LAN-ku
    To je slovo chlapa. Vsechny ostatni s vymluvama at chcipnou na mor a toci je rakovina za dve kacky Tenhle pristup k Lanparty se mi libi
    Fractal Design R3 Define, Corsair CS650M, Gigabyte Z97-X Gaming 3, Core I5-4690K (Scythe Ninja 3 + Fractal Fan), Kingston 2x8 Gb 1600 Mhz, MSI TwinFrozr GTX780, SSD Intel 520 120 Gb, WD Red 3Gb, LG GSA-H60L Black, Logitech G400s, Hp OEM flat keyboard, Samsung 214T.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Chybí záložka zabezpečení
    Založil Geeker v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 03.12.2007, 13:19
  2. Chybi ATI panel
    Založil Lisak v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 23.02.2006, 15:16
  3. Chybi ATI panel
    Založil Lisak v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 23.02.2006, 14:31
  4. Chybi mi usporny rezim v XP
    Založil KDante v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 24.01.2004, 19:44
  5. chybí sp.reg
    Založil Erda v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 30.09.2003, 19:53

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •