Výsledky 1 až 24 z 24

Téma: Rada ohledně výběru zvukovky

  1. #1

    Standardní Rada ohledně výběru zvukovky

    Zdravím,

    chtěl bych si pořídit externí zvukovku k noteboku, ale nevím po jaké bych měl sáhnout.
    Potřebuji aspoň aby měla 1 line in abych mohl nahrávat zvuk, používám programy jako adobe audition, cakewalk apd. Má integrovaná zvukovka to nezvládá zřejmě nějak převádět nebo něco takového (nějak tomu nerozumím bo jsem laik), protože to nahrává jakoby se spožděním (například nahráté stejné stopy po sobě nikdy spolu nepasují a i třeba podle metronomu to nepasuje), ješte někdy používám program Guitar pro a tam přehrávání midi, ty jdou, ale pak tam jsou ještě zvuky rse a ty se při spuštění projeví že zvukovka to zřejmě sama nestíhá a tak dojde k 100% zatížením procesoru a seká se to.

    Tak bych potřeboval poradit jakou tedy kartu aby šla připojit FireWire (přes usb mě to nepříjde jako dobrá volba, tedy aspoň se domnívám), díval jsem se na různé značky a nějak nevím, sice mě jde především o nahrávání kytary a basy a normální využití jako přehrávání multimedií atd. tak pro kytary jsem vyděl různé zvukovky i s předzesilovači a různýma funkcemi, které pro mě příjdou zbytečné (mě stačí když to spracuje jen tu linku a je ji to schopno v pohodě nahrát takovou jaká je, bez žádných přidávaných efektů atd.) a jsou ve vyšší cenové hranici.

    Budu rád když někdo poradí nebo dá nějaký tip.Děkuji

  2. #2

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    Adobe Audition diky zcela chybejici nahravaci automatice musi prenechat vsechno na hardware.

    Sonar, Cubase uz umi podstatne vice, MIDI aplikace, coz je typicky GuitarPro 5, potrebuji alespon standard MIDI rozhrani. Pokud je hardwarova akcelerace MIDI pritomna, tim lepe.

    Uz davno neplati, ze USB se nehodi pro externi proti nebo poloprofi zvukovku.
    To, co je dulezite jsou totiz drivery, vnitrni stavba karty, prevodniky a A S I O !!!!!!

    Muset jsem to zakricet, protoze bez toho nedate v techto narocnych programech vubec nic.

    Spickove programy znaji jen nektere karty (M-Audio, R.M.E. a nedostizitelne zvukovky, samozrejme predevsim cenou).

    Myslim si, ze nektera z nize uvedenych splni bohate vase predpoklady, pokud ovsem neni notas nevykonny, pak na to radeji zapomente (dvoujadro vysoko taktovane a pameti, co se vejde). Potrebujete pluginy, ty se nahravaji prirozene do pameti. Zvlaste Sonar je na to expertni program - 18 GB (4 DVD), novy Cubase 5 s 22 GB na 4 DVD + Steinberg Key extra, dava tusit, co jsou to za "obludy".

    A zapomente na hry, toto jsou zvukovky pro recording. Ale to asi vite....

    ESI DualFire (cca 5.000 Kc), FW
    ESI EgoSys U24 XL - 2/2 (3.000 Kc) USB, M-AUDIO Fast Track PRO (5.000 Kc) USB, CME Matrix X - Mic/Guitar preamp / Phantom (2.5000 Kc) USB e.t.c.
    (napr. dva mikrofonni/linkove vstupy s moznosti fantomoveho napajeni pro kondenzatorove mikrofony. Nabizi take inzerty pro externi efekty a symetricke analogove vystupy, S/PDIF I/O, MIDI I/O .
    (Nejdulezitejsi vlastnosti karty musi byt je take temer nulova latence pro monitorovani vstupniho signalu).

    Vsechny se daji u nas bezne koupit (je jich podstatne vice).

    Radu z techto karet kolegove popisovali, najdete jejich zkusenosti.
    Naposledy upravil shapet; 29.09.2009 v 02:26. Důvod: Error
    *Core i7 980X II ASUS P6X58D Premium II **AMD IIX6 1090T II ASUS CrossHair Formula III FX790 II Saphire HD 5870 Vapor-X II DDR 3 1333MHz 4*2GB Corsair II
    Windows XP Prof. SP3 + Windows 7 Ultimate 64 bit, Software DAW,
    ---------------
    DAW studio

  3. #3

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    shapet: Budto jsi to spatne napsal, nebo jsi v nekterych vecech trochu mimo.
    Pokud jsi automatikou myslel anglicke "automation", pak se pouziva cesky ekvivalent automatizace a ten nijak nesouvisi s HW. Automatizace je schopnost plynule editace parametru (EQ, hlasitosti, pan, parametry VST a VSTi efektu) v prubehu pisnicky. Mimo to ji Adobe Audition od verze 2.0 podporuje. MIDI myslim zvlada taktez bez problemu.

    S ASIO souhlasim, ovsem kdeco se da dohnat pres ASIO4ALL a nekteri vyrobci dokonce delaji prevodniky s tim, ze clovek ma pouzit ASIO4ALL.

    Nesouhlasim s tim, ze uz neplati, ze se USB nehodi pro profi kartu. Plati to stale, USB rozhrani ma sice spoustu vyhod a je dostatecne rychle, ale na spouste karet se projevuji problemy pri prehravani a nahravani vice nez 2 stop, USB rozhrani se jakoby zahlcuje a dle vseho to neni jen o ovladacich. Ono taky neni moc vicestopych nahravadel na USB, jsou to spise vyjimky.

    Kolik maji bundly Sonaru ci Cubasu neni podstatne, treba Reaper ma v instalacce 4MB a obsahuje veskere zakladni pluginy, nutno podotknout, ze na stejne urovni jako placene veci. Samozrejme masteringova oteplovadla tam nejsou, ale veci jako EQ, komprese, delay, reverby apod. tam jsou. Nejvic zpravidla zaberou samply a vsadil bych se, ze minimalne pulku mista u Sonaru a Cubase zaberou vselijake tutorialy a ukazky.

    Zpet k puvodnimu dotazu: K nahravani basy a kytary je potreba vic nez jen linkovy vstup. Leda ze by clovek mel uz i kytarovy a basovy preamp, ze ktereho leze linkovy signal. Z kytary a basy ovsem NELEZE linkovy signal, ten signal je vyrazne slabsi a je vysokoimpedancni. Pripojeni na linkovy vstup je sice naprosto bezpecne, ale dost degraduje kvalitu, je potreba bud nejaky ten preamp (castecne to lze kompenzovat bufferem v kytarovych efektech - staci prohnat signal nejakou krabickou Boss, Ibanez, Digitech, ... a to klidne i "vypnutou"), anebo lepe poridit zvukovku s HiZ (vysokoimpedancnim) vstupem.

    Ja osobne vlastim Focusrite Saffire LE a budu se ho zbavovat ve prospech Focusrite Saffire Pro 24 (to same, akorat s optickym vstupem navic), kdyby byl zajem, tak SZ.

    Co se tyce vyberu - z tech nejlevnejsich se nabizi Lexicon Alpha a M-Audio FastTrack, zajimavou volbou muze byt Line6 POD Studio GX, Alesis iO2, z tech drazsich pak Tapco Link (FW nebo USB), Line6 Guitarport, M-Audio FastTrack Pro, ESI DualFire, tc electronic Desktop Konnekt 6, Focusrite Saffire PRO 24 ci Lexicon I-ONIX U22.
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

  4. #4

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    ne, je mi lito, ze jsi to nepochopil spravne...zcela urcite nejsem mimo.

    1. Anglicke "automation" je sice spravne popsano, o jeho popis mi neslo. MIDI Audition opravdu ma (strasne, nepouzitelne, srovnani napr. se Sonarem je tristni), ale tak to neni.

    Napsal jsem: "Adobe Audition diky zcela chybejici nahravaci automatice musi prenechat vsechno na hardware."
    Coz je pravda. Audition nahrava zcela jinak, nez bezne audioaplikace tohoto typu. Zatimci jinde staci nastavit uroven vstupu, vybrat ASIO, nastavit zesileni .....a.... nahravat, tak Audition nahrava naslepo, klidne prepali spicky, nelze pouzit zadne korekce a spoustu dalsiho (tohle vse umi jak Cubase, Sonar nebo jednodussi Sony Sound Forfe 9 nebo Pro 10). Ty posledni jmenovane muzou definovat obalku uz predem.... anebo nemusi.
    Nic v v tom prece neni.

