Výsledky 1 až 13 z 13

Téma: Po instalaci SP1 ve W7 x64 nefunguje remote desktop (vzdálená plocha)

  1. #1

    Standardní Po instalaci SP1 ve W7 x64 nefunguje remote desktop (vzdálená plocha)

    Další problém s Win 7 x64 SP1 mám, že nefunguje remote desktop. Když se chci připojit na svůj pc, nejprve se mě rdp klient zeptá na jméno a heslo, pak se připojuje, naskočí krátce černá obrazovka a pak zmizí, aniž by mi oznámil nějaký error.

    Služba 'Vzdálená plocha' je spuštěna a běží.
    V okně Vlastnosti systému na záložce Vzdálený přístup je vzdálená plocha normálně povolená (zkoušel jsem vypnout a zapnout, nepomohlo).
    Knihovna c:\windows\system32\termsrv.dll je přítomna.
    V eventlogu není nic, co by pomohlo.

    Příkaz netstat -ano |find "3389" nic nevrací, což znamená, že žádná služba neposlouchá na portu 3389 - to je samozřejmě ten důvod, proč vzdálená plocha nefunguje.
    Ale proč nic neposlouchá na portu 3389? Má to nějaký log? Lze najít někde nějaký error?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  2. #2

    Standardní Re: Po instalaci SP1 ve W7 x64 nefunguje remote desktop (vzdálená plocha)

    neblokuje to firewall?
    i3-2120 + intel Deer Flat (P67) + 8 GB DDR3 1333 + Radeon HD 6850 + Crucial M4 + WDC WD5002ABYS + Seasonic G-550 + Redstar U-703; w7 Pro x64
    CS:S, CATIA V5, PRO/E

  3. #3

    Standardní Re: Po instalaci SP1 ve W7 x64 nefunguje remote desktop (vzdálená plocha)

    Ne, Win firewall i ESET firewall jsou vypnuty. On je spíš problém, že žádná služba nečeká na připojení, ačkoliv to všude vypadá, že by měla běžet.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  4. #4

    Standardní Re: Po instalaci SP1 ve W7 x64 nefunguje remote desktop (vzdálená plocha)

    Jestli tam mas eset, zkus ho dat pryc. Nerikam, ze to pomuze, ale co v posledni dobe ESET dela blbe je vsechno.
    MB:GIGABYTE UD3R, CPU:C2D E8400, RAM 2x 2048 MB A-DATA EE, GK: ASUS Matrix 4850, ZK: SB Audigy + CR Inspire 5300, HDD: Hitachi 250Gb + 500Gb + 640Gb, DVD Pioneer 106, CD-RW Teac 552E, Liteon 1693s, Monitor: Samsung 970p
    NTB: HP nc 6320

  5. #5

    Standardní Re: Po instalaci SP1 ve W7 x64 nefunguje remote desktop (vzdálená plocha)

    Zapomněl jsem napsat, že to dělalo i v době, kdy tam Eset nebyl.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    297

    Standardní Re: Po instalaci SP1 ve W7 x64 nefunguje remote desktop (vzdálená plocha)

    Zkoušels tu službu manuálně restartovat?
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  7. #7

    Standardní Re: Po instalaci SP1 ve W7 x64 nefunguje remote desktop (vzdálená plocha)

    Jiste, nepomohlo. Porad nic neposloucha na portu 3389, prestoze vsechno se zda, ze bezi a je nastavene spravne.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  8. #8
    Senior Member Avatar uživatele HollyG
    Založen
    12.01.2004
    Bydliště
    Praha
    Věk
    38
    Příspěvky
    1 054
    Vliv
    271

    Standardní Re: Po instalaci SP1 ve W7 x64 nefunguje remote desktop (vzdálená plocha)

    Opravdu v logu (zadnem) nejsou zadny chyby, pri restartu sluzby nebo PC? To se mi zda divne.
    Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno!
    I'm not arrogant...I'm just better than you!

  9. #9

    Standardní Re: Po instalaci SP1 ve W7 x64 nefunguje remote desktop (vzdálená plocha)

    Pokud běží nějaký bandwidth monitor, zkus ho vypnout.
    i3-2120 + intel Deer Flat (P67) + 8 GB DDR3 1333 + Radeon HD 6850 + Crucial M4 + WDC WD5002ABYS + Seasonic G-550 + Redstar U-703; w7 Pro x64
    CS:S, CATIA V5, PRO/E

  10. #10

    Standardní Re: Po instalaci SP1 ve W7 x64 nefunguje remote desktop (vzdálená plocha)

    Ahoj vím že už je to trochu starší topic ale vyřešil už někdo tento problém že po nainstalování SP1 se nelze připojit k RDP Serveru ?

  11. #11
    Senior Member Avatar uživatele HollyG
    Založen
    12.01.2004
    Bydliště
    Praha
    Věk
    38
    Příspěvky
    1 054
    Vliv
    271

    Standardní Re: Po instalaci SP1 ve W7 x64 nefunguje remote desktop (vzdálená plocha)

    To je dost obecna otazka, u kazdeho to muze byt necim jinym. Nevim o tom ze by to byl nejaky bezne se vyskytujici bug v SP1...
    Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno!
    I'm not arrogant...I'm just better than you!

  12. #12

    Standardní Re: Po instalaci SP1 ve W7 x64 nefunguje remote desktop (vzdálená plocha)

    Co nouzovy rezim s praci v siti? Tam je temer 100% jistota, ze nepobezi zadna rezidentni aplikace, ktera by to potencialne mohla podporovat. Jinak (a ptam se uz blbe, protoze mi dochazi napady, kdyz bylo vse ostatni zkontrolovano) - zkousel jsi i jineho klienta? Jestli tam treba neni problem ve verzich RDP (treba ze ma klient ma nizsi).
    War. War never changes.

  13. #13

    Standardní Re: Po instalaci SP1 ve W7 x64 nefunguje remote desktop (vzdálená plocha)

    Nezkousel, to by stejne neslo, jak jsem psal, na portu 3389 nic neposloucha
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Vzdálená plocha a zabezpečení přenosu?
    Založil JOHN v sekci fóra Windows 7
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 21.08.2009, 21:36
  2. WS 2003, vzdálená plocha a blokování HW, HELP.
    Založil Aliencz v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 23.08.2008, 14:09
  3. vzdalena plocha ve win2k3
    Založil Jack68 v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 31.05.2006, 17:24
  4. Winroute + vzdálená plocha
    Založil tei v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 13.06.2004, 16:27
  5. vzdálená plocha ve winXP
    Založil PCborec v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 29.04.2004, 09:28

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •