Ahoj,
mam Win7 a pouzivam zalohovani nekolika adresaru + bitovou kopii systemove partisny.

1) Vypozoroval jsem ze Win7 zalohovani je prirustkove a ze mam denni prirustek asi 3GB. + se dela nejaka tydenni vetsi zaloha, nikolik ale kompletni mi prijde, jak to je?

2) Ale jak presne funguje bitova kopii? Dela se kazdy den znova v presne nastaveny cas stejne jako bezna zaloha? Nezda se mi ze by se mi kazdy den tahalo 40GB. Kolik tedy muzu ocekavat, ze se prenasi a kdy (prubezne/najednou)?

3) Je mozne nastavit aby se bitova kopie delala treba jen 1x tydne a bezne zalohovani kazdy den?

4) Premyslim o tom, ze budu zalohovat pres wifi na NAS. Coz je mimochodem otazka na dalsi diskusi zda na 1MB/s vubec dokazu nejak smysluplne zalohovat. Bohuzel nevim proc, ale ze sve 54Mbit wifiny nevytlacim vic jak 1MB/s mezi 2ntb, mezi kteryma jsem prenasel data, jinde jsem cetl, ze by to melo jet asi tak 1,8MB/s, je to zpusobene ze ja mam vlastne 2ks ntb na jeden NAT router?

5) Nejsou ty moje pozadavky zrale uz na normalni zalohovaci nastroj? Cobian ci co doporucite? Chtel jsem takhle usetrit prostredky, tedy spustene procesy/ram.

Diky moc! Skodik