    2. USB se nehodi pro profi kartu....

    Pak ovsem nechapu, proc takove firmy, renomovane v profi oblasti, tyto veci delaji !??

    Digidesign Mbox 2 Mini USB Audio Interface (Macintosh and Windows)
    Tascam US1641 USB 2.0 Audio/MIDI Interface
    Lexicon Theta Desktop Recording Studio

    Specialne pro kytaristy:
    Line 6 POD Studio UX2 USB Computer Recording Interface
    Native Instruments Guitar Rig Kontrol Edition (Macintosh and Windows) USB Edition

    A s cenou vysoko pres 3.000 USD:
    Cakewalk Sonar V-Studio 700 Recording System
    Digidesign Eleven Rack Guitar Recording and Effects Audio Interface

    dalo by se pokracovat dal, ovsem uz neproduktivne, tohle si koupi jen nekdo, kdo to k necemu uzije.

    3. "Kolik maji bundly Sonaru ci Cubasu neni podstatne ........... a vsadil bych se, ze minimalne pulku mista u Sonaru a Cubase zaberou vselijake tutorialy a ukazky."

    Mnooo. ja Sonar, Cubase i zbytek mam.....

    Sonar 8.5 Producer comes as a 4 DVD set:
    DVD 1 - Cakewalk Sonar
    DVD 2 - Cakewalk Beatscape
    DVD 3 - Cakewalk Dimension Pro
    DVD 4 - Additional materials (tracks, Bearscape Factory, Tutorials, Drumer Factory, Izotope Factory, True Pianos Factory e.t.c.)
    cca 18 GB

    Jedine, s cim bych souhlasil, ze je to bundl. Coz je nikomu nevadici pravda.

    Cakewalk Dimension Pro se da koupit i samostatne, ostatni ani omylem.
    Nejsou to tutorialy a ukazky, na poslednim DVD jich par je. Cakewalk jiz plne presel na tutorialy na webu, z programu se tam da dostat jednim kliknutim.

    Reaper 3.12 a podobne jednoduche editory opravdu dokazi zakladni veci, sila tech velkych je ale prece jen v necem jinem.
    Ne, to neznamena, ze k nahravani mam pouzivat specialni soft, jehoz cena je nezridka astronomicka, ale takovy, ktery vyuziji, kteremu rozumim a ktery pripadne muze obsahovat rozsireni.
    Koupit si Guitar Rig a neumet hrat na kytaru je nesmysl (opacne ovsem rovnez).
    ----------------------------
    A k tomu poslednimu (a zbytku) se vyjadrovat nebudu, protoze to je teprve Wohma, ktereho znam, se znalosti veci a presne k veci.

    Pekny den z Bernu...
    Naposledy upravil shapet; 05.10.2009 v 01:03. Důvod: corr

  5. #5

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    Citace Původně odeslal Wohmatak Zobrazit příspěvek
    S ASIO souhlasim, ovsem kdeco se da dohnat pres ASIO4ALL a nekteri vyrobci dokonce delaji prevodniky s tim, ze clovek ma pouzit ASIO4ALL.
    Ja jsem si toho puvodne nevsiml, ASIO4ALL byla dobra alternativa v dobe nedobrych ASIO driveru.
    Nejak tusim, ze u novych karet je ASIO venovana patricna pece, osobne jsem mel s ASIO4ALL vice problemu, nez uzitku.

    Ale to je jen muj osobni nazor a zkusenost, je mi prilis jasne, ze vyberu komponent venuji uplne jinou pozornost (a tim i penize), nez normalni lide.

    Opravdu v tomto normalni nejsem ani trochu.

  6. #6

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    shapet:
    1) V tom pripade se omlouvam, spatne jsem to pochopil. Kazdopadne pokud vim, Cubase ti pri nahravani umi prepalit spicky uplne stejne a pouzivat korekce (snad s vyjimkou HPF) jeste pred zaznamem mi neprijde moc produktivni. Ja driv v Auditionu nahraval a v te dobe mi tam nic nechybelo a kdovi, kdybych se nedal zlakat tim, ze temer vsichni v mem okoli jeli na Cubase, tak by mi to vydrzelo az doted. Pro bezne lidi ten software nema v podstate zadne limity bych rekl.

    2)
    ad Mbox2: http://reviews.harmony-central.com/r...box2+Mini/10/1 (dost spatny priklad ) a prave u Lexiconu velmi casto byvaji random potize s full duplexem.
    Navic jsem mluvil o vicestopych nahravadlech, u jedno- a dvoukanalovych by to nemel byt takovy problem. Z vicekanalovych mi tam zbyly 2 - ten Tascam a ten silene drahy Cakewalk a jak rikam, jsou to spise vyjimky. Naprosto drtivou vetsinu trhu tvori bud externi karty s FW anebo interni karty s nejakym breakout boxem.

    3) Furt tam nic objevneho nevidim - cele jedno DVD zabira samotny program, dalsi DVD zabira software na tvorbu beatu, dalsi DVD jeden syntak a az na tom poslednim vypada, ze by mohla byt nejaka variabilita

    Mimochodem Reaper rozhodne neni jednoduchy editor. A zajimalo by me, v cem je podle tebe sila tech velkych oproti Reaperu

    ad ASIO: Samozrejme nativni driver je lepsi (alespon vetsinou), ale zvlaste u levnejsich a jednodussich zarizeni s tim nebyvaji sebemensi problemy. Ja to zkousel na dvou ci trech zvukovkach a vzdy to slapalo alespon uspokojive
    Naposledy upravil Wohmatak; 05.10.2009 v 11:14.
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

  7. #7

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    No to je samozrejme pravda. Cim slozitejsi soft, se spoustou nastaveni, tim je to vic nahouby.

    Ja nahravam jen pres mixpult, kde uz je vse nastaveny i s obalkama a prstiky na savlich jen hraji.

    Nevyhoda - musi byt zvukar.

    Audition 3 mam rad spis pro hotove veci, nez nahravani. Ty jednodussi veci mam spise v dom. studiu, ty velke v profi.

    -----
    Ja bych si USB nevybral, ale takovy znel dotaz, jestli neco existuje. Existuje, pro mne to ale neni. Nerad bych to hodnotil, kdyz na tom nedelam, jen takovy veci u nas mame.

    Cakewalk je podivuhodna vec. Oni se tak dlouho se Steinbergem rozchazeli, az jsou jeden jako druhy, jen s jinym ovladanim.

    Jeste sedmicka se vesla na jedno DVD, od osmicky je to moloch. Ty nazvy DVD jsou zavadejici, protoze je tam 23 syntaku (vpodstate kopii skutecneho hardwaru), a jsou tam pribalene i knihovny zvuku. V posledni verzi tam pridali jeste specialni edici Izotope Alloy (ani jsem jeste nevidel, co to umi).

    A aby se to pletlo jeste vice, je ted venku nova verze 8.5, ktera se uz jmenuje Sonar Producer Guitarist, Drums, Klavier, Orchestral - dalsi se pripravuji.

    Vsechno po 4 DVD. Alespon ty zvuky tam pribaluji.

    Kdyz si zvyknu delat v Sonaru, dlouho presedam na Cubase, prece jen pouzivam zkratky, notace, tabulatury. Vsechno je vsude jinak.

    Na druhe strane pouzivam i jednodussi editory, je jich dost, pro klavesy si dokonce vydavaji Kurzweil nebo Korg svoje vlastni.
    A nejsou spatne. Kytaru jsem dlouho nahraval Simulanalogem VST, nez me zahnali.
    Urcite to jde nahrat cimkoliv. Nas zvukar je tim prosluly a dokud nema nastaveno vse tak, jak chce on (ne my), tak se proste ceka.
    Ale pak je to (skoro) napoprve..... "Hele. tam jsi ulitl, ty zase nedotahl e.t.c., ale to jde spravit".

    A pak to natahne do Pro Tools a muzeme se jit klouzat. Druhy den to je.

    Hlavni rozdil tady v tehle praci vidim v penezich... Kdyz me to zivi a zaroven nemusim koukat, jestli za to dame 50.000 CHFS nebo 500.000 CHFS. Nejsme komercni sekupeni, ale ono "zivi me to" patri pod proslulou Universitu a je zaroven vyzkumem.

    Uz jsem napsal, ze v tomto nejsem normalni a da mi praci vzit se do role nasince, ktery je tu sice porad jeste doma, ale zaroven mu Schweiz dal kdysi obcanstvi. To se proste nevraci podle nalady.
    ------------
    P.S. A na ASIO jsem proste nemel stesti, R.M.E., LYNX apod. maji tak vyborne drivery, ze vedle toho nic nebylo dobre. Ale verim, ze to musi jinde fungovat.

    Diky za precteni.

  8. #8

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    Zdravim, nechcel som zakladat nove tema tak pisem sem. Potreboval by som poradit z vyberom zvukovej karty jedine co od nej potrebujem je kvalitny vystup aby som ju mohol napojit na receiver. Chcem ju pouzivat len na prehravanie hudby takze nepotrebujem ziaden priestorovy zvuk, 5.1, 7.1 ani nic podobne. Vopred dakujem za radu
    Naposledy upravil puso; 14.10.2009 v 08:20.

  9. #9

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    Citace Původně odeslal puso Zobrazit příspěvek
    Zdravim, nechcel som zakladat nove tema tak pisem sem. Potreboval by som poradit z vyberom zvukovej karty jedine co od nej potrebujem je kvalitny vystup aby som ju mohol napojit na receiver. Chcem ju pouzivat len na prehravanie hudby takze nepotrebujem ziaden priestorovy zvuk, 5.1, 7.1 ani nic podobne. Vopred dakujem za radu
    Alespon zakl. informace. OS, (interni, externi), vzorkovaci frekvence + bit rate. Na receiver zapojime kvalitne jak analog, tak dig. vystup zvukovky - vetsinou k nerozeznani.

    A to nejdulezitejsi -- cenova limitace ?!

    Takto je to vseobecna vec, ve ktere se ve finale dozvime, ze autor dotazu chce nativni FLAC (napr...).
    *Core i7 980X II ASUS P6X58D Premium II **AMD IIX6 1090T II ASUS CrossHair Formula III FX790 II Saphire HD 5870 Vapor-X II DDR 3 1333MHz 4*2GB Corsair II
    Windows XP Prof. SP3 + Windows 7 Ultimate 64 bit, Software DAW,
    ---------------
    DAW studio

  10. #10

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    - windows xp sp3
    - kartu internu
    - 32 bit
    - analog vystup (keby ta karta mala rovno cinch na vystupe nebolo by to zle)

  11. #11

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    Ta cena je to nejnutnější http://www.zbozi.cz/items?q=zvukov%C...&r=tab&redir=1 a výběr velký.
    Naposledy upravil Jerrome; 20.10.2009 v 16:17.

    I7-4770T @ 3,1 ghz /ASRock B85M-GL/2x 8gb / RX570 Sapphire / wd blue 500 & 1TB, Crucial BX200 - 240GB/Evga 750w semimod/ samsung dvd-rw/Spartan 3 LT fan 90@120 /BenQ VW2245Z/ Asus xonar ds sound/Win 10 Pro x64 / Net UPC a par větrniku Zalman z3 x201

  12. #12

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    Co na te zvukovce ma byt 32-bitovyho? :O
    A opravdu je nutne uvest cenu, protoze cenovej rozptyl je tak od 500 do 50 000.
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

  13. #13

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    Ale nějak se mi zdá že položil dotaz a už nějak neni....
    Taky řešim podobnou věc Správně jsou zvukovky 24-bit http://www.alza.cz/asus-xonar-ds-d126081.htm ne 32 Co jsem pročetl, hodně recenzí, zde nákupní rady, projevy na sluchátka atd... Zvažuji nějakou z verzí xonaru, asi tu DS kterou jsem našel i za slušných 914,- http://www.azobchod.cz/cgi-bin/model...t=cu&km=108720
    Naposledy upravil Jerrome; 20.10.2009 v 17:31.

    I7-4770T @ 3,1 ghz /ASRock B85M-GL/2x 8gb / RX570 Sapphire / wd blue 500 & 1TB, Crucial BX200 - 240GB/Evga 750w semimod/ samsung dvd-rw/Spartan 3 LT fan 90@120 /BenQ VW2245Z/ Asus xonar ds sound/Win 10 Pro x64 / Net UPC a par větrniku Zalman z3 x201

  14. #14

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    Citace Původně odeslal JERROME Zobrazit příspěvek
    Ale nějak se mi zdá že položil dotaz a už nějak neni....
    Taky řešim podobnou věc Správně jsou zvukovky 24-bit http://www.alza.cz/asus-xonar-ds-d126081.htm ne 32 Co jsem pročetl, hodně recenzí, zde nákupní rady, projevy na sluchátka atd... Zvažuji nějakou z verzí xonaru, asi tu DS kterou jsem našel i za slušných 914,- http://www.azobchod.cz/cgi-bin/model...t=cu&km=108720
    a?
    Vubec si nanapsal, k jakemu ucelu by si tu zvukovku chtel.
    Audiotrak Prodigy HD2 (2xOPA2134PA + LT1364) => Little Dot I+ (WE408A + AD8022) => Sennheiser HD555@595
    Asus Xonar D1 => Technics SU-A800 => Tesla 2xARN6608 + ARV-104

  15. #15

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    Běžné užívání, trochu hry muzika filmy a občas telefonování přes Skype. Kde jak jsem zjistil, to integrované ZK příliš nejsou citlivé pro mikrofon.
    A cenu uvažuju max 1000,-

    Tak Alza zlevnila, již je pro mne zajímavá, a AZ:

    ASUS zvuková karta Xonar DS
    http://www.azobchod.cz/cgi-bin/zobra...720&typ=ml&z=o
    (911,00 Kč + Recyklační poplatek: 0,00 Kč) x 1 = 911,00 Kč
    --------------------------------------------------------------------------------
    Doprava: Osobní odběr na provozovně (manipulační poplatek) 50,00 Kč
    Platba při převzetí: 30,00 Kč

    Těmi poplatky mne nadchli. Poděkoval jsem a sdělil že již nemám zájem.
    Naposledy upravil Jerrome; 20.10.2009 v 17:29.

    I7-4770T @ 3,1 ghz /ASRock B85M-GL/2x 8gb / RX570 Sapphire / wd blue 500 & 1TB, Crucial BX200 - 240GB/Evga 750w semimod/ samsung dvd-rw/Spartan 3 LT fan 90@120 /BenQ VW2245Z/ Asus xonar ds sound/Win 10 Pro x64 / Net UPC a par větrniku Zalman z3 x201

  16. #16

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    postovne je vzdy okolo 90 korun...

  17. #17
    Senior Member Avatar uživatele Hynchenzo
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Karlovy Vary, Plzen
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 188
    Vliv
    279

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    Postovne ano, ale nikoli manipulacni poplatek pri prevzeti na provozovne.
    KVFREE.net - Freediving Karlovy Vary
    Olympus E-410 + Zuiko ED 14-42mm + Zuiko ED 40-150mm

  18. #18

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    Tak mám v pc XONARa a nelituji peněz za něj, známého jsem rozesmál, funkce magic voice prý funguje úžasně. Po šumu ani památky a zvuk v nově koupeném level/farcry1 úžasný a hlavně kecaj suprově česky, paráda.
    http://www.alza.cz/creative-sound-bl...vx-d134090.htm Tohle jsem měl předtim, spíš jen na zkoušku, hnus šumí, prská, to prostě neni zvuková karta.

    I7-4770T @ 3,1 ghz /ASRock B85M-GL/2x 8gb / RX570 Sapphire / wd blue 500 & 1TB, Crucial BX200 - 240GB/Evga 750w semimod/ samsung dvd-rw/Spartan 3 LT fan 90@120 /BenQ VW2245Z/ Asus xonar ds sound/Win 10 Pro x64 / Net UPC a par větrniku Zalman z3 x201

  19. #19

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    Citace Původně odeslal JERROME Zobrazit příspěvek
    Tak mám v pc XONARa a nelituji peněz za něj, známého jsem rozesmál, funkce magic voice prý funguje úžasně. Po šumu ani památky a zvuk v nově koupeném level/farcry1 úžasný a hlavně kecaj suprově česky, paráda.
    http://www.alza.cz/creative-sound-bl...vx-d134090.htm Tohle jsem měl předtim, spíš jen na zkoušku, hnus šumí, prská, to prostě neni zvuková karta.
    Tady nikdy neodolam a pridavam "Vitej v rodine majitelu Xonar's soundcards".

    Ony jsou i lepsi karty, ale uz neumi zase hry (napr).

  20. #20

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    zdravim,
    mám nainstalované operačný systém Windows home premium.nedovolí nainstalovat zvukový kartu digifire 7.1?

  21. #21

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    Home premium je vista/win 7 A co ti udělala čeština? Toto je spíš thread pro výběr zkušenosti ne problémy s instalací. Ale budiž. A nedovolí nainstalovat, to je chabý popis. http://www.techspot.com/reviews/hardware/digifire71/
    Naposledy upravil Jerrome; 20.11.2009 v 09:47.

    I7-4770T @ 3,1 ghz /ASRock B85M-GL/2x 8gb / RX570 Sapphire / wd blue 500 & 1TB, Crucial BX200 - 240GB/Evga 750w semimod/ samsung dvd-rw/Spartan 3 LT fan 90@120 /BenQ VW2245Z/ Asus xonar ds sound/Win 10 Pro x64 / Net UPC a par větrniku Zalman z3 x201

  22. #22

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    Citace Původně odeslal joe110 Zobrazit příspěvek
    zdravim,
    mám nainstalované operačný systém Windows home premium.nedovolí nainstalovat zvukový kartu digifire 7.1?
    32 bit se podaří nainstalovat, ale stejně je to obtížnější.

    Installation Procedure

    1- Remove any previous drivers version.

    2- Download the drivers

    • Create a folder for all your Hercules downloads: right-click the Windows desktop, then point to New/Folder.

    • Name the folder Hercules Downloads.

    • Click the download link.

    • A File Download dialog box appears. Click Save.

    • A Save As dialog box appears. Select the Hercules Downloads folder you have created and then click Save.

    2- Once the download is complete, double-click the installation (.exe) file and follow the instructions provided to install your drivers

    ftp://ftp.hercules.com/sound/exe/Cry...007_CSND_1.exe

    Jinak to nelze udělat.

  23. #23

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    Citace Původně odeslal shapet Zobrazit příspěvek
    32 bit se podaří nainstalovat, ale stejně je to obtížnější.

    Installation Procedure

    1- Remove any previous drivers version.

    2- Download the drivers

    • Create a folder for all your Hercules downloads: right-click the Windows desktop, then point to New/Folder.

    • Name the folder Hercules Downloads.

    • Click the download link.

    • A File Download dialog box appears. Click Save.

    • A Save As dialog box appears. Select the Hercules Downloads folder you have created and then click Save.

    2- Once the download is complete, double-click the installation (.exe) file and follow the instructions provided to install your drivers

    ftp://ftp.hercules.com/sound/exe/Cry...007_CSND_1.exe

    Jinak to nelze udělat.
    A předpokládejme že zvládá anglicky, když má problém s češtinou, tak 3.-4. třídy..

    I7-4770T @ 3,1 ghz /ASRock B85M-GL/2x 8gb / RX570 Sapphire / wd blue 500 & 1TB, Crucial BX200 - 240GB/Evga 750w semimod/ samsung dvd-rw/Spartan 3 LT fan 90@120 /BenQ VW2245Z/ Asus xonar ds sound/Win 10 Pro x64 / Net UPC a par větrniku Zalman z3 x201

  24. #24

    Standardní Re: Rada ohledně výběru zvukovky

    No ze to rikas zrovna ty

    Kazdopadne tohle sem vubec nepatri. LOCK
    Audiotrak Prodigy HD2 (2xOPA2134PA + LT1364) => Little Dot I+ (WE408A + AD8022) => Sennheiser HD555@595
    Asus Xonar D1 => Technics SU-A800 => Tesla 2xARN6608 + ARV-104

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 05.08.2008, 10:43
  2. Rada ohledně taktování C2D E6550 (asi problém pamětí)
    Založil cagefree v sekci fóra Intel procesory
    Odpovědí: 42
    Poslední příspěvek: 13.04.2008, 18:59
  3. Rada ohledne casti novych komponent
    Založil Antiloopa v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 25.04.2007, 09:43
  4. Rada ohledně wi-fi
    Založil iwi007 v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 23.01.2004, 17:47

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •