Výsledky 1 až 16 z 16

Téma: Outlook Express 6

  1. #1

    Standardní Outlook Express 6

    Sesternici začal blbnúť komp a pôjde na reklamačku ale predtím potrebuejem dostať von poštu. Neviete ako sa dá uložiť všetok pošta nejak jednoducho do nejaké súboru, z ktorého by sa to neskôr dalo obnoviť? Dik

  2. #2
    Member Avatar uživatele Madmax.CZ™
    Založen
    12.12.2002
    Bydliště
    Praha, Prosek
    Věk
    51
    Příspěvky
    291
    Vliv
    263

    Standardní

    no reseni mam ale neni uplne dokonale...

    1
    Exportovat do klasickeho outluku
    2
    Exportovat v outluku do souboru osobnich slozek (*.pst)
    3
    Z toho uz to pak zase kdykoli dostanes

    Vim je kostrbaty, ale funguje to a ja chtel poradit...
    Core 2 Duo E8500, VGA nVidia GTX280, 2*2048MB DDR II 800 Patriot, MB MSI P45 Neo3-FR

  3. #3

    Standardní

    v Utlouku Express dáš Nástroje - Možnosti - Údržba - Složka úložistě...bude tam jméno adresáře. obsah toho adresáře si někam zkopiruješ a je to. pak to zkopíruješ do jinýho PC a v utlouku dáš to samé, akorát dáš změnit, nastavíš tam tu cestu kams to zkopíroval, dáš že chceě používat toto úložistě a voila, pošta je tam...

  4. #4
    Member Avatar uživatele Madmax.CZ™
    Založen
    12.12.2002
    Bydliště
    Praha, Prosek
    Věk
    51
    Příspěvky
    291
    Vliv
    263

    Standardní

    Bacha přiděluje tomu nějaký nesmyslný číselný klíče já takhle už o poštu přišel...
    Core 2 Duo E8500, VGA nVidia GTX280, 2*2048MB DDR II 800 Patriot, MB MSI P45 Neo3-FR

  5. #5
    Member Avatar uživatele Madmax.CZ™
    Založen
    12.12.2002
    Bydliště
    Praha, Prosek
    Věk
    51
    Příspěvky
    291
    Vliv
    263

    Standardní

    Bacha přiděluje tomu nějaký nesmyslný číselný klíče já takhle už o poštu přišel...
    Core 2 Duo E8500, VGA nVidia GTX280, 2*2048MB DDR II 800 Patriot, MB MSI P45 Neo3-FR

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal Madmax.CZ™
    Bacha přiděluje tomu nějaký nesmyslný číselný klíče já takhle už o poštu přišel...
    mně to vždycky fungovalo

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal Madmax.CZ™
    Bacha přiděluje tomu nějaký nesmyslný číselný klíče já takhle už o poštu přišel...
    mně to vždycky fungovalo

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal Madmax.CZ™
    Bacha přiděluje tomu nějaký nesmyslný číselný klíče já takhle už o poštu přišel...

    mně to vždycky fungovalo

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal Madmax.CZ™
    Bacha přiděluje tomu nějaký nesmyslný číselný klíče já takhle už o poštu přišel...

    mně to vždycky fungovalo

  10. #10

    Standardní

    sorry, ale nějak zas blbne server....

  11. #11
    Member Avatar uživatele Madmax.CZ™
    Založen
    12.12.2002
    Bydliště
    Praha, Prosek
    Věk
    51
    Příspěvky
    291
    Vliv
    263

    Standardní

    Možná jem zbytečně opatrnej ale ten krkolomný postup je zichr
    Core 2 Duo E8500, VGA nVidia GTX280, 2*2048MB DDR II 800 Patriot, MB MSI P45 Neo3-FR

  12. #12

    Standardní

    kua blbne to jenom mě nebo všem ..mám tu napsáno 5 odpovědí a jenom já tu jsem pětkrát kua co to

  13. #13
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Vinařice u Kladna
    Příspěvky
    356
    Vliv
    267

    Standardní

    Jak řiká Kukla tak to normálně funguje. Ty nesmyslný čísla je jen číslo identity v OE, při každé instalaci si vytvoří jiné, ale stačí
    a) zkopírovat si ten původní adresář, jehož cestu najdeě v Možnosti>Údržba
    b) až pak OE znova nainstaluješ, tak ho nejdřív spusť (aby se vytvořili některé sobory, jako například koncepty, pak ho zavři a potom už jen překopíruj OBSAH zálohovaného adresáře a přepiš sobory, které se vytvořili při nové instalaci (cestu k nové složce najdeš opět v Možnosti > Údržba.
    AMD Athlon64 3000+ | MSI K8T Neo2-FIR | V-Data 2x256 MB DDR 400 | Sapphire Radeon 9600 Pro Advantage 128 MB DDR @ 450/520 | ATI TV Wonder VE | Creative Audigy ES | WD 3x80 GB + 160 GB all with 8 MB cache | LG GSA 4160 | Gembird WCS-YF-1A | HP ScanJet 3400C, DeskJet 5652 | ADI P750 | MS Windows XP Prof. dualboot with SUSE Linux 9.3 CZ | Wireless Internet connection with Ovislink 1120 via KLFree.net | IP Telephony with Sipura SPA 2000 via Softphone

  14. #14

    Standardní

    Dik, dúfam že to pôjde

  15. #15

    Standardní

    Citace Původně odeslal Magus
    Jak řiká Kukla tak to normálně funguje. Ty nesmyslný čísla je jen číslo identity v OE, při každé instalaci si vytvoří jiné, ale stačí
    a) zkopírovat si ten původní adresář, jehož cestu najdeě v Možnosti>Údržba
    b) až pak OE znova nainstaluješ, tak ho nejdřív spusť (aby se vytvořili některé sobory, jako například koncepty, pak ho zavři a potom už jen překopíruj OBSAH zálohovaného adresáře a přepiš sobory, které se vytvořili při nové instalaci (cestu k nové složce najdeš opět v Možnosti > Údržba.
    Pokud nechces kopírovat funguje i standartní postup

    OE 6 umí import zpráv z datového adresáře .tzn při znovu nainstalovaní OE 6 stačí dát Soubor-->Importovat --> zpravy --->OE -->Importovat poštu z adresáře úložiště OE 6 ---> vybereš cestu k záloze a je TO

    ale jak zname Mrkvosoft , to kopírování bude asi jistější

    funguje obojí
    P4 Presscott 2,8,AsusP4C800 Deluxe 2x512 DDR400,Matrox G650,2x 35GB IBM Ultrastar SCSI 160 , Adaptec29160,2x80GB WD

  16. #16
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Citace Původně odeslal Absolut
    Citace Původně odeslal Magus
    Jak řiká Kukla tak to normálně funguje. Ty nesmyslný čísla je jen číslo identity v OE, při každé instalaci si vytvoří jiné, ale stačí
    a) zkopírovat si ten původní adresář, jehož cestu najdeě v Možnosti>Údržba
    b) až pak OE znova nainstaluješ, tak ho nejdřív spusť (aby se vytvořili některé sobory, jako například koncepty, pak ho zavři a potom už jen překopíruj OBSAH zálohovaného adresáře a přepiš sobory, které se vytvořili při nové instalaci (cestu k nové složce najdeš opět v Možnosti > Údržba.
    Pokud nechces kopírovat funguje i standartní postup

    OE 6 umí import zpráv z datového adresáře .tzn při znovu nainstalovaní OE 6 stačí dát Soubor-->Importovat --> zpravy --->OE -->Importovat poštu z adresáře úložiště OE 6 ---> vybereš cestu k záloze a je TO

    ale jak zname Mrkvosoft , to kopírování bude asi jistější

    funguje obojí
    Tohle je asi nejlepsi postup. Schovat puvodni adresar s postou a pak ho naimportovat. Pouzivam, funguje fpohode.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problem s adresarem v Outlook Express!!!
    Založil hermanson v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 16.08.2004, 18:03
  2. Import účtů z outlook express do Outlook (MS office)
    Založil idoktor v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 11.01.2004, 00:32
  3. outlook2000 a blokovane prilohy
    Založil Haldo v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 07.12.2003, 14:14
  4. alternativa k Outlook Express??
    Založil nage v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 17
    Poslední příspěvek: 12.11.2003, 13:46
  5. Potize s Outlook Express
    Založil Nakadah Al Jaffa v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 18.10.2003, 15:45

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •