Výsledky 1 až 12 z 12

Téma: vB4

  1. #1

    Lightbulb vB4

    Po delsim boji tu mame zbrusu nove vB. Nektere veci aktualne nefunguji (napr. stare styly, cestina jeste neni kompletni), dalsi je teprve potreba doresit a pripadne rozbehat.

    Prozatim poprosim o shovivavost a nahlaseni pripadnych bugu ...
    Naposledy upravil Fox!MURDER; 13.04.2010 v 16:31.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    343

    Standardní Re: vB4

    Bohužel nemůžu dát kvalifikovanější popis problému, ale ve srovnání se "starým" forem je to pomalý jak prase... Než se načte příspěvek... Nemyslím, že by to bylo připojením, ještě dopoledne jsem na naprosto stejném "configu" (počítač, přípojka atd.) surfoval normálně, tohle je utrpení...

    Můžu vědět, co bylo kromě "availability" nové verze důvodem k upgradu? Má to nějaké podstatnější výhody?

    EDIT: "Rychlá" odpověď se odesílala cca 15 sekund a po půlminutě jsem okno "Klikněte zde pokud prohlížeč nepodporuje automatické přesměrování..." radši zavřel...

    EDIT2: Ten kilometr vynechanýho místa pod posledním řádkem (v případě kratších postů) se stane standardem? Já jen že stejný místo jako zabírají naše dva posty, dřív zabíraly tak tři až čtyři
    Naposledy upravil D_a_v_i_d; 13.04.2010 v 16:59.
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  3. #3

    Standardní Re: vB4

    rychlost bude cca do pul hodky ... doufam ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    343

    Standardní Re: vB4

    Ještě návrh - nešlo by u seznamu "karmy" vyhodit ten popisek "Téma:"? A nechat to aby jako dřív bylo rovnou název threadu? Jako je to prkotina, ale člověk musí louskat o pět znaků navíc, než se dostane k faktickému názvu threadu
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  5. #5

    Standardní Re: vB4

    pozdeji mrknu, jestli to tam neni kvuli nejakymu odliseni.

    s tou pulhodkou jsem to moc netrefil ... jsme nekde na 65%
    Naposledy upravil Fox!MURDER; 13.04.2010 v 17:48.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  6. #6

    Standardní Re: vB4

    Ach tak budeme čekat ! každopádně mě se nová verze líbí !
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  7. #7

    Standardní Re: vB4

    Osobne bych zvolil jine tema nebo prekopal hlavicku - ten vrch se mi zda udelanej dost nesmyslne. Jinak to vypada dobre, chtel jsem si postezovat na rychlost, ale koukam, ze nejsem prvni
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

  8. #8

    Standardní Re: vB4

    Dá se v této verzi u postu označit něco jako "this is the solution"? To je podle mě nejlepší featura jiných fór, například na lenovo fóru to jede a mnoho dalších.

    Jinak já nejsem vůbec oproti upgradu, obecně mi teda ale tenhe novej skin (vim že bude jinej) přijde dost nepřehlednej. Třeba to, že v seznamu threadu jsou "reply" a "views" pod sebou a ne vedle sebe mi přijde fakt na hlavu postavený. Možná je to ale o zvyku.
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  9. #9

    Standardní Re: vB4

    Asi to bude hodně o zvyku...já například mám problém dostat se na "usercp" vždy to bylo vlevo nahoře, klik na sebe, sledované témata, ty sjedu a pak "nové příspěvky"... ale tj zvyk
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  10. #10

    Standardní Re: vB4

    bude preneseny zoznam sledovanych temat ?

    edit : a nieco porobte s karmou. este vcera som ma dva zelene stvorceky
    MSI K8N Neo FSR, Sempron 2800+, 2x 512MB DDR, 7600GS, SB Live, 80 GB Maxtor, WD3200AAKS, LG GSA-H12L, Acer 1951Cs, G25, Genius SP-HF 2000X, N95

  11. #11

    Standardní Re: vB4

    Bude možný návrat k původnímu vzhledu? Na tuhle nešťastnou verzi přešla většina fór co znám a je to dost hrozný. Původní vzhled byl super a velice přehlednej.

  12. #12

    Standardní Re: vB4

    pokracujte prosim zde, at nemusim sledovat 10 ruznych vlaken ...
    http://4um.overclocking.cz/threads/7...AD-vzhled-fora...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •