Stránka 8 z 8 PrvníPrvní ... 45678
Výsledky 176 až 198 z 198

Téma: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

  1. #176
    Member Avatar uživatele JohnXXL
    Založen
    08.12.2004
    Bydliště
    Brno někdy Praha
    Věk
    40
    Příspěvky
    311
    Vliv
    240

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Osobně sem pořád chodím rád a je škoda,že to tu postupně umíra.. ale to je už dáno tím jak tu psala spousta lidí... starší co tu jsou od dávných dob mají spoustu jiných zájmů atd... Celkově prolejzám i jiný fora atd..ale prostě sem mi to táhne pořád nejvíc...
    Tak doufám,že to tu neumře uplně jako umřelo třeba CTTL ....
    MB: Asus Rampage III Extreme bios1502 CPU: XEON X5680 SLBV5 @4.5ghz (215x21 1.49V)
    Cooling: CPU+GPU+Water block Cawedog
    RAM: 12 GB Corsair 6x2GB DDR3 1600 MHz XMS3 CL8@1684Mhz CL8 1.65V
    VGA: Asus GTX 680 @ 1250/7200mhz
    HDD: 180GB Intel SSD 335 SATAIII, 2xBarracuda 7200.11 640GB SATAII 32MB cache
    Case: Chieftec BigToWER + Tagan 900W Monitor: HP LP2465Mouse:Logitech MX510


    NB: Lenovo X230 RAM:2x4GB Corsair Vengeance DDR3 1600 CL9 HDD: 180GB Intel 530 SSD OS: W7 Pro 64bit CZ

  2. #177
    Senior Member Avatar uživatele SajmoN
    Založen
    21.06.2003
    Bydliště
    live@nDca
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 391
    Vliv
    275

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Obsahovo by vo vacsine sekcii stacilo vsetko co tam je preklopit do "archivu" a zacat s cistym stitom
    A co sa tyka moderatorov vacsina starsich clenov nema cas moderovat, radsej sa venuju rodinam a inych RL cinnostiam,
    a rekrutovat zo skupiny mladych clenov, pre ktorych by to snad mohol byt achievement je tiez nerealne, ziadna skupina
    mladych clenov neexistuje.

    P.S. zaujimalo by ma kolko aktivistov okolo zachrany umierajuceho fora bolo aspon na jednej lanke alebo nejakej podobnej akcii
    | intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
    | samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
    | seasonic
    S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
    | “The future is already here—it is just unevenly distributed.”

  3. #178
    (s redukovanými rozměry) Avatar uživatele Behemot
    Založen
    27.09.2007
    Bydliště
    Praha 6, 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E
    Příspěvky
    690
    Vliv
    213

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Citace Původně odeslal SajmoN Zobrazit příspěvek
    P.S. zaujimalo by ma kolko aktivistov okolo zachrany umierajuceho fora bolo aspon na jednej lanke alebo nejakej podobnej akcii
    |

    do řiti chce to ještě další 3 znaky
    Jsem k dispozici na kontaktních údajích uvedených v profilu, na webu (viz odkaz výše) a na Behemot@jabber.cz.

  4. #179

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Presne jak pise sajmon.
    Dle meho nazoru je chyba je to, ze se nezrealizovala nova struktura fora. Napr. ja osobne mam nekolik zajimavych postrehu z oblasti jako jsou napr. spotrebni elektronika (TV) nebo android telefony, protoze tyhle oblasti stale aktivne sleduju (narozdil od nezajimaveho desktop-PC IT). A sami vite, ze napr. ve zvuku sem taky neco malo sepsal nebo sesumirovat. Jenze forum dnes nema sekce pro oblasti o ktere se zajimaji soucasni clenove teto komunity a davat neco do misy ..... (toto cele je ciste muj nazor ve stylu podle sebe soudim tebe). To ze zde mame navody jak lakovat Durony je moc hezke, ale jak pise sajmon, vse je to dobre tak max. do sekce archiv.

    Co se tyce novych clenu, tak napr. i Behemot je imho vyjimka v mladsi generaci v tom, ze pise ve vetach. Zkuste se podivat na libovolne technicky zamerene ceske forum (auta, telefony, elektronika). Pokud je problematika moderni a zajimava, najde se par nadsencu co sem tam neco daji do FAQ, ale vetsina threadu je dotaz ve stylu odstavce slov bez hlavy a paty.

    Osobne bych nez snahu vynalezt nejaky spasny napad, ktery "neco zpusobi" premyslel nad tim, jak z tohoto mista udelat dobre misto pro soucasnou komunitu, ktera stale existuje. Ale veci jako presunuti fora na mainpage, pripadne prepracovani struktury fora, aby vice reflektovala soucasne zajmy lidi co sem chodi, se vzdycky maximalne odsouhlasi, ale nezrealizuji. Tim nechci nekoho kritizovat (chapu to i ja nemam cas prakticky na nic), ale spis se pozastavuju nad tim, co tady vsichni vymejslite za prevratnosti, kdyz ani na relativne jednoduche a jednorazove akce nejsou lidi.
    Naposledy upravil Caleb; 12.12.2011 v 23:00.
    Audiotrak Prodigy HD2 (2xOPA2134PA + LT1364) => Little Dot I+ (WE408A + AD8022) => Sennheiser HD555@595
    Asus Xonar D1 => Technics SU-A800 => Tesla 2xARN6608 + ARV-104

  5. #180

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Navrhuji zavest sekci Zbrane. *cvak* Kdo je proti?
    Loading signature [ FAILED ]

  6. #181
    Ostuda fakulty mince Avatar uživatele Rodeo65
    Založen
    12.06.2005
    Bydliště
    Praha 4 | Šumperk
    Věk
    38
    Příspěvky
    346
    Vliv
    241

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Jak píše Caleb, líbí se mi jeho myšlenka v tom přesunout fórum na hlavní stránku by bylo dle mého zásadní věc. Přece jen když vlezu na oc sajtu, vidím 5let starej článek, no sorry, ale obsah, ač dle mého s nejkvalitnějším osazenstvem a celkově nejkvalitnější fórum v čr, asi na první pohled nebude aktuální...

    Přidání dalších sekcí schvaluji, mobilní telefony by byly super, ale stojím zas za tím, abychom ponechali strukturu trošku smrdící IT. Já se zajímám o burzu, psychologii, ale to tady fakt prosazovat nebudu, protože pak bychom zde měli fórum kde budem řešit jak se dělaj nejlepší bramboráky třeba

    Nebo udělat thread, kde bychom odhlasovali nějaké sekce, podle zainteresovaných lidí aj....
    PC: Intel i7 4770 | Noctua NH-D14 | ASROCK Z97 EXTREME 4 | 16GB (KIT 4x4GB) DDR3 1600MHz CL9 Kingston HyperX Blu | MSI GTX 970 GAMING X | Asus Xonar DX | SAMSUNG SSD 1TB | Lian-Li PC-V335B @ 2x Noctua | Corsair HX750W | Logitech MX-518 | Logitech G15 | DELL U2713HM |
    NAS: Intel Celeron G1850 | Gigabyte H87N | 8GB RAM | SSD 40GB Intel 320 | 4x3TB RAID5
    NB: C2D T9400,4GB RAM DDR2,NViDiA 9650GT 1GB RAM,500GB HDD 7200ot/min. LCD 1680x1050

  7. #182
    Moderátor Avatar uživatele wong
    Založen
    08.11.2002
    Bydliště
    Brno
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 452
    Vliv
    295

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Citace Původně odeslal Caleb Zobrazit příspěvek
    Osobne bych nez snahu vynalezt nejaky spasny napad, ktery "neco zpusobi" premyslel nad tim, jak z tohoto mista udelat dobre misto pro soucasnou komunitu, ktera stale existuje. Ale veci jako presunuti fora na mainpage, pripadne prepracovani struktury fora, aby vice reflektovala soucasne zajmy lidi co sem chodi, se vzdycky maximalne odsouhlasi, ale nezrealizuje. Tim nechci nekoho kritizovat (chapu to i ja nemam cas prakticky na nic), ale spis se pozastavuju nad tim, co tady vsichni vymejslite za prevratnosti, kdyz ani na relativne jednoduche a jednorazove akce nejsou lidi.
    S tim se da souhlasit a rikam, ze ac se mi bukvuv navrh na zmenu struktury libil, mozna by stalo za to pritvrdit a zmenit strukturu jeste vic.

    Rozhodne jsem se neprihlasil naposledy v zari, ale protoze "moderuju" sekci linux, kde jaksi neni co moderovat, tak su "neaktivni" a forum ctu zbezne stylem - User CP a New posts (max 1. stranku). Rozhodne sem chodim stale rad a byl bych rad kdyby to tu trochu vic zilo - OC uz je dneska vicemene pase, tak tu klidne muzeme resit pracky nebo zbrane

  8. #183

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Husty... po par letech zase zde...

    Kazdopadne, proti sekci zbrane nejsem, ba naopak a sekci pracky nemam jaksi o co obohatit
    Mmch, zdravim ty, kteri si me jeste vybavuji

  9. #184
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 405
    Vliv
    283

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    čauves.. já tohle téma upnu, protože upřímně mě to *ere, kam fórum dospělo. na lanky jsem sice nikdy nejezdil, ale spoustu lidí jsem potkal osobně při trejdech a radil jsem/radím, kde můžu.
    přesto v poslední době to jde s fórem stále z kopce. použitelnější je už i světhardware. nejlíp je na tom asi pctuning díky jejich oblíbenému webu.

    nicméně pokud není web aktualizovaný, je to velmi velmi špatná reklama. v takovém případě lepší web žádný a jen fórum.
    příspěvky tu příbývají s frekvencí 1 / den když nepočítám bazar a je to tu jakési "mrtvé", posledních pár let.

    pohneme teda aspoň s něčím a přesuneme fórum na http://www.overclocking.cz/ ? otázka není kdo je pro, ale spíš "je někdo proti?".
    spravuju asi 30 webů a nabízím s tím pomoc. udělají se zálohy starého webu (co je teď v rootu), kdyby ho chtěl autor někde použít nebo nasadit, zazálohuje se fórum - soubory a sql databáze.
    pak se v nějakou nekřesťanskou hodinu (stejně tyhle hodiny dost často pracuju na webech), udělá přesun souborů, databáze zůstane tam, kde je.
    nic složitého. ono čím dál víc lidí na fórum hází bobek a prostě nové lidi ta úvodka nepřitáhne.

    jinak přestože jsem skeptický s mladou generací, tak věřím, že i mezi nimi se najdou kvalitní lidé např. pro moderátorské posty.
    kromě toho noví lidé => nové nápady. já třeba fakt nesleduju mobily od doby sony ericson k750i, někdo zase něco jiného. studenti na tohle třeba budou mít z principu fůru času.

  10. #185
    Senior Member Avatar uživatele bukva
    Založen
    23.02.2003
    Bydliště
    Brno / Mladá Boleslav
    Věk
    38
    Příspěvky
    792
    Vliv
    279

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Jey> Pokud by ses toho chopil (a zřejmě pokud to neuděláš ty, tak nikdo jiný), měl bych dalších pár návrhů. Krom přesunu také vyčištění o všechny nepoužívané funkce, tak taky aby bylo forum "mobile-friendly", protože pokud si ho někdo prohlížel na telefonu, jistě zjistil, že se na stránce vypisuje spousta věcí, které jsou úplně k ničemu, jen dělají z rolování utrpení
    Myšlení zkresluje realitu.

  11. #186
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 405
    Vliv
    283

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Já bych určitě chtěl řešit zvlášť přesun fóra a zvlášť ty další věci (sekce), protože prostě je lepší to oddělit. Nicméně mám pocit, že jsem podobnou věc nabízel před minimálně 2-3 lety a bylo to naprosto bez reakce, což očekávám i teď.

    Spíš mi poraďte, kdo to tu momentálně vede, na koho se s nabídkou obrátit. Fox!Murder? Marty?

    Taky jsem tu četl něco o o.s. overclocking.. o čemž nemám vůbec páru.. o co jde a co je aktivitou tohoto o.s, ale zdá se mi, že tak asi sejít se na pivo/kafe a pokecat. Případně nevím jak se to váže k fóru. Pakliže se mýlím, rád uvítám info(asi nejen já).

  12. #187
    Senior Member mince
    Založen
    28.10.2002
    Bydliště
    okr.Hradec Kralove
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 034
    Vliv
    279

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Ja to tady nevedu , ale aby dotaz nebyl bez reakce jako pred 2-3 lety, tak davam jedno absolutne bezvyznamne jednoznacne ano
    Koupim Atari Jaguar Joypad, Atari Lynx II a Atari Falcon + prislusenstvi... plati stale!

  13. #188

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Ja treba ted koukam na stranu z forem a vidim 22 registrovanych a 220 anonymnich uzivatelu. Pokud jsou statistiky pravdive, tak tu neni zase tak spatna navstevnost. Akorat toto forum slouzi jako jakasi studna vedomosti, ktere sem pise par nadsencu a zbytek jen prihlizi a procita.
    Kdyz to srovnam s pct, tam je nyni pouze 128 anonymnich uzivatelu a 58 registrovanych.
    Zajimave zjisteni, alespon pro me. Je tu 2x vetsi navstevnost anonymu, ale uzivatele ubyvaji.

    Nekdy bych se treba rad poradil a skonzultoval sve uspechy nebo naopak problemy s pc a oc. Bohuzel si vzdy predstavim, ze to bude cist par lidi a treba neodpovi ani jeden, takze radeji zadne tema nezakladam. Je tezke zakladat tema a mit dopredu pocit, ze nebudou s odpovedi. Snad jedine Trodas byl schopen sam si sobe psat treba i 10 prispevku bez odpovedi.

    O pct a jejich testech a recenzich neni nutne nic vypisovat. Jiste po precteni par clanku clovek rad zabrousi i na forum.
    Zase srovnam viz http://4um.overclocking.cz/content.php
    Posledni recenze Publikováno dne 12.03.2005 14:09 vypada jako ze zahrobi.

    POkud se toho Jey chopi, tak to alespon zkuste projednat...

    Diky
    Naposledy upravil BRUCEF; 26.02.2012 v 00:50.
    1. Game PC: Gigabyte Z68XP-UD4+ i2600k@4.3GHz, CM Hyper 212+, Asus HD7950 DC II TOP, 2x4GB Kingston HyperX LoVo DDR3 1600, Hitachi 500GB VLA360,Samsung 1TB-F3 atd, Thermaltake Armor Jr.,2x120 Revoltec,Zalman Fanmate2, FSP Aurum 400w GOLD, Logitech G25. 2. Notebook: Alienware M17x R3

  14. #189
    Senior Member mince
    Založen
    28.10.2002
    Bydliště
    okr.Hradec Kralove
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 034
    Vliv
    279

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Toto je take pekne: Nejvíce zároveň připojených uživatelů: 1 262, 29.06.2007 v 11:16.
    Co by se asi stalo, kdyby se zakazal pristup anonymum? Myslite, ze by se regli a pokracovali v tahani informaci s 0 posty? Nebo by se ani neobtezovali? ci by snad zacli prispivat do 4a?
    Koupim Atari Jaguar Joypad, Atari Lynx II a Atari Falcon + prislusenstvi... plati stale!

  15. #190
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 405
    Vliv
    283

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Brucef, arg: Vypadá to pěkně, ale přiznejme si, ono to tak růžové nebude.. Chopím se toho rád, byla by to jen malá protislužba fóru.

    Hlavně zdejší fórum používá vBulletion a pctuning phpBB, což jsou dva různé systémy pro diskusní fórum, tedy metodika počítání uživatelů může být naprosto odlišná (například tady může být nastavený jako uživatel na webu i kdokoli odešel před 30ti minutami a neodhlásil se a tam například jen před 10ti minutami (timeout).. a nebo obráceně.. prostě je to nevypovídající, pokud neznáme skript - aneb "Nejlepší statistika je taková, kterou si sám zfalšuju.") Anonymy bych vůbec nepočítal, to můžou být boti, apod, a ti registrovaní, tam to s tím timeoutem platí taky.

  16. #191
    Senior Member Avatar uživatele bukva
    Založen
    23.02.2003
    Bydliště
    Brno / Mladá Boleslav
    Věk
    38
    Příspěvky
    792
    Vliv
    279

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Citace Původně odeslal Arg Zobrazit příspěvek
    Co by se asi stalo, kdyby se zakazal pristup anonymum?
    Šli by jinam. Žadné tak unikátní informace, aby kvůli nim někdo musel podstupovat registraci, tu nejsou.
    Myšlení zkresluje realitu.

  17. #192
    Administrátor マツダ mince Avatar uživatele Marty
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Sanctuary
    Věk
    41
    Příspěvky
    8 225
    Vliv
    300

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Jey: reaguju i na tvou zprávu přes formulář. Super, aktivita se cení. Nechci psát zase nějaké "ale" ...

    Co se týče technické správy serveru, tak od toho je tu Fox. Co se týče technického řešení fóra na www, tak myslím existuje několik jednodušších variant, než dělat nějaké zálohy a přesouvat nějaké soubory Ale to ať si zase pořeší Fox. Mám obavu, že v současné situaci někdo jen tak přístup na server nedostane (a není to problém, možná spíš naopak)

    Co se týče tvého dotazu na majitele - už to tady zaznělo několikrát, ale ještě to zopáknu - majitelem fóra a HW je o.s. overclocking.cz, které má nějakou radu a tak. Já jsem mj. formálně předseda tohoto sdružení. Už jsem tu několikrát navrhoval, že pokud přijde schopná skupina lidí, která to _celé_ převezme (tj. převezmou sdružení - stanou se členy a obsadí příslušné posty; a zároveň to převezmou s nějakou koncepcí), tak budou vítání a nebudou se jim dělat přednášky.

    To máš tak - je to asi něco jako když jdeš za investorem. Musíš mu představit svůj plán, co s jeho penězma uděláš a on musí posoudit, jestli to má smysl. Nebo jestli není lepší nechat ty peníze dál ležet bez užitku.

    Problém je tady hlavně v tom, že z principu nechceme, aby bylo fórum záležitostí libovůle jedné osoby. To teď není (nikdo nechce předat ani převzít celou zodpovědnost) a stejně je to problém, protože ta kolektivní snaha už tu není. Ale jak říkám, když přijde kolektiv se snahou a koncepcí, tak super.


    EDIT.
    osobně na příští valné hromadě o.s. budu bojovat za vyřešení této patové situace.
    CUBE> 3570K IHS mod@ 4.4 GHz + NH-U9B ◦ 16 GB ◦ ASUS P8Z77-M ◦ HD7850 2GB @ 1110/5480 + Mk 26 ◦ 240 GB SSD ◦ SS-II 380 W ◦ LIAN LI PC-V351B plexi mod ◦ LG IPS231p
    WORK> HP EliteBook 840 G5 ◦ i7 8550U 1.8/4.0 GHz ◦ 32 GB DDR3 ◦ 512 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 24" ASUS FullHD ◦ Win10 Enterprise
    SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 4 TB WD GREEN + 3x3 TB WD RED RAID5 ◦ 10GbE NIC
    PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
    HOMECINEMA> TV Samsung LE40B650 40" FullHD ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
    OTHERSTUFF> Mikrotik RB750GL ◦ HP PS1810-8G ◦ UniFi AP AC LR ◦ OKI MB461
    ◦ Canon PiXMA MG5350

  18. #193
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 405
    Vliv
    283

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    OK díky za odpověď. Mám pocit, že si někteří hrají na veledůležité, jak poslanci a zkostnatělé struktury státu.

    Já jsem navrhl/nabídl první krok a je mi vcelku jedno, jestli se na tom budu nebo nebudu podílet (tolik k přístupu apod.). Pakliže se navrhne balík 50 různých změn, tak to nikdy žádným hlasováním neprojde.

    Zálohy apod. - fakticky stačí udělat redirect, ale nemám rád polovičaté řešení (proto je lepší dát soubory fyzicky do rootu webu, db vlastně zůstane netknutá). Osobně preferuju zálohování před střelbou od boku bez zálohy.

    Nezlob se na mě, ale já se nepotřebuju přidávat do nějakého o.s., když jediné co nabízím je jednorázová pomoc (ještě jsem ochotný se s někým osobně sejít apod.). Kromě toho do Prahy teď nejezdím, bydliště Praha-východ. To, že přijde skupina lidí s koncepcí a ochotou dělat něco zadarmo? To k vám dřív přijde opravdový ježíšek. A prachy do věci typu overclocking imho asi cpát nebude (nezisková, vysoce specifická, finančně nezajímavá zájmová činnost). Doména má cenu? Několik desítek tisíc korun. Víc za projekt nikdo nedá, protože fakticky má cenu jen ta doména a něco málo těch pár uživatelů, kteří sem opakovaně, kdo ví proč ještě, chodí.
    ^^^ edit: tím jsem chtěl říct, že maximálně někdo koupí projekt kvůli doméně a nabídne vám jen její cenu a dá si tam svůj obsah / fórum skončí.

    To s tím investorem se nedá srovnávat, já z fóra nechci nic následně čerpat, nabízím pomoc s jednoduchou jednorázovou úpravou, pakliže se to nejlépe předtím demokraticky odhlasuje v nějaké anketě a dejme tomu té radě.
    Jinak to můžeme mluvit neustále o libovůli jedné osoby, protože co člověk, to názor. Ale zde není systém jak cokoli navrhnout/prosadit/renovovat ani odhlasovat a na tom fórum umírá.

    ŠLO BY TEDY? dát návrh na té vaší radě "přesun fóra do rootu webu?", a podmínit to anketou a tím, že pro musí hlasovat minimálně x procent lidí?

  19. #194
    Administrátor マツダ mince Avatar uživatele Marty
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Sanctuary
    Věk
    41
    Příspěvky
    8 225
    Vliv
    300

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Poprosím teď chvilku počkat, rozjel jsem nějakou osobní iniciativu na jiné úrovni, těmito krůčky se nikam nedostaneme.
    Budu informovat.
    CUBE> 3570K IHS mod@ 4.4 GHz + NH-U9B ◦ 16 GB ◦ ASUS P8Z77-M ◦ HD7850 2GB @ 1110/5480 + Mk 26 ◦ 240 GB SSD ◦ SS-II 380 W ◦ LIAN LI PC-V351B plexi mod ◦ LG IPS231p
    WORK> HP EliteBook 840 G5 ◦ i7 8550U 1.8/4.0 GHz ◦ 32 GB DDR3 ◦ 512 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 24" ASUS FullHD ◦ Win10 Enterprise
    SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 4 TB WD GREEN + 3x3 TB WD RED RAID5 ◦ 10GbE NIC
    PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
    HOMECINEMA> TV Samsung LE40B650 40" FullHD ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
    OTHERSTUFF> Mikrotik RB750GL ◦ HP PS1810-8G ◦ UniFi AP AC LR ◦ OKI MB461
    ◦ Canon PiXMA MG5350

  20. #195
    Senior Member Avatar uživatele bukva
    Založen
    23.02.2003
    Bydliště
    Brno / Mladá Boleslav
    Věk
    38
    Příspěvky
    792
    Vliv
    279

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    A mohli bychom se mimojiné dozvědět, kdy ta schůzka rady bude?

    Aby to zas nebylo "v červenci na LANce a pak se uvidí" ...
    Myšlení zkresluje realitu.

  21. #196
    (s redukovanými rozměry) Avatar uživatele Behemot
    Založen
    27.09.2007
    Bydliště
    Praha 6, 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E
    Příspěvky
    690
    Vliv
    213

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    No, tak, že jako že jo, no Mám ten dojem, že o. s. se schází horko těžko tak, aby vůbec byl minimální počet schůzí.
    Naposledy upravil Behemot; 28.02.2012 v 00:43.
    Jsem k dispozici na kontaktních údajích uvedených v profilu, na webu (viz odkaz výše) a na Behemot@jabber.cz.

  22. #197
    Administrátor マツダ mince Avatar uživatele Marty
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Sanctuary
    Věk
    41
    Příspěvky
    8 225
    Vliv
    300

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    bukva: valná hromada sdružení, ne schůzka rady. Jsou jednou ročně, v létě, na LP.

    jinak jen tak na okraj:
    Tato situace je velmi podobná tomu, co bylo před cca. 8 lety. Doménu vlastnil jeden člověk, server byl na dobré slovo kdesi na hostingu, admini a faktičtí správci byli Carlos, Paolo, Baron a Spec. Ti na fórum přestali mít čas a fórum se přestalo rozvíjet, nikdo se o nic nestaral, vše tak nějak plynulo. Situace fakt podobná. S tím rozdílem, že tenkrát přišla parta lidí, která řekla, že to převezme a že se o to bude starat. Bylo to hodně handrkování, ale prošlo to. Teď je to úplně stejné, s tím rozdílem, že už tu není ta parta, která by se o to dál chtěla starat - jen pár individuálů, kteří mají nějaké nápady. A nejde jen tak zbůhdarma udělat nějakou změnu, kterou jeden člověk vymyslí a navrhne. To jsme tu totiž už kdysi měli a bylo to horší, než současný stav.
    Ale už se zas opakuju a nebaví mě to...

    Jak jsem psal, otevřel jsem teď další kanál, beru si to na vlastní zodpovědnost, že udělám něco, co jsem s o.s. nekonzultoval.
    CUBE> 3570K IHS mod@ 4.4 GHz + NH-U9B ◦ 16 GB ◦ ASUS P8Z77-M ◦ HD7850 2GB @ 1110/5480 + Mk 26 ◦ 240 GB SSD ◦ SS-II 380 W ◦ LIAN LI PC-V351B plexi mod ◦ LG IPS231p
    WORK> HP EliteBook 840 G5 ◦ i7 8550U 1.8/4.0 GHz ◦ 32 GB DDR3 ◦ 512 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 24" ASUS FullHD ◦ Win10 Enterprise
    SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 4 TB WD GREEN + 3x3 TB WD RED RAID5 ◦ 10GbE NIC
    PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
    HOMECINEMA> TV Samsung LE40B650 40" FullHD ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
    OTHERSTUFF> Mikrotik RB750GL ◦ HP PS1810-8G ◦ UniFi AP AC LR ◦ OKI MB461
    ◦ Canon PiXMA MG5350

  23. #198
    Administrátor マツダ mince Avatar uživatele Marty
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Sanctuary
    Věk
    41
    Příspěvky
    8 225
    Vliv
    300

    Standardní Re: Forum se smrtelnou chorobou, chybi lek?

    Ledy se pohnuly, prozatím tento thread zamykám. Pokud má někdo chuť pomoct, nechť mi pošle SZ.
    CUBE> 3570K IHS mod@ 4.4 GHz + NH-U9B ◦ 16 GB ◦ ASUS P8Z77-M ◦ HD7850 2GB @ 1110/5480 + Mk 26 ◦ 240 GB SSD ◦ SS-II 380 W ◦ LIAN LI PC-V351B plexi mod ◦ LG IPS231p
    WORK> HP EliteBook 840 G5 ◦ i7 8550U 1.8/4.0 GHz ◦ 32 GB DDR3 ◦ 512 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 24" ASUS FullHD ◦ Win10 Enterprise
    SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 4 TB WD GREEN + 3x3 TB WD RED RAID5 ◦ 10GbE NIC
    PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
    HOMECINEMA> TV Samsung LE40B650 40" FullHD ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
    OTHERSTUFF> Mikrotik RB750GL ◦ HP PS1810-8G ◦ UniFi AP AC LR ◦ OKI MB461
    ◦ Canon PiXMA MG5350

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Podobná témata

  1. Chybí záložka zabezpečení
    Založil Geeker v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 03.12.2007, 13:19
  2. Chybi ATI panel
    Založil Lisak v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 23.02.2006, 15:16
  3. Chybi ATI panel
    Založil Lisak v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 23.02.2006, 14:31
  4. Chybi mi usporny rezim v XP
    Založil KDante v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 24.01.2004, 19:44
  5. chybí sp.reg
    Založil Erda v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 30.09.2003, 19:53

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •