Zdravim adminy,

rad bych si postezoval na prubeh jednoho prodeje, a to zde: http://4um.overclocking.cz/showthread.php?t=76577
Posudte sami, ja sem se snazil zvysit nabidky hned, kdyz prisla nabidka od uzivatele -=Ondra=-. Ten se zmohl jen na to, ze prihodil stejnou castku, musel jsem tedy navysit a cekat co on.
Prodavajici nestastne napsal, ze prodej ukonci ve 12:00, cehoz se chytil vychcanek ondra a prihodil par vterin pred dvanactou. Ja to zjistill cca po 20 minutach a opet jsem navysil, nicmene prodavajici uz tuto mou nabidku neakceptoval.
Mozna se to zda jen me, ale toto chovani kupujicicho, zde v bazaru preci nemuze byt korektni ne? Copak tady je neco jako aukce, kdy prihazuje kupujici vterinu pred koncem, aby to mel jiste? To uz jsme opravdu klesli na uroven Aukra??
Dalsi vec, co mi vadila je, ze me uzivatel -=Ondra=- hned po mem prvnim prihozu zacal otravovat pres iCQ a snazil se ze me dostat castku, na kterou jsem ochotny jit a takovy ty reci, ze on to potrebuje vic. Zkratka mi tu fnukal. Pak porad posilal odkazy na ebay, at si to koupim tam, a ze on zaridi prevoz, zkratka kecy kecy...
Na nic takoveho jsem nereaoval a rekl jsem mu, ze kdo da vic vyhraje.

Tot asi vse. Musel jsem to napsat. Mozna, ze to vypada spatne jen z meho pohledu, a proto bych rad znal nazor nekoho jineho.

Diky