Zdravim vas,

mame domenovu siet, o ktoru sa stara Win2003 Ent... Pocitace s XP a Win2000 tu slapu fpohode... (winXP mame asi 2/3 z celkoveho poctu PC, win2000 uz len 2 kusky)...

Problem je kompikmi s WINDOWS 7 :

1; cestovne profily pre niektore konta niesu z win7 pristupne ale ine su... pritom ide o ucty rovnakych tipov s rovnakymi nastaveniami POLICIES
KDE MOZE BYT ZRADA

2; vypadla v miestnosti elektrina a na PC s win7 sa tym pokazil profil xxx uzivatela, co bol pri vypadku prihlaseny (nesla nastartovat mozilla ani programy, ktore boli v case vypadku spustene, pisalo, ze program je uz spusteny a pritom nebol)... Tak som sa prihlasil ako lokalny admin a vymazal som lokalnu kopiu xxx cestovneho profilu s tym, ze som si myslel, ze pri opatovnom prihlaseni uzivatela xxx sa lokalna kopia profilu vytvori nanovo...
BOHUZIAL , uzivatel sa prihlasi, siet mu bezi ale lokalna kopia profilu sa nevytvori, napise, ze nieje mozne vytvorit, ze sa treba skusit prihlasit znova alebo kontaktovat admina... Z konta mozem citat profil na servri, ale nemozem don zapisovat... pokial v tomto prihlaseni urobim nejake zmeny (napr. vytvorim na prac ploche nejaky subor), tieto su po odhlaseni a opatovnom prihlaseni stratene...
som z toho uz na prasky, pretoze na servri som nerobil ziadne zmeny (v nastaveni uctu a podobne...)

Dakujem za kazdu radu,

jaro