Výsledky 1 až 11 z 11

Téma: dvb-t vs pasivni rozbocovac.

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    284

    Standardní dvb-t vs pasivni rozbocovac.

    Mam problem s antenim rozvodem v dome, pokud je to zde nevhodne tema, necht moderator zakroci, ale zkusim se zeptat, dost mozna tu bude penetrace odbodniky dostatecna.

    Rozvod je udelany viz schema v priloze - na strese je antena, od ni vede koax na pudu. Tam je pasivni robocovac (Vypada hodne podobne jako tenhle, jen je horni fce 1000MHz. Dostal jsem ho zadarmo, tak jsem to zkusil s nim, a nefunguje to) a od nej vedou dva koaxialni kabely dal do baraku. Jeden vede primo ke koncove zasuvce, druhy vede k jedne pruchozi a odtud ke koncove. (historicky je to tak, je mi jasny, ze by byly lepsi dve koncovy, ale neda se s tim nic delat.).

    Driv byla pouzivana pouze jedna jedina zasuvka, oznacena "Koncova-pocitac" takze na pude to bylo spojeno primo. Nyni je potreba rozhchodit vsechny 3 ve schematu. Doplnil jsem tedy rozbocovac, napojil na nej prisusne kabely. Od te doby se deje nasledujici: na zasuvce oznacene "pruchozi-jidelna" chytim pres usb tuner pouze programy CT. (tusim ze je to vsechno v jednom multiplexu), na zasuvce oznacene jako "koncova-pocitac" chytim zas ty ostani. (nevim jestli vsechny, to ted nevyzkousim, a pripadne doplnim). Na zasuvce oznacene "Koncova-obyvak" nenaladim nic. Jako by se to chovalo jako nejaky frekvencni delic

    Co by mohlo byt dulezite - k splitteru jsem dostal pouze 3 terminatory, takze jsou 3 vystupy zaslepene, dva obsazene, a 3 volne ve vzduchu. Netusim, jeslti by nemely byt taky zaslepene.

    Co s tim? Pomuze zaslepit ty volne konektory? Nejaky zesilovac/aktivni rozbocovac? Jina antena? (Stavajici je sito obdelnikoveho tvaru, co ma na sobe takovy "vlastovky", a normala ty obdelnikovy plochy miri nejakm na zizkov - cca 30 km vzduchem).

    Jen doplnim, ze casem bude treba zapojit jeste dalsi dve koncove zasuvky, tak pripadne reseni by bylo dobre navrhovat s tim vedomim.
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. pasivni HD 3870 vs pasivni 9600 GT
    Založil weepy v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 24.04.2008, 21:53
  2. pasivni PoE
    Založil macher v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 11.04.2007, 15:04
  3. Pasivni chladice
    Založil Ragnarok v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 24.03.2004, 14:02

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •