Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: ibm t60 problem s DVD mechanikou

  1. #1

    Standardní ibm t60 problem s DVD mechanikou

    Problém je následující: mechanika (ta část kde se strká disk, ne celá z ultrabaye) se nevysune. Při zmáčknutí tlačítka se povysunula o cca 5mm a už zůstala nehybná tam i zpátky. Zkoušel jsem otevřít pomocí zdířky pro manuální vysunutí ale ani se nehne. Je možné, že jsem s notebookem v báglu nějak ťukl. Nikde jsem nenašel nic bližšího krom tohoto manuálu. Řešil někdo něco podobného? Evidentně se jedná o mechanickou závadu. B. PS: Šroubovák mám
    IBM
    Lenovo
    Kriglnakafe

  2. #2

    Standardní Re: ibm t60 problem s DVD mechanikou

    Citace Původně odeslal berraneck Zobrazit příspěvek
    Problém je následující: mechanika (ta část kde se strká disk, ne celá z ultrabaye) se nevysune. Při zmáčknutí tlačítka se povysunula o cca 5mm a už zůstala nehybná tam i zpátky. Zkoušel jsem otevřít pomocí zdířky pro manuální vysunutí ale ani se nehne. Je možné, že jsem s notebookem v báglu nějak ťukl. Nikde jsem nenašel nic bližšího krom tohoto manuálu. Řešil někdo něco podobného? Evidentně se jedná o mechanickou závadu. B. PS: Šroubovák mám
    Muze se zaseknout mechanismus plastovych kolecek, ktere "tacek" pro disk vysunuje, v horsim pripade muze prasknout nejake z kolecek nebo povyskocit z drahy.
    Pokud muzes vyndat mechaniku z tela notebooku (z ultrabay to neni problem), tak ji vyndej a pak proste rosroubuj a koukni na to, je to relativne jednoduchy mechanismus.
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

  3. #3

    Standardní Re: ibm t60 problem s DVD mechanikou

    Díky za nakopnutí, tohle jsem zkoušel, ale buď je tam nějaký ukrytý šroubek nebo se to kouslo tak blbě, že ten důležitý zůstane zavřený. Můžu odšroubovat horní kryt, pod nímž je šuplík na DVD, ale dál ani ťuk. Anebo mám kolem sebe jen blbou auru, bo se mi pokazila při opravě mechaniky i propiska na poznámky. Chm.

    edit: ha ještě Ti nemůžu dát K+.. tak příště
    Naposledy upravil berraneck; 15.08.2009 v 17:50.
    IBM
    Lenovo
    Kriglnakafe

  4. #4

    Standardní Re: ibm t60 problem s DVD mechanikou

    Je faktem, ze pokud se blbe kouslo soukoli, tak je potreba otevrit mechaniku i z horni strany, kde je prave videt mechanismus otevirajici suplik.

    Prozkoumej poradne ze vsech stran mechaniku, muze tam byt "skryty" sroubek, diky kteremu nejde mechaniku rozebrat tak, jak bys potreboval.
    Ja Ultrabay mechaniku tedy jeste nerozebiral, nicmene mechaniky u Dellu v D-portu jsem mel rozebrane nespocetnekrat a myslim, ze princip bude stejny.
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 20:56
  2. Problem S Prehranim Dvd
    Založil BRABUS v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 07.12.2006, 19:56
  3. problém s dvd rom samsung sd 616 t f503
    Založil Fišer Václav v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 18.04.2005, 18:17
  4. Problem s prehravanim DVD
    Založil Lukas-SVK v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 11.03.2003, 16:07
  5. Problem pri prehravani DVD.
    Založil wolker v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 28.01.2003, 11:48

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •