Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Padání windowsu

  1. #1

    Standardní Padání windowsu

    Dobrý den mám takový problém,nainstaluju na harddisk čistou instalaci windowsu vše proběhne oukej instaluju programy,stahuju atd normálně poté třeba za dva dny přídu ze školy a windows se zadrhává nebo při zapnutí pc při nabíhání windowsu se počítáč restartuje a zase od znova a k přihlášení k uživateli se ani nedostanu a když už mi to vydrží třeba bezproblému týden a víc tak už pak jen čekam kdy mi to zase z ničeho nic spadne je to nahovno padá to furt jak chce já už si s tim nevim rady prosím o nějaké rady protože furt reinstal --> už mě to nebaví jednou mi to vydrželo i přes 4 měsíce a zase pád mě už z toho trefí šlak -> harddisk je starý teprve rok oto víc mě to mrzí

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele NeMeM9aA
    Založen
    16.03.2005
    Bydliště
    Golčův Jeníkov
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 460
    Vliv
    255

    Standardní Re: Padání windowsu

    Jak si dospel k nazoru, ze za to muze disk?

    Pokud by to bylo hw puvodu tak spis pamet, ale nejspis je to nejaky sw duvod. Nemas tam nejake viry, trojany nebo tak neco? Nebo nejake exoticke programy, ktere se zavrtavaji do systemu?

    Pokud je to hdd tak by bylo vhodne prilozit vypis smart a pokud ten neco naznacuje tak projet disk testovaci utilitou daneho vyrobce hdd.

  3. #3

    Standardní Re: Padání windowsu

    Jak už bylo řečeno, disk vyjeď SMART a otestuj paměť.
    Po instalaci Win tam prvně dej AV a nastav firewall.
    Když se bude systém dál nepředvídatelně chovat, mrkni do syslogu.

    (OT: předpokládejme, že všechny instalované SW jsou z legálního zdroje a k PC nemá přístup nikdo další)
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

  4. #4

    Standardní Re: Padání windowsu

    Citace Původně odeslal MerlousekK Zobrazit příspěvek
    ...nainstaluju na harddisk čistou instalaci windowsu vše proběhne oukej instaluju programy,stahuju atd ...
    Možná to bude znít absurdně - nevím, neznám tě, podle stylu psaní přepokládám mladého člověka, čili vezmu v úvahu vše.
    Win ? xp, vista, 7
    ovladače desky, grafiky z netu, cdčka? - to je čistá instalace (win + ovladače desky a grafiky)

    pak programy nebo speciální HW
    ten může způsobovat padání - viděl jsem dokonce špatně nainstalový SW k telefonu a pokud nebyl mobil připojen = PC padalo
    je zde tolik možností že jen težko hádat...

    Nejlepší možnost začít jen od nejdůležitejších věcí a udělat zálohu C: partišny
    pak přidávat další a když tak se vrátit...
    Paul Atreides
    NPE-squad.com - Clan Leader

    COMP: Win7 x64 prof. | C2D E8400 3Ghz | ASUS P5B DeLuxe | Corsair 6000 MB DDR2 800MHz | ASUS GTX 560 Ti 1GB-DDR5 | SB Audigy SE 7.1 | Seagate 1000GB & 500GB (šuple WD 320GB) | Corsair 520W | 26" LG fullHD 1920x1080px 8ms
    NAS-server: Win Home Server 2011 | 1,6 Atom D525 (2 core | 4 threads) | ASrock mini-ITX | 4 GB DDR3 800MHz | Western 1TB GreenPower | Fortron 200W 80-BronzePlus | ftp, web, mumble, vpn, Servio DLNA share system, komplet PLEXI case
    NetBook: ASUS Eee1001PQ (violet) | 1,6 ATOM | 1 GB RAM | 250GB HDD | 1024x600 px LCD | baterie 7h :)
    FOTO: Olympus E-520 | 14-42 ZuikoDigital | 40-150 ZuikoDigital

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Dlhe startovanie windowsu
    Založil lloydfoun v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 07.08.2009, 18:58
  2. Pri boote windowsu - unmountable boot volume
    Založil miso v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 09.03.2008, 12:20
  3. Scandisk pred startom windowsu
    Založil alzheimer v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 07.05.2006, 13:10
  4. Soft na pretaktovanie z Windowsu
    Založil Rampage v sekci fóra Intel procesory
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 12.01.2005, 17:19
  5. lsass.exe a nepustenie windowsu XP
    Založil sopeko v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 09.02.2004, 12:28

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •