Uz delsi dobu se snazim vyresit problem s detekci USB zarizeni, pri googleni jsem nic neobjevil, ani mi nikdo zatim nebyl schopny poradit. Projevuje se to takto: PC vetsinou nevypinam, bezi 24/7, po bootu vse funguje normalne, problem nastane vzdy po nejakem case (4-20dni uptime) a to tak, ze po pripojeni jakehokoliv USB zarizeni se proste nic nedeje, zatimco drive pripojena zarizeni bezi bez potizi. Pomaha na to jedine restart, ale uz mi s tim dochazeji nervy, clovek chce pripojit flash disk, aby si tam prekopiroval dokumenty, vetsinou to specha a do toho jeste musi resit restart. Jedine co se mi podarilo vypozorovat je, ze se tohle zacne projevovat po padu nejakeho programu. Napr. kdyz jsem pouzival starsi acrobat reader, tak mi obcas zmrznul pri otevirani dokumentu, KMPlayer zamrznul, kdyz nedokazal prehrat nejake video...ale proste nic konkretniho. Uvital bych jakoukoliv radu, nebo alespon smer, kterym se mam zamerit, klidne by stacilo reseni ve stylu restartovani nejakeho procesu/sluzby.