Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: Speech Recognition

  1. #1

    Standardní Speech Recognition

    Zdravim Vás všechny chtěl jsem se zeptat a snad mi poraíte.. omilem jsem odinstaloval microfon.. hlasí mi to, že nebo naïnstalované zvukové zařízení. Nevíte tedy jak to zpět nainstalovat nebo kde to mužu stáhnout aby jsem to mohl nainstalovat a svou chybu napravit..? potrebuji totiž ten microfon zpět. Děkuji za odpověď.

  2. #2

    Standardní Re: Speech Recognition

    Odinstaloval mikrofon? Ehm...no pokud vím, tak máš zvukové zařízení, které má vstupně výstupní porty, mezi které patří mikrofon...zkoušel jsi konfiguraci mikrofonu? Nebo reinstalaci ovladače?

    Jakou máš zvukovou kartu?
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  3. #3

    Standardní Re: Speech Recognition

    no konfiguraci jsem nezkoušel protože se mi v ovladacích panelech vůbec nezobrazí.. stále mi to hlásí že nejni nainstalováno zvukové zařízení a reinstal ovladače taky ne protože nemám CD k základovce podle me je třeba ne..? a pravě jsem myslel že bych to stáhnul od někaď z internetu ale nic nemohu najít ve vyhledávači se mi jen zobrazují uz jen aplikace.. a ja potrebuju instalačku.. tak pravě jsem myslel že uz se to taky nekomu stalo a z toho internetu si to stahnul..

  4. #4

    Standardní Re: Speech Recognition

    Ovladač z internetu není problém stáhnout, ale víš jaký máš čipset? resp. stačí když napíšeš aspoň základní desku, typ lze přesně dohledat v kupní smlouvě, faktuře...hm?
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  5. #5

    Standardní Re: Speech Recognition

    no uvidim kouknu po tom a pak zas napisu o radu zatim dík moc

  6. #6

    Standardní Re: Speech Recognition

    muzete mi napsat postup na povoleni mikrofonu ve vyste? nejspis jsem to jen zakazal a ted nevim jak to povolit.

  7. #7

    Standardní Re: Speech Recognition

    Start->zvuk-> .... a dále někdo kdo má CZ Vistu
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  8. #8

    Standardní Re: Speech Recognition

    Tipuju ze by melo stacit kliknout pravym na volume ikonku vpravo dole u hodin a dat recording devices..
    Gigabyte GA-965P-S3, 3GB DDR2 transcend 667@925Mhz, E2160@3330MHz, Powercolor HD4830@700/1850, LG L226WTQ-PF , Seasonic SS-500ET-T3 500W 80PLUS, ~2TB HDD, DVB SkyStar2 ,Leadtek TV 2000XP, Logitech Z-640, Logitech MX510, Logitech DFP, Dolby's keyboard, NEC 3550A, Pixma iP4500, W7 x64, 3dmark
    30/1,5Mbit UPC - Buffalo WHR-HP-G54 OpenWRT, Dlink G664T OpenWRT, La Fonera OpenWRT, Linksys PAP2T VoIP
    Samsung I5700 Galaxy Spica - Android 2.2

  9. #9

    Standardní Re: Speech Recognition

    to uz jsem prave ze taky uz skousel ale nejni to tam..

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Speech recognition
    Založil Azureus v sekci fóra Windows Vista
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 11.05.2007, 20:50
  2. Program Speech - Microsoft Sam a iné...
    Založil Mercy v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 18.01.2003, 16:49
  3. HWiNFO32 v1.21 a HWiNFO v4.8.7
    Založil Spajdr v sekci fóra Srovnávací a diagnostické testy
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 09.10.2002, 14:19

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •